Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

denca2000
17. čer 2014

@mamkajitty Já si to zvětšila a opravdu tam slabého vidím 😉

asus
17. čer 2014

@petule25 určitě se zadařilo 😵

simca1987
17. čer 2014

@mamkajitty jj, je tam vidět. Já to taky tak měla, když jsem si po 15-ti dnech po styku dělala testík a ukázala se čárečka strašně slaboučká. Já jsem akorát takový blázen, že jsem si koupila 4 druhy testů a vyzkoušela všechny 4 :D :D Takže máš ho tam 🙂 Též držím pěstičky a přeji hooodně štěstíčka 🙂

petule25
17. čer 2014

@asus snad ano a děkuju, ale nějak mi to pořád nedochází, že by to opravdu vyšlo 😀

tuliberka
17. čer 2014

@mamkajitty vidím ducha, držím palce, ať sílí! 😉

petule25
17. čer 2014

@mamkajitty Ahojky, slaboulinkou čárku tam vidím, držím pěstí 🙂

mamkajitty
17. čer 2014

@simca1987 Děkuji 🙂 moc snad ted bude sílit 🙂)

cervenakarkulka
17. čer 2014

@mamkajitty je tam, drzim pesti 🙂

paelma
21. čer 2014

Ahoj holky,
tak jsem dnes opět testovala, zpoždění mám 4 dny a čárka sílí 😀
Co myslíte, mohu se radovat???

artee01
21. čer 2014

@paelma začíná se to pěkně rýsovat, zkus zas za pár dní ale vypadá to dobře 🙂

rovnanova
21. čer 2014

čo poviete ?

paelma
21. čer 2014

@artee01 Budu doufat, děkuji 😉

paelma
21. čer 2014

@rovnanova - Ducha tam vidím,držím palečky 🙂

rovnanova
21. čer 2014

@paelma Len ta čiarka sa objavila az o nejakych dvadsat minut ..t.ak neviem.. ale nevieš mi poradiť? dva dni mi meška ms. a robila som si ovulačné testy a mam tam druhu čiarku tak som zmetená uz z toho

paelma
21. čer 2014

@rovnanova - Tak ještě vydrž, hladina HCG stoupá každý den, zkus testík třeba za dva dny a uvidíš 😉

loo92
21. čer 2014

čo hovorííte na toto ??

loo92
21. čer 2014

@loo92 na živo je ta druha čiarka omnoho viac vyditelôna

artee01
21. čer 2014

@loo92 Druhá čárka je celkem jasna 🙂 drzim palce at jen sílí

apollonka
21. čer 2014

@loo92 hezky testik myslím že je to jasné..ms máš dostat kdy?

maia74
21. čer 2014

Já jsem si dělala test když jsem měla zpoždění asi tři dny ( ale to je u mně naprosto normál) a to jen na popud přítele, který pořád tvrdil, že se mi zvětšili prsa, jestli nejsem náhodou těhotná a byl krásně negativní. Pak jsem měla šílený pracovní záhul, tak mi to nějak vypadlo z hlavy a o 10 dní později, když jsem si uvědomila, že jsem to vlastně ještě nedostala jsem si udělala test a koukal jsem jak trubka!!!!! Ještě jsem si jak blb šla znovu přečíst návod 😀 . Byl pozitivní...... Asi jsem v tu chvíli žila v domnění, že jsem rozespalá a nevím co ty dvě čárky znamenají....

andr01
22. čer 2014

@maia74 Dobrý den , chtěla bych se zeptat , už mám 3dny spoždění ale test mi pokaždé vyde negativní , občas mi pobolíva pod břišku , a prsa se mi zvěčili a bolí mě to okolo bradavek a bradavky , naznaky na MS nemám .

maia74
22. čer 2014

@andr01 Tak to zkus za pár dní znova. Já měla po třech dnech zpoždění taky negativní. Ale mám cyklus nepravidelně, 28-35 dní, tak to bylo možná tím. Za pár dní byl pozitivní. Jiné příznaky než zvětšená prsa jsem neměla. A to při předchozích těhu jsem zvracela snad když jsem byla hodinu těhotná - teď vůbec, ani jednou

andr01
22. čer 2014

@maia74
Zítra jdu k lékaři , tak uvidím co mi řekne. 🙂 Jinak děkuju za odpověd . 😉

maia74
22. čer 2014

@andr01 Není vůbec zač 🙂 Tak držím palečky a dej vědět

ali34
22. čer 2014

@kosalucy ...velká gratulace! Parááááda 🙂

annna79
23. čer 2014

Ahoj,
chci se zeptat myslíte si, že mohu doufat?Ukázalo se to teda asi po 10-15 minutách.

megy
23. čer 2014

@annna79 no na to, že je to až po 10-15minut, tak je to docel dost viditelné i barevné. udělala bych zítra ráno kontrolní, protože tohle vypadá docela dobře 😉

hanushkatess
Autor odpověď smazal
Zobraz
rovnanova
24. čer 2014

ahojte, ešte stale mi neprisla ms a vcera som bola u doktorky na hcg z krvi mala som len 0,01mlU ale dnes som si robila test a ukazala sa tam slabulinka čiarka. prikladam fotku aj ked v skutočnosti to vidno lepsie

pisisvori
24. čer 2014

@rovnanova bohužel si myslím, že to spíš bude jiný problém než těhu☹. Nějaký duch tam je, ale to už by HCG v krvi muselo být vyšší podle mne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru