Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

berninka
1. únor 2016

@princezsverunka tahle je snad ostřejší...

mercedesse
1. únor 2016

@berninka vidim čárku, jestli je to mamatest udělala bych ještě jiný, ze zkušeností.

petiiiska
1. únor 2016

@berninka Taky ji tam vidím, držím palce ;)

benny7
1. únor 2016

@berninka tohle je moje fotka a nebyla jsem. Za dva dny přišla menstruace, takže už těm testům až tak nevěřím.

mosquito
1. únor 2016

@benny7 taky je možné, že to bylo biochemické ☹ Mně i téměř neviditelný duch vždy ukázal správně (bohužel pak těhotenství dvakrát zamlklo)

benny7
1. únor 2016

@mosquito to, ale nepoznám, že?
Dneska ráno jsem si dělala opět test a nebyl tam ani duch. Menstruaci mám dost právě teď. Tak s ní už počítám. Snažíme se 9 měsíc a nic.

michaelapfeiferova
1. únor 2016

@berninka čárka tam je.... ještě zkus párkrát testnout ale vypadá to nadějně 😉

mosquito
1. únor 2016

@benny7 to nepoznáš, ale biochemické odejde s opožděnou menstruací a pokud jsi měla pozitivní test, je tam i tahle možnost. Anebo prostě nevyšel, ale spíš se přikláním k tomu, že se něco dělo a neuchytilo. To snažení je někdy o nervy, to věřím ☹

benny7
1. únor 2016

@mosquito patrně to tak bylo. Je to o nervy, ale slíbila jsem si, že už nebudu žádný test kupovat a prostě pokud nedojde ms, objednám se na gynekologii.

mosquito
1. únor 2016

@benny7 Tak to tě obdivuju, jestli to vydržíš. A hlavně držím palce 🙂

milujicimamina
1. únor 2016

@benny7 no konecne nekdo kdo taky ma takive ja každý mesic a biochem kazdy měsíc? Hloupost jsou to snejdi

valeri10
1. únor 2016

Podle některých odborníků v asi třiceti procentech případů vůbec nedojde k zahnízdění oplodněného vajíčka. To uhyne a je vyloučeno z těla ženy při následující menstruace. V třiceti procentech případů končí gravidita jako biochemické těhotenství.Deset procent těhotenství je ukončeno spontánním potratem ve fázi klinicky prokázaného těhotenství po 12. týdnu gravidity.Zbývajících třicet procent do sta jsou těhotenství zdárně ukončená porodem. Proč dochází k takových „ztrátám“ není podle odborníků snadné jednoznačně určit. Závisí na mnoha faktorech: ženiny dispozice, mužovy dispozice, vliv zdravotního stavu, vliv vnějšího prostředí, věk ženy, psychická vyrovnanost a další.

benny7
1. únor 2016

@mosquito děkuji moc

benny7
1. únor 2016

@milujicimamina já už tomu taky nevěřím, prostě nebudu plašit. Zas nejsem tak urputná, abych si na den měřila teplotu a počítala ovulaci, beru to báj očko. A pokud to nevyjde tak to prostě nevyjde. Já teda s tím taky moc nepočítala, jelikož mi bude letos už 39 a dvě děti mám, ale po rozhovoru s gynekologem, jsem si řekla, že bych to ještě dala. Když to příroda nechce, tak to prostě tak bude a hroutit se nebudu. Mrzet mě to bude, to nepopírám.

estel22
1. únor 2016

@benny7 to iste som si myslela ja a otehotnela som vo februari budem ma41a cakam tretie ale obavy mam

benny7
1. únor 2016

@estel22 tak to klobouk dolů a máš můj obdiv. Já se hrozně rozmýšlela, hlavně teda jde o můj vnitřní pocit, že jsem na to už stará a jak se na mě budou lidi dívat. Ale kašlu na lidi, mám o hodně mladšího partnera a je nám zatím moc hezky. Ale řekli jsme si, že pokud to nevyjde, tak to prostě nevyjde.
Moc ti přeji, aby vše dobře dopadlo a byli jste všichni zdraví a šťastní.

gepe
1. únor 2016

@benny7 ja prosla biochemickym v kvetnu, carka obdobna, moc nesilila, digi clear blue ukazal 1-2, ms dorazila cca o 8 dni pozdeji nez mela (cyklus mam pravidelny). Neves hlavu, aspon je tzv. pohnojeno, drzim pesti. Ja pak znovu otehotnela hned v cervenci. Pripadne pokud jeste nezobes, ber Femibion s Metafolinem. A nejsi stara 😉
@estel22 drzim taky pesti!

benny7
1. únor 2016

@gepe děkuji moc. Tak mi to nějak zvedlo náladu. Díky

princezsverunka
1. únor 2016

@berninka něco malo tam je!!!takže za dva dny další test a snad bude lepsi

mosquito
1. únor 2016

@milujicimamina každý měsíc falešňáci? Tak to je mazec tedy ☹

estel22
1. únor 2016

@benny7 to sme na tom stejne nech si myslia ludia co chcu a moj manzel je odo mna o styri roki mladsi

mercedesse
1. únor 2016

@benny7 pravděpodobně biochemické, mě dr říkala, že kdyby nebylo hcg, tak se tam prostě ta čárka neudělá (i když třeba u toho mamatestu už o tom dost pochybuju), že se to pak nechytí, ale něco se dít začalo. Je málo jiných příčin pozitivního testu (některé cysty). Já už se o mimi nesnažím, mám dva ďáblíky a úplně mi to stačí. Ale mám sestřenku a ta měla třetí v 39 a v pohodě to zvládá. I když někdy si taky nadává na co se to dala. Ale to já u těch dvou ve svých necelých 33 taky. 😉 A to má k tomu prckovi ještě devatenáctiletou dceru a osmiletýho (myslím) kluka, takže občas pomůžou.

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
milujicimamina
1. únor 2016

@mosquito jojo na mamatestech uz kupuji jen maxe

milujicimamina
1. únor 2016

Holky prosim je mozne mit ovulaci už 7dc?

milujicimamina
1. únor 2016

Ms byla jen 3 dny

estel22
1. únor 2016

@pospis si urcite tehogna

princezsverunka
1. únor 2016

@pospis těhotná 🙂)gratuluji..já jsem mela tuhle sobotu takovou carku)(ducha)jak mas ty mezi 1-2 testem od te doby jsem netestovala..celkem se bojim testovat abych nebyla smutná..spis každý říká ze je to vada testu a nebo vše možné a ne pomalu trhu.Jak pises ty pokaždé když testují ducha nemám az tento vikend

mosquito
1. únor 2016

@milujicimamina mně i mamatest ukazoval dobře i před očekávanou MS...

nordjane
1. únor 2016

@mosquito mě zas mamatest ukazoval mikoskopickeho ducha, kterej nesilil :- ) jiná značkatestu silila a mamast nic :-/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru