Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

snazimese2015
13. zář 2015

@keny123 jj benu

keny123
13. zář 2015

@snazimese2015 tak to je super máš to tam!ten je citlivost 25 ten modrý gratuluji 🙂

snazimese2015
13. zář 2015

@keny123 děkuju ale zatím nejásám 🙂 🙂 🙂 😉 😉

veruu25
13. zář 2015

@westie To určitě...ale ja nečekám ovulaci ale spíš (ne)čekám MS 🙂

milujicimamina
15. zář 2015

ahoj tak já dneska 26dc a max je čistý 😖

tynulkaxix
16. zář 2015

Ahojky holky potřebují řadu. Minuly měsíc jsem mela bio těhotenství. Tento měsíc jsme to nechali ,, osudu. Omlouvám se ze to sem napíšu, ale mam mikozu tam dole a jsem nachcipana, chtěla jsem vědět jestli si něco mužů vzít aby mi bylo líp tak jsem si udělala test a pozitivní. Muzou Mít nějaký vliv ty nemoci? Přikládám fotku

pekkaa
16. zář 2015

@tynulkaxix ja bych radsi fakt nic nebrala.. to je pry pro mimi horsi nez samotna nemoc.. a mykoza pry nevadi vubec.. ni trpi hodne tehotnych zen..
zkus na tu mykozu bily jogurt a na nachcipani fakt jenom homeopatika.

miky
16. zář 2015

@tynulkaxix na pozitivní nachlazení mít vliv nemůže, ale na průběh těhotenství ano. Takhle zezačátku je nachlazení hodně rizikové

tynulkaxix
16. zář 2015

Red jsem si dělala ještě jeden test jiné značky a taky pozitivni 😀 bojim se tomu uverit 😀

dubnacek
16. zář 2015

@tynulkaxix podivej pokud mas mikozu bez na gyndu at se ti to nerozsiri a nemas spis delsi a vlekle probemy,ktere muzou miminku ublizit tam ti neco doporuci,jinak urcite probiotika na zavadeni muzes koupit i volne v lekarne ti doporuci,ale myslim ze jsou to Gyno Caps a co se nachlazeni tyce do nosu pinosol,popr.vincentka a na krk septisan a nebo kalsicky paralen.Na gynde si nechej i zkontrolovat tehotenstvi aby to nebyl falesny test a ty se zbytecne netrapila,muze to byt stale pozitivni z minuleho mesice,ac bych ti prala aby to bylo tehu opravdove😉))

bara_13
16. zář 2015

@tynulkaxix mě na mykozu pomáhal Femigel s Tea Tree. Může se i v těhu

tynulkaxix
16. zář 2015

@dubnacek dělala jsem si ještě jeden a takhle jsou silný. U nás je na gynekologii a z v utery ☹

tynulkaxix
16. zář 2015
bajunka
16. zář 2015

@tynulkaxix gratuluju 🙂 já jsem na tom stejně,ale na gyndu jsme se objednala až na 6.10. teď je to stejně jen na přírodě a chci už u doktora něco vidět 🙂

bajunka
16. zář 2015

@tynulkaxix na gyndě ti krom krve nic nezjistí. a pak budeš muset chodit na další odběry jestli to roste, být tebou raději chvíli počkám a sleduju jak sílí čárka...

tynulkaxix
16. zář 2015

@bajunka na gyndu se mi nechce, jen nevím co s tou mykozou ☹ a taky ti gratuluju 🙂

pekkaa
16. zář 2015

@tynulkaxix fakt neboj.. nestresuj se a hodne odpocivej.. ja jsem mela taky na zacatku tehu rymu a mykozu a vsechno dopadlo v pohode.. ma to hodne holek. ale zase to ani nepodcenuj..
zkus ten bily jogurt. mne to pomohlo

bajunka
16. zář 2015

tak to jo,ale čípky na mykozu se prodávají i bez receptu,ale nevím jak je to s jejich užíváním v těhu...https://www.modrykonik.cz/forum/zdravotni-komplikace-v-tehotenstvi/mykoza-v-ranem-tehotenstvi-jak-si-s-tim-poradit/

tynulkaxix
16. zář 2015

@bajunka hrozne se bojim aby to nebylo zase bio ☹ ale zase to jsem mela 30dc pití ducha a ten mám tohle

bajunka
16. zář 2015

@tynulkaxix a teď jsi jak? je to už hezká čárečka, musíš myslet pozitivně 🙂

megy
16. zář 2015

@tynulkaxix tohle na bio rozhodně nevypadá 🙂 gratuluji a na tu mykozu, no já bych aspoň k dr. zavolala

tynulkaxix
16. zář 2015

@pekkaa Já ráno skládala dřevo 😀 a co sis na tu mykozu dávala? Bily jogurt jist nebo dát fám dolů, to jsem někde četla 😀

bajunka
16. zář 2015

Já jsem teď 29 DC a 14 - 15 DPO, a zadařilo se to i přes chybějící vejcovod, prostě si vajíčko nějak přetáhl ten druhý 🙂, takže jsem to tento měsíc ani nečekala 🙂

tynulkaxix
16. zář 2015

@megy Děkuji 🙂 volala jsem mamine, je zdravotní sestra a je akorát v práci tak mi to zjisti 🙂

bajunka
16. zář 2015

@tynulkaxix ještě jsem četla napustit tampon olivovým nebo kokosovým olejem a zavést obojí jsou protizánětlivé ... ale zavolala bych dr a zeptala se

dubnacek
16. zář 2015

@tynulkaxix No tak to jo to je krasny tehu,budu drzet palce,v lekarne ti doporuci a reknou kolikrat denne,urcite i ten femi gel by ti mohl pomoct tam to bylo myslim 1xdenne na noc.Budu drzet at carka roste a mimisek taky..

tynulkaxix
16. zář 2015

@bajunka tak to je super moc gratuluji. Já ani nevím kolik jsem dpo, vůbec netuším kdy ovu byla

tynulkaxix
16. zář 2015

@dubnacek jo a jak si psala aby to nebylo pozitivní z minulého trhu tak určí ne. Mela jsem hcg jen 18 a pak jsem si Dělala test po skončení MS a byl bily

pekkaa
16. zář 2015

@tynulkaxix dat tam dolu 🙂.. ale v podstate i jist.. at to lecis taky zevnitr

tynulkaxix
16. zář 2015

@pekkaa a kupovala si nějaký speciální?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru