Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mimimimi
4. kvě 2016

@gepe ja s tebou souhlasim 😉 pochopila jsem te ze strasim ja a to urcite nechci 😉 Dvakrat jo 😣 ty jo snad mate vybráno už, toho zlého bylo dost...😩

nininka23
4. kvě 2016

@barbarosi94 ta druhá je jen kontrolní, při ovulacijsou tam dvě stejně silné

barbarosi94
4. kvě 2016

@nininka23 ahaa, tak zkusin v patek , uvidime 😊

nininka23
4. kvě 2016

@barbarosi94 Klidně zkoušej denně. Ráno může být negativní, večer pozitivní

gepe
4. kvě 2016

@mimimimi jsem rada 🙂 no i s tim bioch. 3x po porodu nasi maly, avsak ty dva nezdary byly horsi a pozdeji, vse v podstate behem 1,5 roku. Ne nestrasila jsi 🙂 Me napriklad uz nic nevystrasi po tom cim jsme si prosli, neboj 😀 Jo, ted to vypada konecne zatim dobre, uvidime 😉

milujicimamina
4. kvě 2016

@barbarosi94 ono to pak skoci nebojte 🙂

milujicimamina
5. kvě 2016

Drzi se zatím

mimimimi
5. kvě 2016

@milujicimamina kdyby to tak vydrželo vid😊 já dneska 36,7 stejně jako včera a 11DPO, co teď jeste vydržet 😊?

milujicimamina
5. kvě 2016

@mimimimi ja uz bych testovala 🙂

zlatickon
5. kvě 2016

Holky ja jsem tak nervozni,za hod mam byt u doktorky.udelala jsem preci jen test,co rikate nic tam neni ze?jestli ano tak je to o proti tamtomu testu hooodne malo

mimimimi
5. kvě 2016

@zlatickon držím pěsti, já tam neco vidím a už bych si myslela ze to vypadá nadějně ale prý by to mělo být trochu růžové tak bych si taky nebyla jista 😉 Dej vedet co u Dr 😉

@milujicimamina ja mam pocit ze by to ještě dva dny po implantac.poklesu nemohlo byt ani vidět...nebo ty myslíš ze jo ? Teplota nestoupla zrovna tak tomu už trochu prestavam věřit...na druhou stranu se mrska tak hlasi jen pobolivanim ale ničím jiným zatim...😐

milujicimamina
5. kvě 2016

@mimimimi já nevím a kolik dní po impl. se duchaří?

milujicimamina
5. kvě 2016

@zlatickon ahoj už máš po kontrole?Tak co?

mimimimi
5. kvě 2016

@milujicimamina tak jsem ho zkusila ale u me 11DPO opět nic,člověk si jen mysli že třeba tam je ale ten mamatest fakt hází ty stíny , po zahnizdeni do 5ti dnu by měl test ukázat s jistotou...ja bych byla teprve dva dny, pise se ruzne ze 2-4dny trva nez to zachyti test, tak ja fakt asi nic nebo musím ještě počkat bud na MS a nebo vydržet s testováním jeste aspoň do 13DPO a v úterý už jdu taky k Dr...

kastanek87
5. kvě 2016

@mimimimi taky jsem dnes 11dpo a též mám snehobilo. Za to ovulační mám teda tu první čárku hodne silnou. Já teda na ovulavnim mivam tu první vždy,ale slabou. Tak nevím no. Nezbyde než čekat a čekat... Ale teda podbřišek mě bolí dost,ne pořád,ale jak před MS :(

leymea
5. kvě 2016

Drzim palce holky 🙂

milujicimamina
5. kvě 2016

@mimimimi tak to podle grafu by měl už něco ukázat i mě že?

milujicimamina
5. kvě 2016

@mimimimi ale někomu se ukáže až 12-13 teprve tak ještě počkej 🙂

mimimimi
5. kvě 2016
mimimimi
5. kvě 2016

@milujicimamina zkus rozkliknout me foto ale je to asi jen zdání ...😐 mas pravdu musim pockat...ty taky radeji pockej, jsi teprve 16DC? Kdy cekas MS?

@leymea dekujeme 😉 I tobe 😉

mimimimi
5. kvě 2016

@kastanek87 Taky Jo? Tak at nic nedorazi a zkusime pozdeji 😉 Drzim pesti !!!😉

milujicimamina
5. kvě 2016

@mimimimi vidis na zivo? Ja asi nic

sunny1sis
5. kvě 2016

@mimimimi teraz robeny clear blue..robi falesnaky? S tym som sa este nestretla....povedzte, ze nemam vidiny? Pre istotu som ho aj rozobrala, ci je naozaj tam.

kastanek87
5. kvě 2016

@mimimimi na tom tvým tam něco vidím... Já tam nemám ani to minimální, už to pomalu vzdavam... Preju,ať tam zůstane a je silnější a silnější 🙂

mimimimi
5. kvě 2016

@milujicimamina ted uz ne, vybledlo to 😒😊 Ja uz radeji s nicim nepocitam abych nebula zklamana 😉 ale urcite kdyz MS nedojde otestuju jeste 2x do uterka 😉 At už Dr muzu říct rovnou jak je to s testem 😉

Tady jsem zkoušela srovnat s jinými pozitivnimi dusiky 😊 na mem byl jen stinek (foto uprostřed)

@sunny1sis ty taky nemůžeš mit neco zretelneho vid ...zkus za dva,tri dny znovu...nemyslim si ze dela falesne ale je méně citlivý...pry ukazuje + az kdyz jsou jasne zretelne 2carky...me by zajímal výsledek toho kde ti to ukáže i ten týden...ale když jsi mela předtím slabší čárky tak fakt zatim jen testy s citlivosti 10-kovou...😉

kastanek87
5. kvě 2016

@sunny1sis taky to tam vidím. Ale je tam okolo dost barvy ještě. Až vymizí,mohlo by to být jasnější.

mimimimi
5. kvě 2016

@kastanek87 no dekuji raději se na nic neupinam...hodne holek se už s mamatestem zklamalo,a tohle je fakt skoro neviditelne nic, jeste nic nevzdavej, za 3 dny muze byt vse jinak a bude to testování s vypov.hodnotou 😉 prikladam to foto kde prostřední je můj,ostatní nejsou moje bohuzel ... zapomněla jsem přiložit ...

nazka
5. kvě 2016

@sunny1sis taky jsem si dělala tento a nelhal 🙂 kolik jsi po MS? já ho měla silnější,ale to nic neznamená 🙂

sunny1sis
5. kvě 2016

@nazka @kastanek87 @mimimimi Holky, ako schne je silnejsi!!!! Dnes mama dorazit MS, 15DPO. Co je zajimave, ze na Maxovi ani tuk rano a tento teraz toto.

milujicimamina
5. kvě 2016

@mimimimi ty mamatesty take nemam rada ale kdyz ostatnim funguji,

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru