Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

pandabox
3. čer 2016

@milujicimamina ja te nechetla urazit, ani te vykazat ze skupinky, ja to opravdu myslela dobre. Jsi tu kazdy den, celou periodu - ja vim, ze si miminko fakt prejes. Ale ne vzdycky dava smysl 20 dc delat rti testy na jednou a hledat priznaky uplne ve vsem. Proste jsem se snazila jen dat jiny pohled. Jeden mesic treba nemerit, nesoustredit se na to, uzivat si zivota a tetsnout tak 25 dc..?

Ja jsem tu ted na MK taky kazdy den. Jsem bez prace a leze mi to na mozek..proto se tesim az o vikendu vypnu.

lenejewel89
3. čer 2016

Holky, kdy by se mohla na testiku objevit druha carka...kdyz jsem dnes 28DC a ovulace byla kolem 14.-16.DC? At vim...a netestuji kazdy den. 😀

kastanek87
3. čer 2016

@milujicimamina moc ti držím pěstičky!!!! Ještě nezoufej, něco tam vidím, tak věř 😉

kecka28
3. čer 2016

Holky ahoj, byla jsem teď ve středu na konzultaci u primáře v mém CARu, ačkoliv máme nějaké problémy a přirozeně by se nám dle lékařů nemělo povést počít, tak se mi za posledních 5 měsíců stalo, že jsem 2 dny zpoždění po termínu MS měla slabou růžovou čárku na testu, bohužel vždy do dvou dnů MS přišla. A teď proč to píšu - primář jednoho z největších CARů v ČR mi řekl - těhotenské testy NEBÝVAJÍ falešně pozitivní! Mohou být falešně negativní (že jste těhotené, ale TT druhou čárku neukáže). Když se ale na testu, byť jen duch, objeví, pak to znamená, že HCG v moči prostě je. Prý se to stává tisícům ženám denně po celém světě, ale tím, že my čekatelky hned stojíme v ruce s testem, tak to pozorujeme, jinak bychom o tom ani nevěděly a myslely si, že jen máme zpožděnou MS.
Příčina v mizení "duchů" na testu by teda měla být v ženě, ne v testu.

milujicimamina
3. čer 2016

@kecka28 díky já si to myslela, ale proč nějaký test reaguje a nějaký ne? Vždyt a tom mamatestu mám krásnou ružovou i večer byla slabší než z raní ale byla

puutalo
3. čer 2016

@baskervile U mne ta bolest skoro 2 tydny opravdu predmenstruacni byla. Vcera jsem zacala cervene spinit, pravy podbrisek bolel ukrutne, dnes zatim taky jen trochu cervene, asi se to rozjizdi... Tak zase za mesic. Usetrila jsem testy...

1nelinka
3. čer 2016

@lenejewel89 kadza to ma jinak na me blikal clearblue 1-2 tydny po oplodneni 12dpo

adrianne1108
3. čer 2016

Tak asi je to tam holky, snad bude sílit 🙂 modrý včera a zeleny dnešní. Stačilo jeden měsíc na to nemyslet a zda se ze to po roce klaplo 😉 Hodně štěstí všem 🙂

nordjane
3. čer 2016

@adrianne1108 modry je dr.max? pokud ano tak je to tutovka! gratuluji 🙂

asus
3. čer 2016

@adrianne1108 vypada tooo nadějně potichu gratuluji🙂 🙂

adrianne1108
3. čer 2016

@nordjane jj modrý dr max 🙂 Děkuji

nordjane
3. čer 2016

@adrianne1108 mě max ukazuje také později 🙂 tak to vypadá opravdu dobře 🙂

digisek
3. čer 2016

@adrianne1108 to vypadá opravdu dobře.....držím palce, ale myslím že už bude jen sílit 😀

riga
3. čer 2016

@pandabox To není pravda, hcg je v těle ještě nějaký čas po porodu.

milujicimamina
3. čer 2016

@pandabox protoze jsem 12dni po obulaci nyla brzy kdyby byla az 16 dc je logicke testovat pozdeji ze 😉

andreaandrejka
3. čer 2016

@adrianne1108 Gratuluji 🙂 přesně jak píšeš, chce to na to nemyslet, netestovat, nebláznit a vyjde to, mám tu samou zkušenost 🙂

ms.neomagic
3. čer 2016

Ahoj holky..tak ms trvala opet ani me dva dni..a lezim s anginou ☹

marrouc
3. čer 2016

@adrianne1108 nemyslet na to se snazim kazdy mesic ale jak prijde ovulace tak je hotovo a zase do toho kolotoce spadnu. Snad to taky jednou dokazu. A jak jsi to dokazala ty? Jinak moc gratuluji.

luska__
3. čer 2016

@marrouc tak ji nezjišťujte a jen obden zlobte 🙂

marrouc
3. čer 2016

@luska__ coz to ja vim kdy ji mam ale pak mi uz srotuji myslenky jestli se zadarilo a nejde mi to vyhodit z hlavy. A to jsem celkem pracovne vytizena a starosti mam taky nad hlavu. Ale ta myslenka se tam vzdycky nekudy nacpe. Ale casem tomu necham volny prubeh. 😊

luska__
3. čer 2016

@marrouc já vám moc dobře rozumím.. držím palce 🙂 ono to klapne

pandabox
3. čer 2016

@milujicimamina to je právě to..proc počítat jaky dpo právě jsi..úplného zbytečný informace..proste testnout jednou v den vynecháne ms..

milujicimamina
3. čer 2016

@pandabox tobe me ne 🙂

baskervile
3. čer 2016

@puutalo A nechceš si ho zkusit udělat?Třeba to není MS?

1nelinka
3. čer 2016

@luska__ ty jo kez by to bylo takhle jednoduchy.. 🙂 kdyz jsem doma zkusila nadhodit ze se budeme tulit jen ob den a "material"vzdy poputuje na spravne misto kdyby nahodou, tak sel manzel do kolen..:( prej ,radeji si delej ovu testy nez abych frigidnel a mel sexualni stereotip ..no tak jak potom na to clovek nema myslet..🙂)

zloba89
3. čer 2016

Ahoj, tak u mě testík sílí...

puutalo
4. čer 2016

@baskervile Bohuzel to MS je. Jak jsi na tom ty?

sukynecka01
4. čer 2016

Holky ja se musim podelit s tim ,jak sem otehotnela,nevim zda to ma vliv ,ale vcera jsme se o tom bavili s pritelem a asi na tommneco bude
Minuly rok jsem nasla v cervnu na den deti // sice prazdny vacek,ale vim ,ze v kvetnu byl sex je par dni po ms asi 2 dny po ms pak den nic pak zase oak tri dny nic a zase fakt jen cca v rozmezi od slonceni ms 2_7dni behem tydne proste nejak trikrat a oak uz sex nebyl. A bum byly krasne carky i kdyz to nevyslo,
Pak jsme to zkouseli ,obden cele mesice a nic v breznu jse si rikala ,tohoto roku,ze na to kaslu,ze se nebudu trapit a ze nam to asi neni prano.
14.3 byla ms do 21.3 23.3,25.3,29,3 byl styk pak uz styk nebyl hodne prace blbé smenny. V dubnu 9.4 tri dny pred ms jsem si ,rikala ze mam xhut na xigaretu uz i v praci a to jsem nekuřák,tak se vstala jestli nahodou nenajdu test ,protoze par mesicu pred sem nakupovala porad. A nasla jeden ze srandy sem si ho sla udelat a sok byly // krasne to stoupalo ze dne na den 🙂
Vcera jsme si tak povidali s mojim a fakt na tom neco bude,jak byl sex pravidelný atd nic a jak sem byl fakt ,tak malo ,tak bum
A toto presne vim znacila jsem si to.

milujicimamina
4. čer 2016

@zloba89 pěkně gratuluji moc

1nelinka
4. čer 2016

@sukynecka01 gratuluju ze Vam to takhle vyslo..ale myslim ze styk 4x za mesic by hodne paru z dlouhodobeho hlediska spis rozdelilo.. o mimco se snazime od zari a vim ze by to bylo pro oba frustrujici odpocitavat dny kdy se zase konecne muzeme potulit..mimco si oba moc prejeme ale myslim ze to clovek nemuze hrotit za kazdou cenu..muzeme se snazit i nekolik let a pri frekvenci tuleni 4x mesicne a cekani na vysnene mimco by nas tak akorad rozdili.. je treba zit soucasnosti a uzivat si toho co prave je.. V kazdem pripade Vam gratuluju ze se Vam zadarilo a preju vsem snazilkam aby brzo nasli vysnene //carky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru