Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kato83
18. črc 2016

@kolibricek36 ja mam termin Ms zitra tak uvidim no moc tomu neverim ze by me to vyslo...

kato83
18. črc 2016

@terka228 ja mam termin MS zitra, tak zitra jeste vyzkousim z ranni moče...

kolibricek36
18. črc 2016

@kato83 no, říkají, že se má testovat po vynechání MS - tak zkus zítra - bude-li sílit je to v suchu ....

terka228
18. črc 2016

@kato83 Držím palečky 🙂

adrrik
18. črc 2016

@kato83 drzim pesti🙂

kato83
18. črc 2016

@terka228
@adrrik holky moc vam dekuji jste zlaticka :*

laura1972
18. črc 2016

@kato83 taky vidím náznak na tom prvním 🙂

kato83
18. črc 2016

Tady jsem se to pokusila lip vyfotit, neni to ranni moč...

nina8888
18. črc 2016

@juliemichal tak je to tam kde to ma byt podla utz to je 5+6 srdiečko este nemame ale do tydna by sa malo objavit ale my budeme pryč takze sa to dozviem az 1-4.8 na dalsej kontrole dufam ze bude buchat ako zvon to srdiečko uz 😀 mam radost inak hcg 14.7 1700 15.7.3000 a dneska 18.7- 8015 takze roste jak blázen 😀

kecka28
18. črc 2016

Holky, lustite tu i připadne tehu z ovu testu? Ja mam 4 dny do MS a jsem paty den po KET. Udělala jsem ovu test a hle!

jarmulka
18. črc 2016

@kato83 jůůůůůůůůůůůůůů - holka gratulace - já vidíííím a krásně!!!! 😵

jarmulka
18. črc 2016

@kecka28 ahoj.... hele - já z vlastní zkušenosti OVU testům nevěřím - koukej na můj test necelé dva dny před MS 😀 a to OVU byla 12 DC .. tak asi tak 🤐 .... ale to je jen má zkušenost - třeba to u Tebe bude super bude mimi 😵

jarmulka
18. črc 2016
luckybara
18. črc 2016

@jarmulka a to bude asik tehu 😀zkus tehu test

adrrik
18. črc 2016

@jarmulka taky ho mám pozitivní v tehu😃 takže si myslím že to bude drivek

jarmulka
18. črc 2016

@luckybara @adrrik holky já si ten OVU test udělala v pátek odpoledne a v neděli ráno přišla MS přesně,, na čas,,. Takže u mě absolutně netuším, co to jako mělo znamenat :-/... Ovulace těsně před MS??? A přitom jsem OVU měla 12 DC....

emisekkk
18. črc 2016

@kecka28 pokud ukazuje ovu test těhotenství, tak ta testovací čárka je daleho výraznější, je ještě víc výrazná než ta kontrolní.

juliemichal
18. črc 2016

@nina8888 nádhera já jsem ti říkala,že to bude v pořádku 🙂 a neboj na srdíčko je brzo my jsme měli srdíčko v 6+4tt 🙂 🙂

kastanek87
18. črc 2016

@kato83 tady máš ten svůj v negativu 😉 držím pěsti,vypada to dobře :D

kato83
18. črc 2016

@jarmulka dekuji no uvidime co zitra ranni moč... ze bych zacala verit na zazraky?. 🙂 🙂

kato83
18. črc 2016

@kastanek87 ses moc hodna moooc dekuji 🙂

pagex
18. črc 2016

Ahoj holky...potrebuji radu. Strasne dlouho se uz pokousim o mimco. Dnes me od rana boli podbrisek i pri chuzi otresy. Ted jsem v praci dostala nahnedly vytok a letela koupit test, pze ms mam mit az za 13 dni a vcera mi skoncila ovulace. Kamaradka mi tvrdi ze tyto testy od zn mamatest jsou obcas falesne...co myslite? :/

iiiv
18. črc 2016

ale vypadá to, že tam je🙂 držím pěsti🙂

pagex
18. črc 2016

@iiiv dekuji...nechci to zakriknout a tak radeji sdilim foto s vami 🙂

iiiv
18. črc 2016

@pagex neboj,stačí věřit že bude vše ok a pak už se jen radovat🙂 zítra bych koupila ještě jinej a znova testla a budeš hned vědět.-)

pagex
18. črc 2016

@iiiv mam tu samou znacku...prodavaji v baleni 2 testy rovnou...kdyztak dam foto sem. Jen me vydesila ta bolest a vytok :/

geminiska
18. črc 2016

@iiiv
@pagex 1DPO mít takovou čárku? Já bych testovala nejdříve až za 10 dní. Držím palce!

pagex
18. črc 2016

@geminiska snazim se 4 roky...tohle se mi jeste nestalo tak jsem hned bezela a nechci si delat iluze...aby me to nezklamalo 🙂

iiiv
18. črc 2016

@pagex ten výtok/špinění může být uhnizdování, taky jsem to tak u prvního těhotentví měla🙂 a je lepší si udělat i jinou značku, pro jistotu🙂

jge
18. črc 2016

@pagex A nespletla jsi se, pokud ti včera skončila ovulace a MS ma byt az za 13 dni, tak by ti to nemel ukazat zadny tehu test. HCG se vylucuje az po uhnizdeni vajíčka a to se deje tak 4-5 dni po oplodneni. Promin, nechci ti kazit radost. Test jinak vypada pozitivne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru