Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

satanka1
7. kvě 2014

@evita123 zakysanku si mala normálne z obchodu? tie sú myslím pasterizované...aj acidko a tak

satanka1
7. kvě 2014

@lennaaa aj ja milujem syry...tvrdé syry normálne jem..teraz žužlem ementál 😉

lennaaa
7. kvě 2014

@satanka1 ještě se zeptám...je třeba normální že mě bolí břicho jako před ms? v noci jsme měla křeče a takové píchání...po chvíli se to uklidní...ale ty bolesti jsou

satanka1
7. kvě 2014

@lennaaa áno..ja som to mala dobrý týždeň aj dva skoro..aj teraz ma ešte sem tam pichne v okolí vaječníkov

gaborka185
7. kvě 2014

holky, to že 'Vás bolí bříško jako při MS, tak to je normální, jsou to prostě změny a všechno se to chystá na miminko, aby se tam mělo co nejlépe... mě taky bolel podbřišek jako při MS, takže jsem si nejdřív říkala, kdy už to konečně dostanu, když jsem se pak zamyslela, tak jsem pak začala počítat a zjistila, že už to mělo být... Zakysanka je v pohodě, ale ty plísňové sýry a tataráky a majonézové saláty a podobně bych radši vynechala... jinak holky, já než prvně otěhotněla, tak jsem měla dle doktorů na normální otěhotnění 0 šanci, a pak že budu muset ležet, otěhotněla jsem po dovolený, do 7m jsem jezdila v 5h hodinu autem do práce 60km a pak zase zpátky a bylo všechno v poho... pak byl taky samovolný potrat v 8tt přesně 2.1. a to jsem to partnerovi dala jako dárek pod stromeček, našel obrázek s testama, protože utz ještě nebyla... no a pak revize a za 3 měsíce se zadařilo, (ale až ze mne opadl strach z nástupu na úřad práce) no a třeťátko bylo až po půl roce, kdy jsem řekla, že jestli se to nepovede v září, tak už do toho nejdu a další dítko nebude... no a opět po dovolence u moře se zadařilo... ničeho se nebojte a užívejte si toho.... jo a při 3. jsem byla na amniocentéze, taky jsme to zvládli a vše dobře dopadlo, takže hlavně klííííd a těšit se a těšit se... docela Vám závidím, byly to moje nejhezčí měsíce, ikdyž někdy to zrovna nebylo dobré... 😵

saraha1
7. kvě 2014

@lennaaa no to s tema syrama a syrovym mase vim. Teda plisnove, bryndza je pro me novinka. Hele, me poboliva bricho jeste ted. Vlastne uz lehce po ovulaci jsem citila ruzny tlaky, ktery presly pred ocekavanou MS v klasika predmenstruacni, ale vzdycky jen treba na 5 minut. Takze uz mesic me tak nejak poboliva, dneska jsem jeste jak prejeta a prijde mi, ze je mi mnohem vic zima a k veceru zase uplne salam horkem, ale chladno mi je. V noci mi probudi uz asi tyden kazdou noc zimnice jednou a pak uz je mi zase horko a spatne spim uz nekolik dni. Nic hroznyho, ale tak citim se nemocne jakoby 🙂. Prsa lehce boli uz asi 3 tydny 😀.

lennaaa
7. kvě 2014

@gaborka185 hmm parada...v sobotu na oslavě má být bramborovej salát, kde dávaj majolku..mám to vynechat nebo co mám dělat?a proč majonéza vadí vůbec?
@saraha1 to se nesmí ani taveňák? já měla v noci křeče jak blázen..dneska cítím trochu záda a hlavu..prsa mě ,, táhnou,, asi 2 týdny.a jinak mii připadá že celkově nemám na nic chuť...jako co se jídla týče, úplně bez chuti...

gaborka185
7. kvě 2014

@lennaaa to bych si trochu dala, já spíš myslela ty průmyslový saláty a tak, kde to leží týden na krámě nebo i v těch vaničkách, co to má dlouho dobu sptřeby... podle prsou jsem zjistila asi nejdřív, že jsem těhu, celou dobu mě bolely... a ten taveňák je myslím blbost, to je pasterizovaný, solí tam taky není tolik, jak se traduje... dva za týden není problém... podle mne... na jednu stranu je dobře že nemáš chutě, ono to přijde a pak nebudeš vědět co si do pusy nacpat dřív... to je prostě tělo a hormony a je to docela kolotoč, jeden den super, můžu všechno a druhý den i to nejmilovanější jídlo člověk nepozře... ale za ten uzlíček to stojí... 😵

saraha1
7. kvě 2014

@lennaaa na jednu stranu ti zavidim, ze nemas na nic chut. Ja mam chute jako vzdy 😀. A protoze jsem od ledna zmenila trochu stravu, zacala cvicit atd., protoze jsem obezni, tak abych dala pred tehotenstvim neco dolu, tak ted se bojim, aby to zase rychle neletelo nahoru. Dnes jsem sla kolem obchodu s chlebickama a napadlo me, ze bych si dala, ale pak me napadlo to vajicko a salat na tom chlebicku a teda rozmyslela jsem si to. Na druhou stranu ta moznost nejaky nakazy je asi minimalni, neznam vlastne nikoho, kdo by se kdy nakazil. Ale nahoda je blbec.
@gaborka185 no to ja jsem mlaticka celej zivot, takze jestli prijde obdobi, kdy budu mit fakt hrozny chute, tak to bude utrpeni 😀.

pampalin
7. kvě 2014

@lennaaa Tak já měla poslední MS taky od 29.3. 😉

kukucka15
7. kvě 2014

ahojte ja sa pridavam kvam poslednu MS som mala 28.3 zajtra si idem urobit test kedze som mrchu nedostala a posledny cas som aj nanu tak nejak zabudla az som si ju pripomenula neustalim vracanim kazde rano alebo obed alebo vecer je mi strasne zle takze to vydim na nejakeho cervika co sa ukryva vomne 🙂 😉 idem spravit test a potom bezim k dr . 🙂

gaborka185
7. kvě 2014

@pampalin
@kukucka15 holky gratuluju a držím pěstičky....
@saraha1 já jsem hodně silná a první dítko jsem začínala na 95kg, nabrala jsem 12kg, při druhém jsem nejřív 4kg zhubla a pak nabrala 7kg, a u třetího jsem hrozně otekla a měla navrch asi 15kg a strava víceméně stejná u všech... s tím nic nenaděláš... 🙂

satanka1
7. kvě 2014

@kukucka15 to si dobre dlho vydržala...ja som mala poslednú mrchu deň pred tebou a už od 16.4.viem,že bude baby 🙂 budeš mať riadne kolajnice na teste a o pár dní..o 2 myslím začínaš 7 týždeň.gratulujem 🙂

pajuszka
7. kvě 2014

Ahojky,čekala jsem devět dní po pohl.styku,dělala jsem si těhu test a byl negat.mám zkusit test zítra ráno nebo po víkendu?děkuji

saraha1
7. kvě 2014

@pajuszka me se ukazal pozitivni (vic nez jen duch) az tri tydny po styku, takze treba ja jsem nakej divnej ukaz. A nebo je neco spatne. Kazdopadne delala jsem kazdy dva dny a bylo videt to sileni carky.

saraha1
7. kvě 2014

@gaborka185 no to ja mam jeste nejaky to kilo vic nez jsi mela .. no vsak rikam, ze obezni 😀... a teda bylo by super, kdybych nabrala tak max. 8kg. Ono se to i tak nejak doporucuje s tak vysokym BMI. Ale hlavne aby bylo miminko zdravy, kila se muzou davat dolu potom.

pajuszka
7. kvě 2014

@saraha1 Já si dělala test kolem 9h.ranní byla to dá se říci dopolední moč vadí to?

saraha1
7. kvě 2014

@pajuszka takze to zrejme nebyla prvni moc toho dne, tim se koncentrace hCG snizi, takze samozrejme to mze ukazat negativni, i kdyz by z ranni uz byl pozitivni. Ja bych to nehrotila, pockej dva dny, ono je jeste brzo beztak si myslim na nejaky pozitivni testy.

pajuszka
7. kvě 2014

@saraha1 děkuji za radu.Moč to byla druhá

gaborka185
7. kvě 2014

@saraha1 neboj, to bylo jen u prvního, pak už jsem přes cent 🙂

pt1981
7. kvě 2014

@saraha1 ahojky, to víš, že se splést můžou, 5 dní nic neznamená! Až bude drobek trošku větší, tak to poznají líp, dle velikosti plodu 🙂. A PS: Moc gratuluju!!!

pt1981
7. kvě 2014

@saraha1 drahá, k té va rok válení se doma na PN +12 kg , tj 110kg. Pak jsem otěhotněla, váha mi vylítla na 116kg, pak zase šla dolů na 110kg. Teď mám 111kg, jsem teda +1kg od začátku. Stejnak ale mám nateklé prsty tak, že neobleču prstýnky, hodně piju a připadám si zavodněná.... V po mě čekají testy na těhotenskou cukrovku... A co tím chci říct? Že se kvůli váze nechci a nebudu se stresovat. Až porodím, udělám pro sebe maximum. Když jsem holt nezhubla doteď, nebudu přece v těhu blbnout 😎
Co se týče sýrů, tak já mám mimo plísňáky zakázaný i jakýkoliv zrající a tavený sýry. Jinak tatarák, víc, než 1x týdně vnitřnosti, uzenýho lososa a makrelu, saláty, rachlý občerstvení, majonézy.... Je toho mraka....

kukucka15
8. kvě 2014

@satanka1 v podstate som na mrchu tak trochu v mojom zhone aj zabudla 😀 a vsimla som si to pozdejsie no co uz stava sa 😀 😀

saraha1
8. kvě 2014

@pt1981 dekuju moc za gratulaci.
To vsechno, co jsi vypsala, je zakazany? Ty vnitrnosti, uzeny losos, atd.? Ja jsem to zase nejak moc nestudovala, co by se melo a nemelo, protoze to je vzaty do dusledku na utrapeni se hlady 😀. Nebo spis by clovek musel fakt furt hlidat, co kde jdi. Jsem ucitelka, jim ve skolni jidelne, takze vybirat si moc nemuzu. Majoneza se taky vyskytuje v hodne vecech.
Ja se taky nestresuju kvuli vaze. Kdyz jsem po Vanocich vlezla na vahu (to byla pres svatky sama kola a jiny kaloricky bomby), tak sem mi protocily oci a poprve v zivote jsem si rekla dost, musim se sebou opravdu neco delat. Takze jsem rada, ze se mi podarilo aspon to - dolu pres 10kg, no a bude se pokracovat az po tehotenstvi.

lennaaa
8. kvě 2014

@saraha1 no,až mě mrzí že nemám na nic chuť...ani nějak hlad..jím prostě proto že musím.ale jako jsem bez chuti jako ještě asi nikdy 😒 po ráno a večer trochu žaludek na vodě..

@pampalin to jsme na tom stejně s tou ms 😉

@kukucka15 ja mělaposlední ms 29.3. 🙂

@pajuszka mě ukázal test silný // 17dpo

holky proč tu majonezu a salaty nemůžeme????

lu777
8. kvě 2014

@lennaaa protože salmoneloza je velmi nebezpečná pro těhotné 😉

kukucka15
8. kvě 2014

@lennaaa jej tak nas je viac v podobnom datume 🙂

lennaaa
8. kvě 2014

@lu777 jo takhle...

@kukucka15 jj plodnej měsíc 🙂 k doktorce jdeš kdy?

nataliska1991
8. kvě 2014

Ahojte bambulky tak ja som testovala vcera uplnou nahodou pretoze som uz bola sketicka tak som si len overila lebo vecer sme mali mat navstevu a naraz ..🙂 prikladam foto dva testy ranoa a vecer uz len dufat, ze to tak po polroku tuzenia snivania naozaj je 🙂

nataliska1991
8. kvě 2014

Ahojte bambulky tak ja som testovala vcera uplnou nahodou pretoze som uz bola sketicka tak som si len overila lebo vecer sme mali mat navstevu a naraz ..🙂 prikladam foto dva testy ranoa a vecer uz len dufat, ze to tak po polroku tuzenia snivania naozaj je 🙂 este mam dva dni pred Ms

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru