Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

juliemichal
14. říj 2015

@dasa.77 zbytečně bych fakt do sebe tlačila hormony,ale inofolic je podle mě přírodní takže mi to neublíží 🙂

pajule88
14. říj 2015

@dasa.77 Mně oboje předepsal doktor na PCOS, bez clostíku nebyla ovu a bez utrogestanu mi nerostla sliznice. Vždycky jsem byla proti hormonům, dělají se mnou divy, ale tohle jinak nešlo, no ☹ no nic, pokud se nezadaří, jdeme příští měsíc už do CARu....

dasa.77
14. říj 2015

@pajule88 PCO......polycystické ovária?
A není to náhodou tak,že clostyl je na dozrávání většího počtu vajíček, ale snižuje právě děložní sliznici? Proto pak ten ultroš.Ale chápu,že každá vyzkouší vše,hlavně když to může vyjít.Tak držím palce 😎

pajule88
14. říj 2015

@dasa.77 to netuším. Takhle mi to napsal doktor. Já ani normálně neměla menstruaci. A děkuju 🙂 Když to nevyjde teď, vyjde to příště 🙂

lumixii
14. říj 2015

ahoj, já mám též PCO a ještě k tomu levý vejcovod neprůchodný, taky jsem neměla ovulaci, a bohužel ani menstruaci. Nejdříve mě dr. napsal Proveru, na upravení MS, pak řekl, že je lepší ji nebrat, at se zbytečně nedopuji hormonama, a že mám každý měsíc přijít, že mi dá vyvolávačku, že je to šetrnější. A na ovulaci mi nasadil Clostil - ten mi však udělal jen pořádné cysty. Jezdili jsme do Caru, vše neuspěsné. Tak jsme se na to vykašlali, já si koupila Inofolik, a pila ten. A najednou z čista jasna, jsem zjistila, že jsem těhotná. Neříkám, že mi Inofolik pomohl, určitě na tom měla zásluhu i psychika. A možná, že jen tělo chtělo oddych, od těch všech hormonů, co do mě všude horem dolem cpali. 🙂

milujicimamina
15. říj 2015

pěkné ráno holky,berou na hormonální rpofil i hcg?

andywolf1
15. říj 2015

Tak dnešní :3

eliotka1
15. říj 2015

@andywolf1 Moc gratuluji!!!! 🙂

bublinka20
15. říj 2015

@andywolf1 to je super,gratuluju🙂 můžu se zeptat, to sis dělala tenhle test ještě před MS, nebo až po?

cocochanel85
15. říj 2015

@berut Teda...tak to mě mrzí, ale asi jsi opravdu měla později ovu ☹ já se už druhý den uklidňuju nákupama 😀

tmp11
15. říj 2015

@pekkaa ahojky psaly jsme si skrz to nidační krvácení... Dnes jsem cca 9/10 DPO a test negativní. Asi ještě brzy... Doufám.
Ale jenom jsem chtěla, že teplotu jak jsem již psala jsem měla před nidačním krvácení 37 druhy den opět 37 , při nidaci 36,6 . po Nidaci v 7 ráno 37 C a dnes bohužel měřeno ve 3.30 skrz praci 36,8 C
Co myslíš že by to mohlo značit, ještě naději?
Jinak všem tu přeji pěkný den a držím pesticky v tom hnusným počasí...

pekkaa
15. říj 2015

@tmp11 ahoj. Urcite jeste nic neni ztracene. Po nidaci 37 je dobry znak. A 36,8 takto v noci je taky normalni. Ono pak ta teplota narusta, takze kdyby si merila normalne rano, tak by byla taky kolem 37. Drzim palce. Nadeje tam urcite je!! Na test mohlo byt jeste brzy.
Jinak doporucuju test z Dr.Max, ten to ukazuje nejdrive

misutkakosutka
15. říj 2015

@andywolf1 super, mooc gratuluji .-)

tmp11
15. říj 2015

@pekkaa ahojky psaly jsme si skrz to nidační krvácení... Dnes jsem cca 9/10 DPO a test negativní. Asi ještě brzy... Doufám.
Ale jenom jsem chtěla, že teplotu jak jsem již psala jsem měla před nidačním krvácení 37 druhy den opět 37 , při nidaci 36,6 . po Nidaci v 7 ráno 37 C a dnes bohužel měřeno ve 3.30 skrz praci 36,8 C
Co myslíš že by to mohlo značit, ještě naději? Příznaky žádný, bolest prsou jako každý cyklus. No ja se asi picnu. Chápu ty nervy co všichni prožívají a testují a testují a testují...
Jinak všem tu přeji pěkný den a držím pesticky v tom hnusným počasí...

kuratkol
15. říj 2015
berut
15. říj 2015

@cocochanel85 Tak jsem volala na výsledky a z krve potvrzeno, hodnota HCG se mi tedy zdá nízká (334), ale uvidíme, snad bude stoupat. Pořád věřím myšlence, že k ovu došlo později a proto to nemůžu srovnávat s ostatními, nebo s prvním dnem poslední MS.. Další kontrolu mám za týden ve středu, do té doby stejně nic nevymyslím. A ty nákupy úplně chápu - mám to stejně! 😅

milujicimamina
15. říj 2015

@kuratkol
@andywolf1 gratuluji holky 🙂

tmp11
15. říj 2015

@pekkaa zkoušela jsem maxika a nic... Tak uvidime... Diky

pekkaa
15. říj 2015

@tmp11 muze byt brzy. Uvidis co teplota zitra. Davej vedet jak se to vyviji

Ono s otehotnenim je to jako s ruletou. I kdyz jsou oba zdravi a udelaji vsechno spravne v case ovulace, tak je jenom 20-30% pravdepodobnost, ze se to povede. Je to bohuzel tak☹. Tim te nechci nijak demotivovat, jenom rict, ze to byva tezky a je to naprosto normalni.

Kazdopadne, verim tomu, ze to vyslo. Zatim nic neukazuje na to, ze bychom to mely vyloucit.

tmp11
15. říj 2015

@pekkaa ale když dojde k nidačnímu krvácení , to znamená , že se vajíčko potkalo se spermií! Takže jsme trefili OVU ? A hlavně mam radost, ať to dopadne jak to dopadne, že spermijky byly dost živý a rychlý...

padly_andel
15. říj 2015

Ahoj holky dávám fotku včera ráno z raní moči hotní test a dnes z odpolední a dost naředěné, dolní test. MS měla dojít včera, nevím co si o tom mám už myslet 😒

pekkaa
15. říj 2015

@tmp11 jo, pokud bylo nidacni spineni, tak se urcite povedlo a oplodnene vajicko se dokonce uhnizdilo. Nejdulezitejsi je splneno😉.Ale stejne muze jeste odejit.
Ale verim tomu, ze je vsechno v poradku a ze to vyslo! A musis taky verit. Je to hodne o psychice.
Davej vedet co teplota. Pokud se bude drzet nahore, tak je to dobry.

Ja jsem treba to spineni vubec nemela, jenom pokles ty teploty 1 den.

tmp11
15. říj 2015

Holky to mě podrž... Zkoušela jsem test a znáte to.... Oči se klíží a hledám jestli na testu nebude aspoň malilinky duch, čárečka... Po zaschnutí tam naděje, že by tam něco bylo... Nebo je to jenom stín z testovacího pole... Nedalo mi to, tak jsem vyzkoušela testnout druhy test jenom ve vodě... No ta je snad taky těhotná... Udělala mi to stejný...
Jsem namydlena.. Jdu si udělat šťávu... Prostě bohužel naděje vyhasla a vim, že dokud tam na prví pohled není vidět čárka, je to jenom nějaký duch...
Jo byl to mamatest... Tak aby jste nevyšilovaly jako ja...
Hezky večer

tmp11
15. říj 2015

@padly_andel ja se omlouvam ale ja tam nic nevidím...

padly_andel
15. říj 2015

@tmp11 To se neomlouvej já právě na tom spodním víc než horním, proto sem to sem dala jestli se mi to zdá 😀

pekkaa
15. říj 2015

@tmp11 no, to je proste debilni mamatest. ☹ Ten bych zakazala.
Je o nem zname, ze dela falesne vysledky...

petiiiska
15. říj 2015

@padly_andel já na tom spodním něco malinko vidím, tak zkusit znovu a ráno ;)

pajule88
15. říj 2015

@padly_andel Já teda na tom spodním něco vidím 😉

tmp11
15. říj 2015

@padly_andel ale jo asi máš pravdu... Na tom spodním něco je. Ja to sledují přes mobil tak to vidím hůř než na počítači...
Kolikaty den DPO ? držím pesticky

padly_andel
15. říj 2015

@petiiiska
@pajule88 Děkuju já jsem právě z toho zmatená, ráno skusím ale mám jinou značku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru