Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

hahahala
10. kvě 2016

Tak holky zítra jdu k doktorovi... dneska sem si udělala ještě test teď odpoledne... a asi je to jasný 🙂

ms.neomagic
10. kvě 2016

Holky a ted mi teda poradte co ja...v nedeli jsem dostala tu ms..budu ted nechutna..ale byla normalne rude cervena,lilo to ze me proudem,vcera jeste taky,ale uz ne tolik a dneska na vlozce uz nic,jen pri curani hnede spinim...unava porad velka,brisko obcas zaboli,nalady desny....tak ja nevim...je mozny abych mela tak kratkou ms?

milujicimamina
10. kvě 2016

@ms.neomagic ja mivsm takovou 2-3dny ano

ms.neomagic
10. kvě 2016

@hahahala to je kraaaasnyyy,gratulujuuu 🙂

zardia
10. kvě 2016

@hahahala krasna carka.. kolik DPO jsi? 🙂

ms.neomagic
10. kvě 2016

@milujicimamina ja prave ne,vzdycky tak tech 5-6 dni...

hahahala
10. kvě 2016

@zardia Ahoj 🙂 Těžko říct kolikátý den jsem DPO... mám nepravidelnou menstruaci, tak sem ovulaci ani nezachytila a vyšlo to ... Ale podle digi testu bych měla být 2-3 týdny po oplodnění a asi v 5. tt

zardia
10. kvě 2016

@hahahala tak to sme na tom stejne 🙂 ja mam taky na digi 2-3 🙂

hahahala
10. kvě 2016

@zardia Byla jsi už u doktora/ky ? ... já si tam volala čekala jsem objednání až tak za 14 dnů a on že hned zítra ..:D

zardia
10. kvě 2016

@hahahala nn jeste sem ani nevolala.. rikala jsme si ze pockam jeste 🙂 tak aspon tyden

hahahala
10. kvě 2016

@zardia No já jsem nedočkavá a volala hned, ale fakt sem myslela, že mě objedná až tak za těch 14 dnů ... aspoň se uklidním, že je vše jak má

pajinka123
10. kvě 2016

Ahojky prosim o radu je tam neco nebo ne 😔

hahahala
10. kvě 2016

@pajinka123 Něco tam vidím, ale je to asi mamatest že ? Ten často dělá falešný duchy... zkusila bych jiný test třeba od Dr. Maxe, aby jsi měla jistotu.

pajinka123
10. kvě 2016

@hahahala
Hmm ja jsem si to myslela a maji maxe vsude v lekarne?

hahahala
10. kvě 2016

@pajinka123 Je to test přímo lékárny Dr. Max, takže jde koupit jen tam. Ale nevěš hlavu, je možné, že bude dušík sílit 🙂

zardia
10. kvě 2016

@hahahala a co ej to za test? 🙂 mas krasnou caarku 🙂 porad bych je porovnavala s moji :D

pajinka123
10. kvě 2016

@hahahala jj ja vim. O jedno mimi jsem prisla pred dvouma mnesici tak se snazime dal no. Ale moooc dekuji

pajinka123
10. kvě 2016

@zardia ahojky je to mamatest. A byla bych rada aby silila 😔

hahahala
10. kvě 2016

@zardia Test jsem koupila po cestě domů v Benu lékárně 🙂 Co máš z toho taky jsem to dělávala :D

hahahala
10. kvě 2016

@pajinka123 Zkus jiný test třeba za 2 dny (já vím, že je to hrozný a člověk si myslí, že to nevydrží), ale budeš vědět na čem jsi.

1nelinka
10. kvě 2016

@ms.neomagic ja mam ms normalne 2dny tak tezko rict..:(

pandabox
10. kvě 2016

@hahahala k doktorovi tak v šestém týdnu🙂) zítra brzo🙂

beruskamary
10. kvě 2016

@yukonek koukám, že máme stejné testy a stejné čárky ;) jdu si taky pro jinou značku ;)

yukonek
10. kvě 2016

@beruskamary a kolik jsi DPO? 🙂 mě zaráží, že už to mám takhle, přitom MS by měla být až v pátek, jsem 13DPO dnes. Dneska si sjedu pro mého oblíbeného dr.maxe 🙂 ale doma mám nachystaný už digitální ale ještě se mi do něj nechce, ten udělám, až budou dálnice 🙂

hahahala
10. kvě 2016

@pandabox Já mu říkala, že jsem tak 5 tt a on že není na co čekat, že mám dorazit zítra ...

beruskamary
10. kvě 2016

@yukonek ještě tady úplně nerozumím všem zkratkám, jsem tu od včera. DPO je dnu po oplodnění nebo prostě dnů po (po termínu menses)? , pokud je to 1.varianta dny po oplodnění, tak upřímně nevím. Mám 14 po předpokládaném začátku menstruace, takže bych řekla že tak 5-7 týdnů DPO

yukonek
10. kvě 2016

@beruskamary takhle brzy už máš pozitivní testy? Tak to jsem ještě neslyšela 🙂 jj je to dnů po ovulaci (oplodnění)... já měla prvního miniducha 10DPO, což jsem předtím vždy měla až 13DPO

yukonek
10. kvě 2016

@beruskamary jo promiň ! četla jsem dnů po oplodnění...a ty jsi psala týdnů, tak to joooo to už musíš být hodně předemnou, já mám teprve 2 týdny po oplodnění 🙂

beruskamary
10. kvě 2016

@yukonek 5-7 týdnů =)
😝

leymea
10. kvě 2016

@milujicimamina to Te chapu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru