Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tmp11
18. říj 2015

@vapka krásný... Kolikaty den od MS? Nebo od OVU ?
Jsi jasně těhotná, gratuluji moc...

vapka
18. říj 2015

@dubnacek byla jsem v pátek 5+2 a byla jen tečka v děloze, ale miminko nepotvrdila, koukala i po okolí, ale naštěstí tam nic nenašla, já měla ovulaci ale později 29.9. tak asi proto.... no v pátek jdu zase, tak snad tam bude.....

tynulkaxix
18. říj 2015

@vapka to bude dobrý uvidíš🙂 Já když byla na gynde tak jsem byla tak nějak jako ty a taky byla vidět jen tečka, o pár dni později už krásný bazének a o pár dalších dní plod🙂 držím palečky

bara_13
18. říj 2015

@vapka já jdu k mudr ve středu, tudíž asi tak 5+2, tak jsem zvědavá, co bude vidět...

romelia
18. říj 2015

@berut ahojky tak jak jsi na tom?? me taky zavolali od doktora ze krevní testy pozitivní ale hladinu HCG me ani neřekli. Jinak se cítím fajn. Včera me zmizeli i ty male příznaky tak se cítím jak když me nic není 🙂

mercedesse
18. říj 2015

@monikavitezslav ne ne 5dc je od začátku ms, 1dc je, když ti začne ms

vapka
18. říj 2015

@bara_13 tak podle toho kdy byla OVU, víš to? ale říkala, že na 5+2 by bylo něco už vidět, já tam měla jen tečku, ani ten gest.váček to nebyl.... tak uvidíme🙂 ale já jsem vždy takový extrém, takže u Tebe to bude bublinka jak vyšitá 😀

vapka
18. říj 2015

@tmp11 PM byla 9.9., ovu 28.-29.9. a ten test je dnes, ale tady je můj vývoj testů. Ten poslední je OVUtest, jsem byla zvědavá, jestli to fakt v těhotenství funguje 😀

vapka
18. říj 2015

@tynulkaxix jéé bazének, to jsem ještě neslyšela 😀 Jj, jen jsem trošku nervózní, ale děkuji 😀

tmp11
18. říj 2015

@vapka takže mám ještě šanci.... Když jsem dnes cca 12 DPO
No jak vidím fakt ty ovu testy v těhotenství jsou pozitivní jak sviňa... Škoda, že jsi ho nezkousela dřív. Jestli by zesílil, dřív, než TT. Jestli by se to na Ovu nedalo poznat dřív...

No každopádně super. Gratuluji..

vapka
18. říj 2015

@tmp11 zkoušela jsem ho, když jsem měla duchy na těhu testech, tak jsem prubla i ovu test, ale nebyl tak silný, byl tak normálně před ovulací, každá to může mít jinak..... ještě neházej flintu do žita, držím palce....

tynulkaxix
18. říj 2015

@vapka takhle tomu říkala Mudra😀 a mě se to libi😀

vapka
18. říj 2015

@tynulkaxix to mě právě také 😀

tmp11
18. říj 2015

@vapka jsi hodná, ale nemam žádné příznaky, ani duchy.... Myslim ty pravý duchy, co nedělá mametest i z vody. (Většinou kanálky se zvýrazní).
Dnes už 12/DPO a úplně bílo
Myslim si, že už nic nebude... Kdybych neměla nidační krvácení, tak bych asi tolik ani nedoufala... Ale to mně trosicku nadchlo, že se fakt něco deje a mimi se zavrtává. Bohužel asi se neudrželo...
Uvidime v úterý jak přijde MS.

vapka
18. říj 2015

@tmp11 tak jestli to nevyšlo, tak příští měsíc, jak dlouho se snažíte?

tmp11
18. říj 2015

@vapka první šlo hned a teď druhý měsíc.. Takže v pohodě.... Ale znáš to člověk by to chtěl hned...

vapka
18. říj 2015

@tmp11 To ano, první nám šlo také na první dobrou a teď to bylo na druhý pokus.... Držím palce

milujicimamina
18. říj 2015

@monikavitezslav ahoj mrcha došla?☹

bara_13
18. říj 2015

@vapka Já měla ovu 27-28.9, tak nějak. Naposledy jsem testovala 26.9 odpol a čárka byla docela silná, pak večer jsem cítila takový píchnutí a pak nic, takže asi pak nějak... No uvidím, alespoň tečku v děloze ať mám🙂

padly_andel
18. říj 2015

@vapka Moc gratuluju 😵

tmp11
18. říj 2015

@vapka ja si to nějak nevybavuji. Ale myslim si, že jsem snad neměla ani žádné jiné příznaky. Těhotenství jsem na sobě u prvního vůbec nepoznala...
Pnutí v prsach mám každý cyklus. Někdy víc někdy míň... Bolest břicha na nějaké straně to taky občas.. Takže se necitim těhotná...
Uvidime... Diky

berut
18. říj 2015

@romelia Ahoj. No u doktora jsem byla 42 DC (po trech pozitivnich testech a dle mych vypoctu 7tt) a nic na utz nevidel, jen zvetsenou sliznici. 😒 Vzal mi krev (strda vecer) a vysledek je pozitivni (pocatek tehotenstvi), hodnota 332. Rekl mi, ze mam prijit na kontrolu zase ve stredu. Nevydrzela sem to a v patek rano (44 DC) si zasla na krev (jako samoplatce). Vysledek opet pozitivni s hodnotou 754,5! Nechci si nic namlouvat, ale doufam, ze k ovu tedy doslo pozdeji (nepoznam to a ovu testy jsem nedelala), ze to je zacatek prosperujiciho tehu, ze hodnota bude porad stoupat a ve stredu uz neco bude videt na utz. 😅 Jinak se citim dobre, resp porad stejne jako predtim a jsem den ode dne nervoznejsi, aby mi prosperujici tehu potvrdil..

vapka
18. říj 2015

@padly_andel děkuji 😀

monikavitezslav
18. říj 2015

@milujicimamina ahoj jho slečna mrcha došla. Buď clostik od příštího cyklu zabere nebo ne?, ale u mladšího si pamatuji ze sem to brala až po ms. Tak uvidime co řekne zitra doktor

zuzinka2323
18. říj 2015

holky tak snad se nám to povedlo 🙂

bublinka20
18. říj 2015

Holky,měly jste některá od ovu až do očekávané ms výtok? který byl k těhotenství a ne k MS? Od ovulace mě trápí výtoky, nepálí,nesvědí ani nic podobného, a občas už je to dost obtěžujíci, do MS mám cca ještě 1-3 dny, BT stále 37,2 přidávám graf

bublinka20
18. říj 2015

@zuzinka2323 Gratulace 🙂)

zuzinka2323
18. říj 2015

@bublinka20 nic moc ještě na sobě nepocituji

bublinka20
18. říj 2015

@zuzinka2323 TO příjde,uvidíš 🙂 kolikátý den po vynechání jsi testovala?🙂

pekkaa
18. říj 2015

@bublinka20 ano, mela jsem a mam doted🙂.
Ze zacatku kremovity, ted takovy vodnatejsi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru