Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
3. kvě 2016

@milujicimamina ukaž graf 🙂 co myslíš ten muj teplota se drží ted by se měla držet stále nahoře že

barbarosi94
3. kvě 2016

@milujicimamina ms koncila 25

milujicimamina
3. kvě 2016

@barbarosi94 tak to by bylo brzy

mimimimi
3. kvě 2016

@milujicimamina jestli to je na mě 😊 tak ja graf nemam protože jsem nemerila poctive každý den a ani se nemuzu odpichnout od 1dc protože MS nebyla ale pocitam si dle fiktivní druhé MS propoctenou po 28dnech zpozdeni a myslimze jsem zrovna tu ovu namerila ta byla 36,1 pak jsem mela 1x36,5...neco mezitím a včera a předevčírem 2x36,7 a teď ten pokles 😉😄 teoreticky dnes 9DPO v druhém cyklu...ted jsem se málem pob...a jak se mi zhoupl žaludek po vypitem kafi a vratily se mi lehce stavy do jicnu. Omlouvam se za popis. Snidala jsem housku se sýrem.Z toho by mi blbe byt nemuselo. Každopádně beru svůj fiktivní graf v mysli jen jako orientační abych si alespoň včas připravila vložky do kabelky kdyby nahodou 😄 Drive mi to totiž u minulého snazeni většinou krasne naznacilo ze MS tu bude do par hodin 😊😉

mimimimi
3. kvě 2016

@milujicimamina tvůj vypadá super držím pěsti, ať se už teploty pořád drží v horních mezích 😉 hezky ti to stouplo zas o stupinek 😊

milujicimamina
3. kvě 2016

@mimimimi aha tak to mužeš za chvíli otestovat 🙂 no ěm bylo včera večer taky nějak špatně, ale já to mívám před ms běžně, všechny možné příznaky 😀

mimimimi
3. kvě 2016

@milujicimamina no právě 😉 člověk si není jistý ničím, psychika v tomto hraje ohromnou roli a vše muze být pms, mě běžně špatně nebývá ale dokud bt nebude odpovídat můžu si myslet co chci a test mi nepotvrdi nic 😉 Ted jsem si byla koupit do zásoby a jeden zkusila ted hned ale samozřejmě nic vyrazneho jen stiny při naklaneni-asi rozpita barva...tak ono ani nemůžu cekat pokud ten pokles znamená teprve hnízdění...stejne tak to muze byt pokles před MS a hormony si se mnou jenom hrají 😉 Lepší je s ničím raději nepočítat 😉 u sebe fakt nevim, stve me ze čekám marně na MS ale u tebe to vidím nadějně - tedy s tím že by nemusela už chodit 😄 😉 ...

mimimimi
3. kvě 2016

Holky tehulky zajimalo by mě kolik DPO a kolik dni po hnízdění / imp.poklesu jste měli pozitivní test? At ty testy neplacam zbytecne 😉 Člověk by sice rad věděl hned ale kde nic neni nic nevykoukam ...chjo ze já to furt kupuju 😉

milujicimamina
3. kvě 2016

@mimimimi i já to pořád kupuju 🙂 já si objednala testy a když jsem to otevřela vybafl na mě mamatest takže to je konec .-D a protože mám pořád ty duchy zkusila jsem dneska jsem 6dc a 4dpo byl pokles, a na tom testuje klasika dušík tak udělám až v sobotu 10dpo jak to bude vypadat

pandabox
3. kvě 2016

@mimimimi ja ovulaci nemerila..ale v den vynecháme ms byl pozitivní;))

mimimimi
3. kvě 2016

@milujicimamina 6DC nejsi kdyz ti ještě MS nepřišla ne? Já mam lehce uz bolesti na MS tak to je asi jasné kdyz ne dnes tak zitra určitě...leda by bt nečekaně vylezla zase nahoru 😐...

milujicimamina
3. kvě 2016

@mimimimi 6dpo 😀

mimimimi
3. kvě 2016

@pandabox diky za odpověď 😉 v tom případě je ovu ukázková...ja ji měla dost zpožděnou podle všeho takže sic už MS vynechavam tak by to byl teprve 9.den po ovu 😒...

mimimimi
3. kvě 2016

Dneska 2.den zpoždění od druhé MS...jako bych byla 58DC ...ale samozrejme nejsem protoze 1.cyklus uz nemohu pocitat. Test by to davno ukazal 😄 tak jsem zvědavá na bt, jestli z druheho cyklu neco je nebo neni ale už jsem z toho cekani na zbláznění...to ma to kojení vazne takový vliv ze 30dni zpoždění mam brat jako normu? Kednou prijde pak nepřijde...vzdyt nekojim davno male miminko sakrys 😒

sunny1sis
3. kvě 2016

Holky dnes 13DPO, 1-2dni do ms...co myslite?

mimimimi
3. kvě 2016

@sunny1sis ja tam vidím slabe ale vidím celkem zretelne 😉 žádná rozpita barva myslim, tak ted ať hlavně sílí 😊 😉 !!!Gratuluji zatim potichu přeci jen tj před MS 😉 A dekuji ze jsi mi vlastně odpověděla který den dpo nejdříve testovat 😄...

sunny1sis
3. kvě 2016

@mimimimi Dakujem, zatial sa moc bojim, predsa len je to pred MS, tak je to takova malinkata nadej. Ja testujem od 5DPO, lebo som mala pichnuty pregnyl, ale ten uz je daavno prec. Tak snad. Normalne sa ma akoze testovat aspo 12DPO, alebo v den vynechanej ms. Ked mas takyto (ne)cyklus 😀 , tak az naahodou vies, kedy bola ovu, tak najskor 10DPO. Drzim palce!

monikavitezslav
3. kvě 2016

Holky minulý cyklus byl 27 dní a dnes je to přesně 27dní od poslední ms. Mám zkusit?

sunny1sis
3. kvě 2016

@monikavitezslav Jasne, ja by som uz daavno testla. Drzim palce!

milujicimamina
3. kvě 2016

@monikavitezslav zkuscurcite 😉

monikavitezslav
3. kvě 2016

Holky bojím bojím i kdyz tenhle cyklus jsme se trefil přesně na ovulku tak uvidíme počkám snad radši do víkendu.

milujicimamina
3. kvě 2016

@monikavitezslav tak pockej na me na sobotu rano 🙂

juliemichal
3. kvě 2016

@xoriska ahojky jé tak to moc gratuluji,takže jsi otěhotněla přirozeně?no to je super moc moc ti to přeji 🙂 🙂

monikavitezslav
3. kvě 2016

@milujicimamina uvidím jedu teď do obchodu tak pokud to na wc nedostanu tak testnu

xoriska
3. kvě 2016

@juliemichal dekuju, ano zcela přirozeně 😀 zde je vítězný graf 🙂

milujicimamina
3. kvě 2016

Porad premyslim neni 4dpo na hnizdeni brzy? Vidim ze skoro kazda ten pokles ma 5dpo

juliemichal
3. kvě 2016

@xoriska no tak to je nádherné,že se to takto povedlo 🙂 🙂 moc ti to přeji,snad se nám to povede taky tento cyklus 🙂 🙂 jdeme v pátek asi na IUI 🙂 🙂 tak se už těším 🙂 🙂

xoriska
3. kvě 2016

@juliemichal Já to taky fakt nechápu a myslím, že dokud toho prcka neuvidím, tak ani neuvěřím 🙂 ! Tak držím palečky aby to klaplo ! 🙂

juliemichal
3. kvě 2016

@xoriska to se ti vůbec nedivím 🙂 🙂 určitě prcka uvidíš 🙂 🙂 je to fakt nádherné a moc ti to přeji 🙂 🙂 a těším se potom na fotečku s UTZ 🙂 🙂 a děkuji,uvidíme zda to klapne 🙂 🙂

1nelinka
3. kvě 2016

Holky vy co uz mate deti podariło se vam otehotnet i kdyz jste se milovali denne?? Nemyslim jen v plodne dny ale proste kazdy den nekdy i vic krat? My se snazime o mimco od zari a jsme zvykli se milovat porad ale trochu se bojim jestli to neni kamen urazu.. Manzelovi to samozdrejme nejde vysvetlit den bez sexu je nemyslitelnej to by nevydrzel, praskl by mu atd atd no jak s malym ditetem..🙂) ted jsem se uspesne ochranila ve ctvrtek kdyz byl cely den pryc tak bylo tuleni ve stredu večer a pak v patek rano, a sobota vecer.. Prasknuti folikulu jsem citila v sobotu odpolko.. Tak si rikam jestli je nejaka sance

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru