Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mimidaniela
7. pro 2014

?????? tak co myslíte????

nonacek
7. pro 2014

@mimidaniela je to tam držím palce ✌

eloana
7. pro 2014

jsou tam

verusky
8. pro 2014

@mimidaniela jsou tam!!! gatuluju 🙂 🙂 🙂

mimidaniela
8. pro 2014

K dr az ve středu odpoledne jsem jak na trni

mimidaniela
8. pro 2014

To bude dlouhé

nynus
8. pro 2014

@mimidaniela jee gratuluji 🙂

mimidaniela
8. pro 2014

tak z toho nic nebude asi sem to dostala

franerka
8. pro 2014

@tsterinka jak ti je? Jdeš zítra?

mimidaniela
9. pro 2014

Jo zítra ale zase to preslo o to sem nervoznejsi

verusky
9. pro 2014

@mimidaniela preslo to krvaceni? nebo naznak krvaceni? ja v poslednim tehotenstvi spinila tri dny. cekala jsem, ze se ms rozbehne a ona porad stagnovala, pricitala jsem to stresu, protoze jsem se stehovala za pritelem, loucila se s rodnym krajem, se svym zamestnanim, holky se svyma skolama, skolkama... no a den po podepsani vypovedi uz mi to nedalo, ze to asi normalni nebude a byly tam //. tak treba taky se ty dve // u Tebe potvrdi!!!

mimidaniela
9. pro 2014

Uvidím zítra ale ten čas se vleče a ja na to nemůžu přestat myslet hrůza trpělivost není má silná stránka

tsterinka
9. pro 2014

@franerka ahoj,chci ti někoho představit a i všem co mi držely palečky

franerka
9. pro 2014

@tsterinka super zpráva...gratuluji 😄

chocolatte
9. pro 2014

Holky, prosim, co si myslite o tomhle?
poradi testu:
sobota Mamatest 10
dnes rano Dr. Max 10
dnes rano BENU 25
dnes dopoledne Mamatest 10 (je jiny nez ten sobotni, ale krabicka byla stejna☹
MS mam dostat dneska, mam cykly 32–33 dni. Neni ta carka nejak slaba? Cekala jsem dneska uz tlustice a ted se pomalu smiruju s tim, ze to asi nedopadne.. 😖

ejmisek
9. pro 2014

@chocolatte vidim krásnou růžovou čárku 🙂 držím pěstí ať sílí.

verusky
10. pro 2014

@chocolatte ja myslim, ze taky muzeme gratulovat 🙂 jak je zvlastni, ze kazdy test ukazuje jinak...

verusky
10. pro 2014

@mimidaniela drzim palecky. a napis 🙂 jo, jo trpelivost... to je nejvetsi skola zivota skoro ve vsem...

verusky
10. pro 2014

@tsterinka tak spineni bylo uhnizdovani, parada! gratulace 😵

chocolatte
10. pro 2014

@ejmisek
@verusky holky děkuji, dnes jsem delala jeste Mamatest10 (stejny jako uplne vlevo) a jsou na nem 2 tluste cary a digitalni clearblue - ten ukazal 2-3. Tak to vypada snad dobre.. uz testovat nebudu 😀 😀

ejmisek
10. pro 2014

@chocolatte Tak to je super a moc gratuluji 🙂

verusky
10. pro 2014

@chocolatte tak uz jen radost a pohodu preji 🙂

mimidaniela
10. pro 2014

tak z toho nejspiš nic nebude říkala doktorka

lin18
14. pro 2014

Prosím o radu. MS mívám po 29 dnech. První test je 28 DC, druhý 30 DC ráno, třetí 30 DC odpo. Zdá se mi že moc nesílí a 30 DC míváte čárku silnější. První fotka je reál druhá je upravená v PC. Moc děkuju

eloana
14. pro 2014

tak ja mam 30 den obvykle stejne silnou jako testovaci, ale dle toho se clovek nemuze ridit...myslim, ze sili dobre)

lin18
14. pro 2014

@eloana Dekuju za odpoved. Ja mela prvni dite neplanovane tak jsem testovala az 14 dni po vynechani. Ted bych mimco moc chtela proto testuju uz takto brzo ale nevim jestli je to normalni. Cetla jsem ze pozitivni testy muzou byt i pred MS tak mam strach aby nedorazila. Dnes jsem 31 DC a carka je porad stejna

eloana
14. pro 2014

@lin18 ja mala pozitivniho ducha tyden pred ms a carka silila -ms jsem dostala v den, kdy jsem ji ocekavala a stejne je z toho Prokupek)))

lin18
14. pro 2014

@eloana toho se prave bojim, tyden pred MS jsem mela test bilh a az ted toto, tak jestli to neni slabe

eloana
14. pro 2014

@lin18 neni...zalezi jak rychle ti telo produkuje HCG a kdy jsi otehotnela...nekdo kdo ma dalnice pozdeji🙂

apollonka
14. pro 2014

@lin18 vypadá to velmi dobre potichu gratuluji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru