Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

monyna83
19. kvě 2015

@gepe To je jasný...Já bych volila ještě tak dna dny tento testík a pokud zesílí, koupit Clear Blue digi. Je to přeci jen trošku drahá sranda...
@jituliiii Já také 🙂 Záleží, jak rychle a v jakém množství se komu uvolňuje hCG do moči. Nelze srovnávat, každá to máme jinak... Někomu stoupá ob den, mně např. co dva dny.. Je to individuální... 😉

gepe
19. kvě 2015

@monyna83 tak ma uz 14dni po ms a pokud ma takovehle dusiky, tak zitra uz by clear blue ukazal 🙂 ja mela okem viditelny, na fotu neviditelny. Avsak kazdopadne, kdyz vycka, nic tim nezkazi 😅

monyna83
19. kvě 2015

@gepe Juj, já četla, že má dva dny po MS, proto mi test přišel hezký...Tak to beru zpět...
Už by měl dávno sílit ...

gepe
19. kvě 2015

@monyna83 ja puvodne taky cetla 2dny 😕 proto ten clear blue.

jituliiii
19. kvě 2015

Ja prave cetla 2 tydny...🙂 a to uz je dost...ale kazdopadne to moc prejiiiii 🙂

monyna83
19. kvě 2015

@gepe
@jituliiii No to teda, holky... Držím pěsti, aby to neblo mimoděložní, biochemické nebo tak něco...

mosquito
19. kvě 2015

Holky, pridavam se s hloupym dotazem. Neco jsem i cetla, ale zajima me, jak to vidite vy. Jsem tyden po vynechane ms a od soboty mi prijde, ze carka na testu nesili. Je tedy opravdu jen o fous slabsi nez ta testovaci, ale i presto.... musi byt identicke? S tim jak hcg roste bych cekala, ze carkaymusi dosáhnout minimalne stejne intenzity. To vite, po jednom ZT mam proste ruzne myšlenky a obav se nemuzu zbavit. K Mudr. Jdu az za dva tydny. Nechci se kontrolovat, ale nedokazu myslet na nic jineho. Minuly tyden mi bylo nevolno hez zvraceni. Ted je mi jako za "normalniho stavu". Krome vynechane MS a pozitivniho tt byvh vubec nerekla, ze jsem tehotna.... Prikladam foto intenzity, kde se carka zasekla..... Dekuji za reakce.

novynka
19. kvě 2015

@mosquito podle mě ukázkový pozitivní test 🙂 gratuluju

mosquito
19. kvě 2015

@novynka mic dekuji, mne to prijde porad malo..... ale vzpominam jak jsem pred tydnem a kousek lovila dusiky 🙂

mandala
19. kvě 2015

Já myslím, že je to víc, než jasné. 😉 Blahopřeji 🙂 🙂 🙂

monikavali
19. kvě 2015

@mosquito dyt je nádherná, gratuluji 😉

gepe
19. kvě 2015

@monyna83 diky 🙂 uz mame doma 21 mesicni slecnu, tak uvidime co z toho bude, byla to nyni v podstate spis nahoda, nez ze bychom se snazili cilene. Vloni jsme prisli o druhe ke konci prvniho trim., jsem si prosla dobrovolne doma prirozenym spontannim potratem, nastesti vse probehlo v poradku 🙂
@mosquito malo? To je mega cara! 😀 blahopreju 😉 nezakrikni, ze Ti nic neni 😅 ja pri nasi mlady byla do 7tt uplne v pohode a pak mi vse smrdelo, cisteni zubu = navaly na daveni ci zvraceni, ktere se dostavilo taky obcas, unava, nizky tlak 😀 ulevilo se mi az v 23tt, kdy jsem zacala teprve pribirat 0,20kg nad startovaci vahu. Nasledne se dostavily zase jine veci. Tak drzim pesti, at Te nic obdobneho nepotka 😉

verusky
19. kvě 2015

@1lenuska1 tak to Ti moc preju, at brzy prijde cas, kdy budes mit taky krasne carky! ja to mela stejne. taky jakoby pitoma sledovala testy druhych... a fandila jim a tajne doufala, ze prijde den a ja se budu radovat jako ony. po par mesicich to prislo a Tobe preju, at to take prijde!! ja chtela ctvrte hned za tretim, byla jsem smutna, ze nic a ze kdo vi, jestli vubec a mimi prislo v mesici, kdy jsem se smirila, ze to tak asi ma byt, ze holt budou deti dal od sebe, ze to ma i pozitiva a ze nebudu tlacit na pilu... jak je tedy zvlastni, ze vse ma svuj cas...
drzim palecky ke klidu a nasledne k radosti!

verusky
19. kvě 2015

@mosquito vubec barvu nepozoruj, zklidni se, raduj se a hlavne ver, ze je vsechno v poradku. vira je nejdulezitejsi...
ja vubec nemela teh. carku tak tmavou! takze Tvoje je ukazkova 🙂 gratuluju 🙂 bude to dobre!

dubnacek
19. kvě 2015

Ja vidim krasne carky to uz nejsou duchove.Mozna by ti clear blue digi pomohl,ale klidne bych uz zasla na gyndu, 14 dni po menstruaci je uz dost a pokud cekas uz tak dlouho ja uz bych tam byla.Sama mam 13 dni po m a ted v patek mam uz druhou kontrolu.Je pravda,ze jse. 2x potratila ZT tak si me mudr.hlida,ale i tak bych sla at mas jistotu.Rozhodne te to nebude stat 230kc jako ten digi test.

mosquito
20. kvě 2015

@dubnacek dekuji. Mne doktor rekl, ze driv nena dmysl chodit. Az tri tydny po vynechani ms at se pak zbytevne nenervuju, ze jeste jic nevidi. Ja si ksem jista, ze jsem tehotna. Jen jsem si rikala, jestli ty carky maji byt stejne nebo ne a hlabne nemam ty ptiznaky. Ale po povidani tady na mk uz jsem v klidu. Nervy nic nevyresi, co se ma stst se stane a ja se porad tesim, ze budeme mit prcka 🙂 hezky den

mosquito
20. kvě 2015

@verusky dekuju. Tohle jsem potrebovala slyset. Holky, moc jste mi pomohly 😉 hezky den

kempka
20. kvě 2015

Ahoj děvčata. Chtěla jsem se zeptat, kdy na UTZ ...uslyší srdicko mimina?

bbvcelka
20. kvě 2015

@kempka ahojky tak nějak kolem 6-7 týdne..

g_m
20. kvě 2015

@kempka To je těžko, obecně se říká, že v 6tt začíná srdíčko bít. Byla jsem minulý týden na utz 6+2 a ještě nebylo, ale doktorka říkala, že to je normální, že to není přesně úderem 6. týdne to bude bít. Někdo to má až třeba v 8tt...

gepe
20. kvě 2015

@kempka ja treba u prvni mela jen tehotenstvi potvrzene tehu testem, utz prvni v 9+1, dle velikosti dr upravil s mym souhlasem na 8+5. U druheho 6+4 myslim prvni utz a bylo uz tam. Jinak jak psala g_m. 🙂
Ted mam //, zitra mam jit na preventivni, ale prelozim cca o mesic, at je uz pekne neco videt, vcetne mozne srdecni akce. Utz v rannem stadiu je dobre, pro zenu jako uklidneni ze tam neco je, ale to je tak vse myslim 🙂

evcann
20. kvě 2015

@kempka ja na 5tt uz mela krasne videt busici srdicko, ale ne kazda to vidi, ja totiz rano byla u sve doktorky a ta koukala a ze pry nic, ze srdce jeste neni a odpoledne jsem sla na kontrolu do Caru kde mi tez udelali utz a bylo i videt, ze ten utz je daleko lepsi a strourala tak dlouho dokud se ji mimco neotocilo a srdicko bylo naprosto krasne videt, takze v jeden den jedna rekla jeste neni a druha gratulovala ke krasnemu srdicku, takze asi tak 🙂

terinka1989
20. kvě 2015

@mosquito ciarka nesilnie? To este aku by ste chcela 😀 😀 😀 Ja som mala taku ze sme na slnku hladali ci tam je ci nie :D a nestmavla ani omylom a to som si test robila 42DC :D A teraz ma drobcek pol roka 🙂 Prajem vam aby vsetko dobre dopadlo a uzivajte si to 🙂

evcann
20. kvě 2015

@mosquito ja ji mela jeste slabsi a dokonce na stejnem testu pak mi i o dva dny dyl prisla slabsi tak jsem sla na krev a tam 666 jednotek, takze klidek to vubec nic neznamena, jde i o barvivo jak tam je a tak, zase takova kvalita tech testu to neni 🙂

kempka
20. kvě 2015

Jen doufám, že hladina hcg není moc vysoka a ze to neznamená nic špatného.

monyna83
20. kvě 2015

@kempka Neznamená, max. dvojčátka 😀

kempka
20. kvě 2015

To by byla Velká náhoda. Z jednoho vajíčka dvě deti. 😂

kempka
20. kvě 2015

@monyna83
Příští týden ve čtvrtek jdeme do CAR na UTZ . To bude strasne to čekání.

monyna83
20. kvě 2015

@kempka není to nemožné, může se nadělit...Ale asi ne, velká gratulace... Jo, jo, je to vždy čekačka na UTZ. My zítra musíme na genetiku, chci si nechat vysvětlit pondělní screening ze kterého jsem opravdu spíš vystrašená, než, že by mě uklidnil.... Tak snad si zítra konečně oddechnu...
No a ty se neboj, miminku se u Tebe moc líbí a už se u Tebe pěkně zahnízdilo... Hlaď si bříško, miminku povídej a čas do UTZ uteče jako voda.. 😉

kempka
20. kvě 2015

@monyna83
Co to je přesne ten screening? Moc to neznám a co bylo, že jsi vystrasena? Nadělit by se mohlo. Říkala i sestra v car ale je to vzacne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru