Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

luciebx
21. čer 2016

@maximys krasna carka.. gratulace.. hele sklenka neuskodi..

monikavitezslav
21. čer 2016

Ahojky holky ja se hlasim z nemocnice hcg v krvi stale stoupa takze znovu kapackou podany lek na vyvolani potratu a v patek se uvidi. Kazdopadne plod uz neroste coz je pry dobre. Ukazali mi i jak to vypada kdyz ta jizva praskne a uvnitr delohy me to roztrha. Nic prijemneho. Takze delohu se zatim snazi zachovat. Jinak novym pozitivnim testum gratuluji

27tery
21. čer 2016

@maximys je tam moc gratulují 😃

miky
21. čer 2016

@monikavitezslav čekala jsem na nějaké zprávy od vás. Držte se!

monikavitezslav
21. čer 2016

@miky dekuji rano mi teda troski ruply nervy kdyz mi rekli ze hcg furz stoupa a ze je jeste jedna moznost opakovaz tu kapacku a pak uz jen odebrani delohy ale dalo se cekat ze mi rupnou nervy rvala sem tu po nich. Kazdopadne dalsi tehi se vic nez na 50% uchyti opetovne tam.takze je mi na nic.

ivatko0406
21. čer 2016

@juliemichal prvni mesic 🙂

juliemichal
21. čer 2016

@ivatko0406 no tak moc přeji aby jsi teď našla ty // a nesnažili jste se dlouho 🙂 🙂 kdy ti nemá dojít ms? 🙂

ivatko0406
21. čer 2016

@juliemichal az za 8 dni. A testovat tyden pred ms je nesmysl

juliemichal
21. čer 2016

@ivatko0406 no tak držím vše co se dá aby mrška nedošla 😀 a ano máš pravdu týden před ms je nesmysl aby jsi testovala 🙂 🙂 ještě vydrž aspoň 4 dny 🙂

27tery
21. čer 2016

@juliemichal prosimte v kolikatym tydnu jste měli srdíčko? Jestly se můžu zeptat i když vím že to sem nepatri

ivatko0406
21. čer 2016

@juliemichal no za dva dny mame v cervnovych snazilkach domluvene hromadne testovani 🙂. Budu 10 nebo 11 dpo. Nevim zda se den ovu pocita jako prvni nebo nulty. Ale to je asi taky jeste brzo. A dekuji za ty drzene palecky 😉

jarmulka
21. čer 2016

@juliemichal mimo mísu : připomínáš mi Ivu ze seriálu Comeback 😀 🙂

juliemichal
21. čer 2016

@jarmulka jéé tak to děkuji 😀 😀 to mi nikdo ještě neřekl 😀 😀

@27tery ano zeptat se můžeš srdíčko jsme měli v 6+4tt.ale někdo mívá srdíčko později,může se objevit i v 8tt já jsem právě měla ovulaci cca 13DC to jsem byla na IUI a folík jsem měla 20mm.ty jsi v kterém tt?a držím moc moc palečky aby se srdíčko co nevidět ukázalo 🙂

@ivatko0406 no tak 10DPO určitě brzo není 🙂 🙂 tak to se do té diskuze za 2 dny podívám 😀 😀 snad tam najdu hodně pozitivních testíků 🙂 🙂

27tery
21. čer 2016

@juliemichal podle poslední menstruace bych měla být 6+0 ale na gynekologii se obednam až tak za týden to bych měla být 7+1 tak snad už bude něco vyder před rokem jsem šla hned a plod se nevivijel a musela jsem jít na revizi tak se docela i bojím ale děkuji ti za podporu 🙂

juliemichal
21. čer 2016

@27tery tak to určitě v 7+1tt budeš mít srdíčko a neboj určitě bude teď vše v pořádku 🙂 🙂 já jsem v lednu prodělala ZT,ale naštěstí jsem nemusela na revizi.mimi hned na prvním UTZ odpovídalo o 2-3tt méně než by mělo být ☹ ☹ termín mám taky v lednu... a o 15 dnů později než jsem přišla tento rok o miminko... a teď už je vše v naprostém pořádku,tak se vůbec neboj i u tebe to bude v pořádku 🙂 🙂

27tery
21. čer 2016

@juliemichal moc děkuji fakt moc a tobě taky držím palecky ať maz pohodové těhotenství 😃

wendissek
21. čer 2016

@monikavitezslav ono se nemusí usichit tam kamarádka kvůli tomu postupovala uměle a dávali ji ho na spravne misto

juliemichal
21. čer 2016

@27tery vůbec není za co 🙂 🙂 a já taky moc děkuji,určitě dej vědět po kontrole jak jsi dopadla,držím moc moc palečky 🙂 🙂

27tery
21. čer 2016

@juliemichal nemáš za co 😃 určitě během příštího týdne dam vědět jak jsem dopadla a ještě jednou ti moc děkuji 😃

juliemichal
21. čer 2016

@27tery fakt není vůbec za co 🙂 🙂 kdyby jsi potřebovala třebas s něčím poradit nebo tak tak mi normálně napiš sz,vůbec mi to vadit nebude 🙂 🙂

emisekkk
21. čer 2016

Holky k těm ovu testům ukazujícím těhotenství, ano, je to tak, ale měly by být opravdu silné čárky. Přikládám fotku mých- Je to 30 DC. Plast je těhu test a ten obyč je ovu test. NA tom ovu testu je silnější testovací čárka, ta kontrolní je slabší. Jinak všem držím palce!

codelat
21. čer 2016

@emisekkk mohu dotaz??? Kdy byla na OVU silnější testovací než kontrolní??? Teda pokud jsi zkoušela už dříve.... Moc moc moc moc dekuji!!!!

emisekkk
21. čer 2016

@codelat no já to zkoušela až ten 30 DC, protože jsem nedostala menstruaci a neměla těhotenský test doma. Jak jsem pak měla pozitivní ovu test, tak jsem mazala pro těhotenský. 😀 . Oba testy jsou z 30DC.
Ale viděla jsem tu na koníkovi test ovu z 25 DC a už ta čárka byla silnější než kontrolní.

codelat
21. čer 2016

@emisekkk moc Ti děkuji za odpověď. Jsi hodná!!!!!

emisekkk
21. čer 2016

@codelat no hlavně ať ti to klapne!

ms.neomagic
22. čer 2016

Ahoj holky..nejak nestiham...ale musim vam rict,co se mi vcera stalo...psala mi kamaradka,co jsem ji dlouho nevidela,vi ze se snazime..je to kartarka..a pise mi ,,jsi tehotna,, a ja ji pisu ze ne,ze to mam dostat az v nedeli nebo po...a ona ze se me nepta,ze mi to oznamuje..ze si na me vzpomnela,tak ze vylozila karty a hned prvni ji vysla cisarovna..coz je tehotenstvi 😀 tak jsem zvedava 😀

martina16horysek
22. čer 2016

@ms.neomagic tak tfuj tfuj a kdy má přijít ms? 😀

pandabox
22. čer 2016

@ms.neomagic ja mela podobny zážitek...vola mi kamarádka kterou jsem neviděla více než rok a říkal..Já na tebe ted porad musím myslet a porad se mi o tobě zda...nejsi náhodou tehotna? a ja byla cca v 7-8 tt...ona Teda není kartářka..ale . Možná by mela byt;))

norae
22. čer 2016

Zdravim damy. Mam otazku, jake mate zkusenosti s mamatesty? Respektive s temi fialovymi co se prodavaji pod ruznymi nazvy, akorat maji pak ruzne prelepeny obal 🙂
Pred par mesici jsem totiz mela tyden spozdeni a tyhle testy mi ukazovaly porad slabe duchy, nakonec prisla MS. Ted jsem 13DPO, zkusila jsem test z drogerie Teta, je to ale opet ten fialovy a opet je dam duch. Na fotce moc videt nejde, ale v realu docela jo. MS by mela prijit zitra nebo v patek. Je mozne, ze minule to bylo proste biochemicke tehotenstvi a tentokrat to uz vyslo, a nebo tyhle testy proste delavaji takove duchy?

jarmulka
22. čer 2016

@norae ahoj... já tam ducha vidím, ale moc těmto fialovým nevěřím - opravdu dělají falešné duchy... 😠
Četla jsem o nich dost. Raději bych počítala s MS a kdyby, tak bych byla mile překvapena - teda, pokud je mimi chtěné 🙂 , což ale počítám, že ano

Tady na fotce mi to přijde, že to není zabarvené , tzn. je to vážně jen dle mého falešná naděje ☹ ... ale třeba se pletu!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru