Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

karrlolka
16. črc 2016

@adrrik
Ráno jsem mela méně jasnou čárku než večer, někde sem četla, ze se stává že hCG je u někoho větší večer, než ráno..
Večer sem mela dost pěkné dálnice, a pak tyto tři takovéto nepěkné 😥

ivatko0406
16. črc 2016

@karrlolka zkus vydrzet do ms a az pak testuj - z prvni ranni moci. A nestridej znacku testu. A nestresuj. Stejne s tim ted nic neudelas. Drzim palce.

adrrik
16. črc 2016

@karrlolka taky se mi to stalo ze jsrm mela// a pak nic a to mimco odeslo...takze klid co se ma stat se stane...

allou7
16. črc 2016

@buggyy 17 dpo 😖

karrlolka
16. črc 2016

@ivatko0406
Dobře, děkuju, budu se držet zuny nehty..

Já právě uvažuju, jestli by se to mohlo "vyloučit" i díky tomu, že mám fyzicky namáhavou práci- zvedám cca 18 kilove kusy.. a včera jsem si všimla "kuličky" těsně nad pupíkem..

Uh, budu tedy tiše doufat. Díky

karrlolka
16. črc 2016

@adrrik
To je mi moc líto ☹
Je to hrozný pocit ☹

ivatko0406
16. črc 2016

@karrlolka kulicky? Nemas to kylu??

karrlolka
16. črc 2016

@ivatko0406
Můj DR., Ma ještě týden dovolenou, takze sem s tim ještě nikde nebyla, nevím jestli to může být kýla..
Kamarádka rikala, ze tohle měla kdyz byla těhotná, ale mě se tomuto moc věřit nechce, kdyby me tak často nebolelo v bedrech, a nebyla nafouknutá jako balón už skoro druhy týden, ani nevím, nijak to nebolí nic..

pandabox
16. črc 2016

@27tery jak jsi opadla s tou urychlenou kontrolou??

ivatko0406
16. črc 2016

@karrlolka tak si s tim radsi dojdi.

pandabox
16. črc 2016

@nordjane moje doktorka mi treba rekla, ze si nemysli, ze screening je potreba pro vsechny, ze ona by uz videla, ze je neco zvetsenoeho a pak by to doporucila. Takze, kdyz ti tvuj doktor rekl, ze se mu zda vse dobry, tak ja bych mu verila.
Zaruku, ze vse je vporadku samozrejme nemam, ale zase se mene nervuju...

buggyy
16. črc 2016

@allou7 tak 17 dpo by uz bylo byt videt vic.. testuj za par dni 🙂

27tery
16. črc 2016

@pandabox jo v pohode Mimi roste jak má jsem šťastná ale děkuji že sis na mě zpomela 😃

nordjane
16. črc 2016

@pandabox muj dr. ty utz dela take sam... v pripade, ze je spatna ktev a utz se mu nelibi, tak tam posila... no bohuzel me sledovali z genetickeho hlediska, tak jsem tam musela. Asi bych byla ted radsi, nebyt tam... Myslim, ze by pul cm otok doktor neprehledl a asi ani ja ne. NT meril pred mim zrakem, a pul cm to fakt nebylo, tak jsem zvedava co zmeri jina dr. ted v pondeli. Preji si at se stane zazrak a vse je v poradku! Tak drzte palce 🙂 diky 🙂

kato83
17. črc 2016

Holky tak ja hlasi ze zase nic, v utery mam termin MS a na testu bílo...

puutalo
17. črc 2016

@kato83 Já mám také v úterý termín. Už se snažíme od září, v lednu jsem byla na revizi a ve snažení jsme pokračovali zase od března. Už jsem z toho čekání unavená a zařekla jsem se, že si už žádný test nekoupím. Ale nemám vůbec žádnou předtuchu, že bych těhotná být mohla. Takže čekám, že to dostanu a zase budu mít zkažený týden!

kato83
17. črc 2016

@puutalo to cekani je hrozny že? Hlavně to ze vždy se snažíme kdyz mam pozitivní ovu test a stejně nic, mam strach jestli nema pritel liny spermijky :(

puutalo
17. črc 2016

@kato83 Tak jestli máš obavu, zajděte na vyšetření. Nikdy jsem nebrala antikoncepci, vždy jsme se hodně kontrolovali, abych neotěhotněla a teď, když se kontrolovat nemusíme, se nedaří. Nejde mi to do hlavy... Ta psychika dělá hodně, ale není lehké na to přestat myslet... Ovulační testy jsou podle mě vyhozené peníze, ovulace se dá poznat i z hlenu ;)

adrrik
17. črc 2016

@puutalo jak u koho já jsem neměla otěhotněla jsem ale poznala jsem ovu podle bolesti

kato83
17. črc 2016

@puutalo ja to prave na hlenu vubec nepoznam jen z testu nebo pak i z bazalni teploty.

misula29
17. črc 2016

@kato83 pokud s tím přítel nemá problím pošli ho na spermio , budeš klidnější 🙂 Já jsem poslala po půl roce ,protože jsem byla v tom vždy hned tak mě to bylo divný i když se uvádí rok jako standart. pak se můžete od něčeho odpíchnout 😉 Pokud je pravidelnej cyklus tak ty ovu testy stačí dělat cc 3 měsíce a pak víš,kdy ovu je.Nám doktor řekl,že pokud je sex co 3 dny nemůže se to minout ,ale přesto je každý cyklus 20% šance že se zadaří i u naprosto zdravého páru , tak to jsem čučela 🙂

kato83
17. črc 2016

@misula29 ja jsem prave taky vzdy otehotnela hned, a jak vam ten spermiogram vysel? Ja tam pritele asi nedokopu :(

maaaruska
17. črc 2016

Ahoj holky tohle už bude asi tutovka, že? 🙂

misula29
17. črc 2016

@kato83 no právě že překvapivě blbě ,ale je to nejjednoduší vyloučení dalšího problému

terka228
17. črc 2016

@maaaruska To je krásné 😀 Gratuluji !!! 🙂 Tak ať je vše v pořádku 🙂

misula29
17. črc 2016

@maaaruska vypadá to,že jsi těhotná 🙂

laura1972
17. črc 2016

@maaaruska taky moc gratuluji 🙂

kato83
17. črc 2016

@misula29 a jak se to pak resi kdyz se zjisti ze jsou na tom spermijky špatně?

misula29
17. črc 2016

@kato83 no oni nijak. Záleží v čem je problém a jak velkej. Berou se vitamíny nic jinýho na to není. U něčeho to pomůže u něčeho ne,ale nebuď fatalista a dokud nevíš tak nestresuj.Zkus promluvit s chlapem,jde o prd za 10 minut jde domů ,popř. si vyzvedneš kelímek a pak musíš vzorek do tuším dvou hodin zavést zpět.Záleží jak to máte daleko 🙂

fifacek
18. črc 2016

Ach jo, 14,15 jsem to měla dostat a nic, test bílí, i kdybych do něj vykoukala díru tak ani duch, to jsem si měla zavolat až to dostanu o termín kdy si mám vyzvednout injekce a zahájit ivf, jako na schvál se zase vše posune a protáhne, jsem už z toho všeho unavená a smutná

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru