Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

juliemichal
25. čer 2016

@ivatko0406 já si myslím,že je dlouho lovit nebudeš 🙂 🙂 a určitě bude vše v naprostém pořádku 🙂

ivatko0406
25. čer 2016

@juliemichal diky. Snad budou brzo dalnice. Nejlepsi je stejne nevedet 🙂 u prvniho jsem netusila a pak to byla rovnou hotova vec!

nordjane
25. čer 2016

@1nelinka gratuluji, vidiš jak je pohnojeno 🙂

juliemichal
25. čer 2016

@ivatko0406 určitě budou každou chvíli dálnice 🙂 🙂 no já jsem to tak u druhého syna měla taky 😀
ale to mi vždy má kamarádka řekla,že jsem těhotná a já jsem ani o tom nevěděla 😀

u prvního syna mi říká ty Anet nějak ti povyrostly prsa tak nejsi náhodou těhotná.... a já ne nejsem těhotná a ona mi říká tak si udělej test,určitě jsi těhu 😀 no udělala jsem si test v den vynechané ms a byl tam jen pidi duch... a potom za 6 dnů tam byly dálnice 😀 😀 a tento byl neplánovaný

u druhého syna jsme se snažili 7 měsíců a po těch 7 měsících mi říká znova ta samá kamarádka ty Anet ty jsi určitě těhotná,povyrostla ti zadnice 😀 a já ji říkám no určitě těhotná nejsem 😀 zase mi řekla ať si udělám test a ejhle v ten den jsem měla dálnice 😀 😀 to jsem měla i zpoždění 😀

teď u toho třetího těhu mi znova řekla zda nejsem těhotná a to jsme se neviděly tak rok a půl nebo jak dlouho a já ji říkám ano těhotná jsem,mám to potvrzené už i od lékaře 😀 😀

ivatko0406
25. čer 2016

@juliemichal to je nejaka jasnovidka 🙂

juliemichal
25. čer 2016

@ivatko0406 já si to taky myslím,že je 😀 😀 bych jsem se tomu nedivila 😀 u obou kluků mi na rovinu řekla,že to budou kluci 😀 a měla taky pravdu 😀 😀 a teď mi říká ty Anet teď se nebudu zmiňovat co to je abych ti to zase nepřivolala 😀 a včera mi tak říká Anet víš jaké je starání o holky?je to horší než u kluků 😀 😀 takže možná si teď myslí,že to je holčička,ale říkat mi to nebude říkala 😀 😀

dmklarka
25. čer 2016

Holky prosím,když jsem volala doktorce že jsem asi těhotná a nevím jestli můžu brát prednison tak mi řekla že se mám objednat 14 po vynechání.Pak jsem volala sestře a ta měla volno až 11.7..není to pozdě?Nevím jestli ji v pondělí ještě nezavolat a zkusit se ,vecpat dřív..Co myslíte?

juliemichal
25. čer 2016

@dmklarka v kterém tt budeš?já si myslím,že fakt není pozdě jít toho 11.7 já si myslím,že tě objednala tak díky toho aby už miminko mělo srdíčko 🙂

dmklarka
25. čer 2016

@juliemichal Poslední ms byla 16.5 ovu byla 6.6..mam dlouhé cykly.No já sestře ani neříkala že jsem asi v tom,hned na mě totiž vybalila že objednává AŽ od 11.je taková trochu na pěst:D

juliemichal
25. čer 2016

@dmklarka aha já myslela,že jsi ji to říkala,že jsi těhulka 😀 😀 ale dívala jsem se na kalkulku podle PM by jsi měla být 5+něco a podle ovulace ve 3+něco.... takže podle mě je ještě čas a určitě stačí když půjdeš na KO toho 11 🙂 🙂

dmklarka
25. čer 2016

@juliemichal oki,jen mám strach aby se něco nezanedbalo :(

ivatko0406
25. čer 2016

@dmklarka take myslim ze je to akorat, bude srdicko 🙂

dmklarka
25. čer 2016

@ivatko0406 taky doufám že bude 🙂 hlavně aby bylo vše v pořádku..A to čekání je hrozné:(

juliemichal
25. čer 2016

@dmklarka neboj určitě se nic nezanedbá 🙂 🙂 já jdu na KO až 14.7 ☹ máš pravdu,že to čekání je hrozné ☹

blauen
25. čer 2016

@dmklarka tichounce gratuluji, Já jen s tim prednisonem nemej strach a uzivej ho nadale, Já ho beru az do 15 tt.

dmklarka
25. čer 2016

@blauen včera jsem do dobrala,užívala jsem ho na nosní polypy a to se bere 40mg 8 dní a pak se snižuje,40mg je velká dávka.Ale už ho mám doužívaný tak snad bude všechno v pořádku a nebude to mít na plod vliv..

dmklarka
25. čer 2016

@juliemichal mám dojem že to ani nevydržím :D

juliemichal
25. čer 2016

@dmklarka to se ti vůbec nedivím já to asi taky vůbec nevydržím je to dost dlouhá doba 😀 😀

blauen
25. čer 2016

@dmklarka Já sice beru 5mg a to půl tabletky denne. Ale taky jsem mela strach ale tady na diskuzi jsem se dočetla, že někdo ho musí brát celý těhotenství.

dmklarka
25. čer 2016

@juliemichal je to moje první těhu tak jsem připosraná :D :D

dmklarka
25. čer 2016

@blauen jojo taky jsem se dočetla🙂 stačí že mám další léky co musím i v těhu :(

blauen
25. čer 2016

@dmklarka dneska to je bohužel normální brát v těhotenství další léky a člověka to ještě více z nervózní. Ale neboj všechno bude v pořádku. Taky jsem brala a mela brát léky, lecim se dlouhodobe s refluxem dr.me strašili. že to bude katastrofa v tehu a mě se tak splasily hormony asi že všechny potíže jsou pryc. A doktoři neveri a mi je zatím bajecne, ani zadne zvracení nic. Musím zaklepat....

dmklarka
25. čer 2016

@blauen tak to mě taky zajímá já totiž taky užívám na reflux léky a teď nevím jestli můžu..Když si ho dva dny nedám tak mě pálí žáha i z vody :(

baskervile
25. čer 2016

@adkatt To je mi líto.To samé jsem si taky říkala.Neboj,určitě se brzy zadaří 😉

ms.neomagic
25. čer 2016

Holky od kdy se pocita dpo..od posledniho dne plodnych dnu nebo primo ode dne ovulace?

ivatko0406
26. čer 2016

@dmklarka co to mate na ten reflux holky? Helicid?

ivatko0406
26. čer 2016

Dobre rano! Testomanie u me pokracuje, zda se mi dnes zase tucnejsi. Jak vam ty carky nabihaji? U prvniho mi nabehla uz pres ni vzlinala moc (je fakt ze jsem testila az po vynechani) a ted to dojede nakonec a teprve zacne tmavnout a vyvstavat. Do minuty je konecne zbarveni. Ze by se zmenila technologie?

ivatko0406
26. čer 2016

@anonym365 tak co test?

blauen
26. čer 2016

@dmklarka já užívala dlouhodobě Gasec, ten jako jediný se mohl užívat v těhotenství co mi říkala moje primářka u které se léčím. Bohužel Gasec přestali dovážet do republiky a místo toho ted je Lomac. Ten konzultovala dr. s doktory v Motole, že se taky může, neměl by ublížit, ale pokud možno tak to vydržet bez léků aspon do třetího měsíce, to dr. navrhoval. Ale když to nemůžeš vydržet může se. Ale zkus to vydržet mě prvních 14 dní taky šíleně pálela žáha hrozně a přešlo to samo. Spíš pokud tě pálí jen žáha tak se zeptej v lékarně na pálení rennie nebo tak něco co se může i v těhotenství.

anonym365
26. čer 2016

@ivatko0406 no furt se tomu nejak vyhybam, asi se bojim zklamani. :D
Dneska to je 23 dnu vynechani od te prvni divne MS a 9 dnu vynechani od te druhe, jeste divnejsi. :D Chtela jsem s testovanim vydrzet jeste tyden, nebo aspon do konce mesice...ale bohuzel si myslim, ze to bude tou injekci..
Jinak jsem testovala uz asi pred mesicem asi toho 23.5. jak jsem byla zmatena co se to deje, ale negativni. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru