Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

eliotka1
29. říj 2015

@nikpn Spíš je divné, že je slabě pozitivní v dny mesntruace. Mamatest dělá falešné duchy, ale ty vypadají jinak. Raději bych si zašla znova na krev a na gyndu. Mohlo by se totiž jednat i o mimoděložní těhotenství, u kterého menstruace a slabá čárka na testu bývá.

milujicimamina
29. říj 2015

@eliotka1 nene dělá ptesne takové a i.mnohem hezčí čárky,falešné

milujicimamina
29. říj 2015

@eliotka1 koukni tohle jsem měla už tolikrát 🙂 a těhotná stále nejsem

milujicimamina
29. říj 2015

@eliotka1 ještě nahrát fotku ze 😀

zuzinka2323
29. říj 2015

@milujicimamina je to tam 🙂 gratuluji

nikpn
29. říj 2015

@vapka ja jsem byla a vyslo jen tech 1,9 coz mi prijde ze je tedy negativni

eliotka1
29. říj 2015

@milujicimamina Aha, tak třeba ty máš hezkou falešnou čárku 😀 U té bych řekla, že by to pozitivní mohlo být. Já měla jen takový obrys, nebo spíš stín druhé čárky. A přesně takovou čárku jak máš ty mně mamatest ukázal, když už jsem opravdu otěhotněla a testy sílily. Nikdy ale mamatest neukázal pořádné dálnice, ani když když bylo HCG už pěkně vysoké. Dr. Max mě ale nikdy nezklamal a u toho byly dálnice, i když se mamatest pořád tvářil jako duch 😀 Takže vřele doporučuji @nikpn

nikpn
29. říj 2015

@eliotka1 to je pravda. Hlavne mě hrozně divně bolelo v podbrisku a zada a to jeste pred ms. Tak uvidim co ukaze jeste jina znacka testu a kdyztak bych sla. Ale pokud bude negativni, tak je jasny ze tedy mamatest je falesny.

milujicimamina
29. říj 2015

Holky to je několikrát tato.je už z dřívějška,a na jiných testech nikdy nic nebylo 😉

milujicimamina
29. říj 2015

@zuzinka2323 to je stará fotka ale dekuji 😀

milujicimamina
29. říj 2015

Chtěla jsem napsat i výrobci mail protože tohle by prodávat prostě neměli,ale nikde jsem nenašla,

eliotka1
29. říj 2015

@nikpn Nechtěla jsem strašit mimoděložním, já sama jsem ho nezažila, ale dost jsem o tom četla. Každopádně pokud bude i jiná značka testu pozitivní, byť slabě, raději bych se objednala k doktorce. Může to být i příznak normálního těhotenství, ale pomalé stoupání HCG, slabé čárky, poté mizející čárky, divné bolesti v podbřišku a "jiná", tedy slabší menstruace není zcela běžné. Drží pěsti, ať to dobře dopadne!

nikpn
29. říj 2015

@eliotka1 v pořádku, take me to uz napadlo cetla jsem tez o tom... Ale potom testu co vysel neg., tak jsem si rikala ze to bylo falesny, ale ze zase vysel dnes takto 😲 to uz mi prijde divny... Bud jsou vadny testy, nebo ja :D

vapka
29. říj 2015

@nikpn Budu držet palce ať to dopadne dobře, ale prostě miminka někdy zlobí, nevím, je to divné, To HCG je nízké, ale mohlo to být prostě jen brzo nabrané, počůrej další test a uvidíš, jinak ta krev je jistota.

nikpn
29. říj 2015

@vapka děkuji 🙂) na krev jsem sla cca 2 tydny po stiku 🙂 ano ano, o vikendu koupim maxe, tak jsem na nej zvedava 🙂

eliotka1
29. říj 2015

@nikpn Řekla bych, že spíš ty testy jsou vadný 😀 Já už jich taky počůrala nespočet a byla lovkyní duchů... Každopádně přeji hodně štěstí!

milujicimamina
29. říj 2015

Jsou co já si nadelala naději i s ms inpo a nikdy nic ☹ už je nekoupím

nikpn
29. říj 2015

@eliotka1 děkuji moc 🙂) ja gratuji k miminku 🙂)

anetka1701
29. říj 2015

@milujicimamina to je mazec... Mamatest mi to uděla taky, a pak ještě BENU test :( fakt čárka, žádnej duch - a ono prd...

gabcagi
29. říj 2015

Mě zase mamatest vyšel pozitivně týden před očekávanou MS 🙂

zuzinka2323
29. říj 2015

mě také mamatest ukázal pozitivně po 13 zpozdění pozitivní výsledek

nordjane
29. říj 2015

@dasa.77
@asus
@pekkaa
@vapka
@milujicimamina Holky moc děkuji za včerejší názor, dnes jsem byla na krvi a HCG pozitivní 300 jednotek, což prý odpovídá 16-17 DPO... Vyfásla jsem duphaston a teď už, děj se vůle boží ať to dotáhneme do zdárného konce 🙂

pekkaa
29. říj 2015

@nordjane parada!😉

milujicimamina
29. říj 2015

@nordjane no parádní 🙂 gratulace ať to pěkně roste hladinka

milujicimamina
29. říj 2015

Holky znáte test unimark?

dasa.77
29. říj 2015

@nordjane no super,tak držím všech 10

vapka
30. říj 2015

@nordjane tak to je super 😀

milujicimamina
30. říj 2015

Holky 9-10 dpo a.max nic :(

majovasnazilka
30. říj 2015

@milujicimamina vydrž ještě aspoň 2 dny 😉

nordjane
30. říj 2015

@milujicimamina nevěš hlavu, mě vykoukla také až 13DPO 🙂 a třeba se ti ms posunula 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru