Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
22. kvě 2016

@zlatickon ze jsem 8dc dnes jsme rano a dalsi bude az v dalsi nedeli nejdriv ☹

zlatickon
22. kvě 2016

@milujicimamina Tak to je neco jak u nas,my taky jednou za tyden☹ ale ted to vyslo den pred ovulkou tak snad....a taky jsem ten hlen neregistrovala

milujicimamina
22. kvě 2016

@zlatickon me bolel levy vyjecnik asi od 4-6dc ted nic tak jsem zvedava minuly mesic bylo sexu okolo ovulace hruzu a stejne nic 😁

pavcik123
22. kvě 2016

@mimimimi ale tady taky nic neni. Nezlob se ale podle me to úplně extrémně řešiš a proto to třeba nejde. Me přijdes úplně na zhroucení.. Nezlob se za můj názor.

jirikova
22. kvě 2016

@mimimimi tvoje testy jsou naprosto čistý, přestaň se na to tak upínat, takhle nikdy neotěhotníš. Pro srování můj 11 DPO, takhle vypadá pozitivní test 😉

mimimimi
22. kvě 2016

Holky ja uz mám dvě děti a prostě si myslím že poznám když je něco jinak, než jindy. Vim jak vypada idealni test 😊 ale nekdy i "rysky" mohou znacit tehu. Tady je ta moje po agolutinu tenkrát a taky po 10 dnech...asi by ni taky nikdo tenkrát neřekl jooo je tam a dneska z toho mam krasnyho chlapecka.Měla jsem příznaky a i sílící duchy na dvou různých značkách,i BT mi stoupala (dosud neklesla...) a vím co vidím v reálu...to že nebyly syté růžové barvičky neznamená že tam nebyli a že jsem si je vymyslela, já netvrdím že vím vše nejlíp jen mě zklamalo že když už byly do limitu a i tam zůstali za sucha tak ta MS přišla (bylo to testování uz nutne kdyz jsem 76dni bez MS - ukazte mi někoho kdo by to neřešil) ...mozna tam nic nebylo a byly vadne testy ale mohlo jít i o bioch.těhotenství proč by jako nemohlo...poznate vzdy vse na 100%? Já ne proto mě zajímají názory vaše i ostatních...druhá věc dálnice nejsou hned, jak silné čárky můžou být asi 9dpo a 10dpo? Kazdopadne je mi jasne ze to mohly byt jen rysky. Ale ten cemio zrovna ruzove moc nedela co jsem videla. Aspon ne ty počáteční. Jinak jsem v pohodě...určitě nebrečím jsem jen smutná ze jsem na chvíli uvěřila, ze zpoždění má důvod ...ale o nic se nesnažím ikdyž to ze MS nechodila řeším, o upínání nemůže být řeč...celou dobu jsem čekala na MS ikdyž by mě to nečekané těhotenství potěšilo víc...já si dojdu na hormonální profil a nepřeju vám ani jedné abyste museli řešit měsíc co měsíc proč MS nechodí vůbec...to totiž je na psychiku nic moc 😐 ...
@jirikova
@pavcik123

Jinak upínat se a hrotit už nic nebudu, na chvilku jde uvěřila že je vidím // ale dnes ty testy stojí za 😉... život jde normálně dál 😃 jen musím zjistit příčinu mých problémů s cyklem ...😐

tehulka1167
22. kvě 2016

@mimimimi tyhle testy nedelaj falesnaky a ani rysky. To vypadá ,že se tam něco klube 🙂

tehulka1167
22. kvě 2016

@mimimimi mamatesty ty dělaj rysky i falesnaky. Dr max ne! Akorát nevím který test je u tebe aktuální poslední.

barbarosi94
22. kvě 2016

Zpozdeni ms 2 den,pichani v podbrisku a test neg.😐

nordjane
22. kvě 2016

@mi89 i tak jde život dál a zadaří se jindy.... 🙂 já pro jistotu počítám s tím, že může kdykoliv ještě dorazit, at nejsem pak zbytecne zklamaná 🙂 Ale jsem z toho nesvá, za celou dobu mám cykly pravidelné a MS vynechala 3x a to vždy bylo těhu. tak uvidíme 😀

mimimimi
22. kvě 2016

@tehulka1167 díky ale toto je staré uváděla jsem holkam jako příklad skoro neviditelné čárky co za dva dny zesílila 😉 řešila jsem cemio gravitest hlavně - tam podle všeho bud bohužel fal.stiny anebo je to uz pryč 😐

milujicimamina
22. kvě 2016

@mimimimi ktery je dnešní?

mimimimi
22. kvě 2016

@milujicimamina dnešní nestojí za nic ...zbarvil se mi skoro cely do červena ...to nevykoukas...nesměla bych mit MS asi...pak bych mela jistotu ze nic nebo neco ale ona uz i ta MS bude jistotou takze nic 😏 ...bud nic nebylo nebo je to pryč...asi tak😉

iritia
22. kvě 2016

Ahoj holky asi se z toho brzy zcvoknu už 4 den v 13:30 měřená teplota a 37.4 a už 3 den zpoždění ms ☹ vím že bych měla asi teplotu měřit ráno ale moje práce mi to bohužel neumožňuje.... měřím rtuťovým teploměrem je možné aby měřil víc než opravdu mám? Asi ty tři dny mám pocit že by měla ms dojít dokonce i špiním že musím mít vložku ale není to klasická menstruace....na těhotenský test se ještě necítím ovulační testy byly pozitivní 9 a 10.5 .... už fakt nevím co si myslet 😒

kecka28
22. kvě 2016

Holky, jak to tedy je s ryskami? Mají byt videt? Jsem dnes 29DC. Mam pocit ze vidim šmouhu v miste, kde by mela byt druha čárka. I na ducha je to ale slabe.

mimimimi
22. kvě 2016

Rysky výše z toho Maxi jsou všechny ve skutečnosti pozitivní 😉
@kecka28

milujicimamina
22. kvě 2016

@iritia mivam bt nizsi rano nez pres den i o 5stupinku prt se z toho neda nic luštit

kecka28
22. kvě 2016

@mimimimi sakra, nejde mi vložit fotka. Nemam Maxe. Mam nějaký jiný test, kupovaný v Globusu a je citlivost 10. Takový širší testik, ne jako Pepino

iritia
22. kvě 2016

@milujicimamina ☹ pro mě teda zbytečny měření v tom případě ☹ dělám na směnný provoz a nemám šanci být v jeden a ten sám čas po spánku ☹ na noční spát se nedá ☹

pandabox
22. kvě 2016

@iritia aspoň se nebudeš rozptylovat🙂) kup ovu testy

baskervile
22. kvě 2016

@iritia Mě při posledním těhu (bohužel to skončilo potratem) vyšel slabě pozitivní už 9DPO 😉

iritia
22. kvě 2016

@pandabox ovu testy byly pozitivní 9 a 10 května 😉

@baskervile tak na těhotenský test jsem neměla odvahu 😀 furt říkám brzo 😀 ale minulý měsíc když jsem měřila teplotu tak i odpoledne bylo pod 37 ☹ tento měsíc mi přijde jinej a je pravda že mám furt pocit že to každou chvilku dostanu tak uvidím no chci počkat s testem do 27.5 a když by byl negativní tak bych šla něco na vyvolání MS.... teď jen špiním ale klasické krvácení jako vždy to není ☹ jsem z toho mimo no

marrouc
22. kvě 2016

@mimimimi vzdyt jsem psala ze tyhle testy ukazujou v limitu duchy a po zaschnuti mizi. S tou carkou na krajich nevim jak to myslis. 😊

marrouc
22. kvě 2016

@mimimimi takhle vypadal test nekolik dni po sobe rano i odpoledne. Ve skutecnosti byl videt i bez naklaneni. Cemio je naprd a dela fesne nadeje. 😉clear blue digital je po zpozdeni tutovka

marrouc
22. kvě 2016

@iritia ja jsem tu jednou cetla diskuzi o smenach a mereni teploty a holky tam psaly ze je jedno kdy se meri,ale musi to byt min.tri hodky spanku. Ja osobne mam pres den vyssi teplotu pouze o 0,1st. A to takovy gulas v grafu nenadela.

marrouc
22. kvě 2016

@mimimimi nebim jestli jsem ho uz neukazovala ale pro jistotu posilam. Pri zvetseni by mel byt videt. A tehu nejsem 😊

marrouc
22. kvě 2016
iritia
22. kvě 2016

@marrouc děkuji za povzbuzení 🙂 zatím počkám 🙂 už mám udělanou zásobu 😀

monikavitezslav
22. kvě 2016

Tak holky me už třetí den brutálně bolí a tlačí prsa ve středu jdu zase na krev a už z tak uvidíme.

milujicimamina
22. kvě 2016

@iritia podle me je to jedno nevim hlavne aby telo aspon 5hodin spalo neni to tak? Pokud teda meris hned po probuzeni ?ja to pochopila te meris jakoby pres den

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru