Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lumixii
17. srp 2015

@tynulkaxix já bych taky řekla, ze sílí. Jestli ten spodní je dnešní.

tynulkaxix
17. srp 2015

@lumixii je dnešní, dopoledne, ale je to jina značka

loc
17. srp 2015

@tynulkaxix ahoj, koukala jsem na tvoje prispevky a fotky s testama a za me muzu doporucit jiny tehu test, vidim, ze mas mama testy a ty mi vzdycky ukazovaly carku daleko slabsi nez jine testy. Pokud nechces investovat do digitalniho, doporucuju bud benu test - stoji pres 70 kc a jsou tam 2 (citlivost 25) nebo galmed komfort (citl. 10), take jsou tam 2 a stoji pod 50 kc. Ja jsem 5+3 a mam na nich fakt krasne silnou carku, na mama testu byl pred skoro 2 tydny duch a den predtim na benu pritom stredne silna carka. Myslim, ze na tom poslednim mama testu mas tu carku videt uz docela dobre, zkus nejakou jinou znacku a mozna budes prekvapena, jak hezkou carku tam objevis 😉 tak drzim pesti, at to vyjde 🙂

tynulkaxix
17. srp 2015

@loc Ahoj dekuju za doporučení. Ty modry jsou lady max, některý jsou mamatesty a ten poslední je gravitest. Jenže slabe krvacim s na dnešním utz nebylo nic vidět☹

loc
17. srp 2015

@tynulkaxix neni zac, ty lady max neznam, ale podle designu to vypada jako mama pod jinou znackou. To me mrzi a co dnes rikali na gynde? Umim si predstavit, ze ta nejistota musi byt strasna... Ale aspon mas uz jedno mimco, tak kdyby tohle treba nedopadlo, budes se mit s kym pomazlit a vyjde to urcite priste 😉

nofreenames
17. srp 2015

Já dnes ráno volala doktorce, ať mě objedná na první vyšetření a potvrzení těhu.. Všechny testy dvě naprosto silné a viditelné čárky.
Jsem příští týden na svatební cestě, takže mě objednala za 14 dní. Dnes mám první den šestého týdne, tj. k doktorce jdu 8+0. Není to pozdě, kdyby to náhodou bylo mimoděložní těhu? Nechci se stresovat, jen pro jistotu.. 😎

Moc díky a držím všem palce!

tynulkaxix
17. srp 2015

@loc lady max jsou z lékárny dr.maxe. ve čtvrtek jdu na krev, a když bude hcg vetsi tak me prohlidne, protoze dneska v děloze nebylo nic videt☹ říkala že jsem mohla otěhotnět dyl tak musím čekat ale ze to nevypadá dobře, protoze krvacim, sice zatím slabe ale i tak

anett123
17. srp 2015

@nofreenames Já myslim, že je to ideál, když nemáš žádné problémy, žádnej stres 🙂 To už by mělo být vidět srdíčko a dá ti průkajdu 🙂 já byla poprvé 5+2 a prdlajs, za 14 dní v 7+2 krásný srdíčko a průkazka 🙂

loc
17. srp 2015

@tynulkaxix to krvaceni neni moc dobre znameni, ale na druhou stranu nektere maminy byly tehotne a zaroven mely menstruaci... Zkus se co nejvic zabyvat svym ditkem, ktere uz mas a na tohle nemyslet a ve ctvrtek se uvidi. Chapu, ze je to tezke, ale bohuzel nic jineho nezbyva. A pak dej vedet, jak jsi dopadla. A preju hodne sil a trpelivosti 😉

radomila1982
17. srp 2015

Ahoj. ..devcata, muze bílkovina v moči udelat pozitivni test? Krev az zitra a výsledek ve středu

loc
17. srp 2015

@radomila1982 Teoreticky ano, pise se to v pribalovych letacich, ale zadnou konkretni zkusenost ani v okoli nemam. A ty mas zanet mocovych cest, cukrovku nebo jsi nemocna s ledvinami? Protoze bilkovina v moci normalne neni a pokud ano ( horecka, sport), tak jen nepatrne mnozstvi...

gepe
17. srp 2015

@nofreenames pokud by to bylo mimodelozni, mela bys bolesti a jine neduhy, neboj 🙂

pajjinkaaa
17. srp 2015

Holky a co tenhle test ?
Nemuze to byt treba z cysty co obcas mivam ?
Diky za rady

syll.
17. srp 2015

@pajjinkaaa jasný tehu test, gratuluji 🙂

pajjinkaaa
17. srp 2015

Vazne myslite holky ?
Dekuji

bajunka
17. srp 2015

@pajjinkaaa nad takovým testem bych už předváděla oslavný tanec 🙂

bbvcelka
17. srp 2015

@pajjinkaaa určitě.

pajjinkaaa
17. srp 2015

Diky holky za ujištění

pekkaa
17. srp 2015

@pajjinkaaa vypada to fakt nadejne🙂. Kdy byla ovu?

anett123
17. srp 2015

@pajjinkaaa Parádní druhá čárka 😉

bluekobylka
17. srp 2015

@tynulkaxix já jdu ve středu zase na krev a za cca 2 týdny utz, prý podle hodnoty v krvi

tynulkaxix
17. srp 2015

@bluekobylka tak to jsme na tom podobne. Budu ti držet peste Aby vse dopadlo v pořádku 🙂

bluekobylka
18. srp 2015

@tynulkaxix děkuji moc a ty jdeš kdy? Ať vim kdy je mám držet já 🙂

tynulkaxix
18. srp 2015

Ahoj holky, tak je po všem☹ začala jsem pravdu silne a rude menstruovat a mam hrozny bolesti. Tak aspoň vy se holky drzte a přeji všem hodně štěstí. A dekuju všem za podporu🙂

bluekobylka
18. srp 2015

Ach jo:( no to je mi lito, ber to tak že se nedá nic dělat a znáš ti je pohnojeno

loc
18. srp 2015

@tynulkaxix Tak to mě mrzí ☹ Ale příště se jistě zadaří, ber to tak, že smůlu sis už vybrala teď. Přeju hodně sil🙂.

gepe
18. srp 2015

@tynulkaxix to me mrzi 😔 avsak nezoufej, za chvili budes opet tehotna, mas tzv pohnojeno 😉 hodne stesti a drzim pesti!

tynulkaxix
18. srp 2015

@bluekobylka
@loc
@gepe holky díky. Obrecela jsem to, ale zase lepší ted než později. Spravne, příští měsíc bude muj😀 holky hlavně ať aspoň vam se daří a vse je v pořádku, tfuj, tfuj, tfuj🙂

nofreenames
18. srp 2015

@pajjinkaaa Na 100 % 🙂

pekackova
18. srp 2015

@pajjinkaaa gratuluju 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru