Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

artee01
3. čer 2014

@nezabudka8 Gratuluju krásné čárky 🙂

lamadea
3. čer 2014

@kosalucy No testík pozitívny 🙂

apollonka
3. čer 2014

@simonkazga ahojky nedošla mrška 🙂 a tohle je dnešní test 14 dpo..snad to je v pohodě 🙂

msmr92
3. čer 2014

@apollonka jak dlouho ti meškala? 🙂

simonkazga
3. čer 2014

@apollonka krásne // potichučku gratulujem k tehu 😀

martinjasen
3. čer 2014

@zvolsiinylogin Rozumiem, ale neda sa tomu vyhnut.

apollonka
3. čer 2014

Dnes je to 14 dpo měla sem to dostat předevčírem nebo včera..a slaboulinkou carecku spiš ducha sem mela 8 dpo..snad to bude dobré..k dr nespecham pokud vše bude bez komplikaci tak k dr půjdu až tak kolem 20.6 🙂

msmr92
3. čer 2014

@apollonka aha, tak to je pěkně vidět 🙂 to mně mešká už třetí týden, druhou čárku neni skoro vidět a ani nesílí, vysoká sliznice, cysta na levem vaječníku (ale nevim jak tam dlouho byla, dřív třeba ani nevadila ,normálně jsem měla ms), týden po poslední menstruaci jsem skoro dva týdny špinila a v den kdy se měla dostavit ms, tak to špinilo trochu víc ale pak přestalo špinění a ms nikde :/. Ted je to 6 den od vyvolávačky a jen citim trošku,že se něco děje vpravo v podbřišku..nevim co mám čekat.

msmr92
3. čer 2014

@responsibility pošli v celé delce testovaci proužek pro příště ;)

majkylove
3. čer 2014

holky,co myslíte,mám halucinace?

melanka21
3. čer 2014

@majkylove trosililinku tam cosi vidiet 🙂

nolies
3. čer 2014

@majkylove No já si myslím, že nemáš halucinace 😀 Jde vidět krásně. 🙂

majkylove
3. čer 2014

@melanka21
@nolies vznikl ale až po zaschnutí tak nevím jestli to není jen tím testem :/ sakja to sou nervy 😀

melanka21
3. čer 2014

@majkylove a ktory si dpo, alebo dc???

nolies
3. čer 2014

@majkylove Mě dr. říkala, že na úplném začátku těhu i hodina nevadí. Před 3 týdny jsem měla přesně takový test 🙂

majkylove
3. čer 2014

@melanka21 jsem 26DC,pozitivní ovu test byl 14DC
@nolies jejda kéž by,je to test od pepina tak nevím jaké jsou zkšenosti no :-/

nolies
3. čer 2014

@majkylove Takže jsi tak 10-11DPO. A to je test z ranní moči nebo z odpolední?

majkylove
3. čer 2014

@nolies z odpolední

nolies
3. čer 2014

@majkylove U mě to bylo taky z odpolední a druhý den na digi testu 1-2týdny 🙂 Zkus zítra ráno, ale myslím, že to tam je 🙂

majkylove
3. čer 2014

@nolies no jsem zvědavá,taky mám ten digi ale moc se mi do něho ještě nechce za tolik peněz 😀

nolies
3. čer 2014

@majkylove Jj, je to pálka. Ale já jsem nějak pocitově věděla, že bude pozitivní. A kdy ti má dojít MS?

majkylove
3. čer 2014

@nolies no těžko říct,snažíme se teprv 2 měsíce a první přišla 28 den,minule 32,takže počítám okolo těch 30.na druhou stranu mi zas nic není,ani prsa nebolí,včera bolelo břicho jak na mrchu,dnes nic,ale ty prsa mi k tomu moc nesedí právě,všechny těhulky vždycky od začátku píšou že je bolí prsa

nolies
3. čer 2014

@majkylove To je hodně subjektivní. U prvního těhu mi nic nebylo a teď opravdu ta prsa šíleně bolí. Tak zkus zítra ráno obyč. test, jestli ještě máš.

majkylove
3. čer 2014

@nolies mám a určo testnu,bude u mě ted mánie 😀

nolies
3. čer 2014

@majkylove Opravdu si myslím, že tam zítra čárka bude 🙂

majkylove
3. čer 2014

@nolies jsem zvědavá,dám určo vědět 🙂

nolies
3. čer 2014

@majkylove Určitě dej, jsem taky zvědavá 😀

melanka21
3. čer 2014

@majkylove No na 26 dc je to celkom pekne 🙂 no , nechcem strasit ale ak je to pepino tak ten aj dost duchuje, no dufajme, ze tento bude vynimka a zajtra alebo pozajtra ciarocka bude silnejsia 🙂 daj vediet ako si dopadla 🙂 drzim palusky 🙂

siska765
3. čer 2014

@majkylove a je to farebne?lebo mne tiez takto duchovali,ako kanalik.zalezi ci je do ruzova alebo seda ta testovacia

majkylove
3. čer 2014

@siska765 je do růžova,no uvidíme zítra
@melanka21
ale dělala sem ted ještě dr.maxe a tam ani ň,takže pepino už určo nee ☹ zkusím zítra a uvidím,ale už to moc nevidím...
@nolies

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru