Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

veruu25
4. lis 2015

A kdy myslíte že tak na gyndu...za 3 týdny?? 🙂

lencik91
4. lis 2015

Zdravim vysli mi tehotenske testy pozitivni a moje posledni menzes byla 25.9 pred 4dny sem zacala slabe krvacet gynekolog nevidel na ultrazvuku nic a jeste mi rekl ze mam tvrdou delohu. ale i tak mam testy pozitivni.nevim co si otom mam myslet.v patek jdu na krev hcg a uvidi se ale stejne je to divny.rekl ze to spis vidi na prichazejici menzes.silene me boli prsa .a je mi divne.dekuji za reakce

pekkaa
4. lis 2015

@veruu25 ja jsem tam zavolala jak jsem nasla // a objednali me za 3 tydny,aby bylo neco videt. takze klidne si tam zavolej a oni si te objednaji 🙂

veruu25
4. lis 2015

@pekkaa ok 🙂 díky za odpověď 🙂

viovka
4. lis 2015

@eviccka23 ahoj, podle me ty testy krasne sili 🙂 gratuluji

88martina88
4. lis 2015

@eviccka23 no ja si myslím že to vypasá slibne ono toziz ak se nemýlim tak ten ružovej je BENU 10-kovej a ten modrý 25-kovej takze krásne sílí a držim pesti jen tak dal 🙂 ps. falešnáky vypadají úúúplne jinak 🙂

nordjane
4. lis 2015

@veruu25 myslím, že je to jasné 🙂 gratuluji 🙂 K lékaři si můžeš zavolat už teď, a objednat se cca ke konci listopadu, to už bude vidět i srdíčko 🙂

@eviccka23 myslím, že sílí, takže to těhu určitě bude 🙂 gratuluji🙂

milujicimamina
4. lis 2015

Holky krom bolesti prsou mi nic není,boli vás hodně bříško? Teď budu trnout do soboty chodí.mi 25-28 většinou

tmp11
4. lis 2015

@milujicimamina asi nemá cenu se pozorovat...
Mně jeden měsíc bolí jak bříško, tak i šíleně prsa... A z toho vůbec nic...
Zkus vydržet. Je to těžký, ale ja už vzdala i měření teploty, kontrola čípku , výtoku a bla bla... Tolikrát jinak a nic...
A ono možná, že když máš pocit že nic tak zrovna...

milujicimamina
4. lis 2015

@tmp11 jen.jsem se zeptala holek to.je vše

milujicimamina
4. lis 2015

@lencik91 a testíky ukaž?

tmp11
4. lis 2015

@milujicimamina ja něco napsala blbě...? Snažila jsem jenom poradit a reagovat . Nesti nějaký nedorozumění tak se omlouvam...

515ka
4. lis 2015

Ahoj holky, co myslíte? Ten nalevo...

milujicimamina
4. lis 2015

@515ka něco možná vidím,

515ka
4. lis 2015

@milujicimamina takže to není jen moje představivost? :D Testík byl dělanej hodně brzo po možném oplodnění, takže nevim no...:/

milujicimamina
4. lis 2015

@515ka tak ať sílí 😉 byl vidět hned?

515ka
4. lis 2015

@milujicimamina ne...právěže až tak po 15 min.což mě taky vcelku zmátlo ..

lionkim
4. lis 2015

Takhle jsem mela pozitivni ja kdysi. Fialovy je Mama test? Jsou mene citlive,ale za par dni bude hezci🙂 drzim palce.

515ka
4. lis 2015

@lionkim jojo mamatest 🙂 no já jsem ho dělala 3. den po potenciálním otěhotnění...takže je to celkově eště brzo...každopádně budu testovat dál a kdyžtak počkám do MS 🙂

milujicimamina
4. lis 2015

@515ka to je brzy ony delavaji falešné bohužel často,já mám teď také na něm ale neverim mu,musíme holt vydržet

515ka
4. lis 2015

no já jsem si mamatest dělala hodněkrát a ani jednou jsem neměla falešného ducha...tak nevim no...20. mám dostat MS tak uvidíme...každopádně budu aspoň věřit 🙂

valeri10
4. lis 2015

HCG na které reagují těhotenské testy se objeví v těle nejdříve sedmý den po oplodnění. Takže třetí den nemůže test reagovat ani omylem

dagmar_hribek
4. lis 2015

Třetí den po oplodnění se teprv zahnizduje pripadné oplodněné vajíčko.az se zahnidí zacina se vylucova HCG je to moc brzy na testování.

milujicimamina
4. lis 2015

@515ka určitě 🙂 ja testuji no,taky brzy ale dnes termín a zatím ms nikde,kolikrát jsem měla pekne čárky,zpozdeni a stejně ms došla tak se bojím

515ka
4. lis 2015

Takže kdy nejdřív testovat? 7. den po OPL?

valeri10
4. lis 2015

@515ka je tady diskuse ze holkam vysel test uz 8dpo ale to jsou fakt výjimky. Nejlépe testovat po zmeskane ms ale jestli jsi lovkyne duchů tak klido od toho 8dne 😀

mami29
4. lis 2015

Holky mám dotaz mimo testy, jak dlouho před MS může být PMS? Jsem dnes 20dc, cca 6dpo a mám pocit, jak kdybych to měla každou chvilku dostat. Jsem první měsic po HA, snažení nebylo možné.

nat
4. lis 2015

@mami29 ja to mam taky tak jsem cca 9 dpo a taky jako kdyby ms mela prijit nevim zda je to ok

milujicimamina
4. lis 2015

@mami29 já to mívám kolikrát od ovulace možná jsem výjimka ☹ já mám teď hnědý výtok,takže u nás opět nebude nic

fonamor
4. lis 2015

moc gratuluji🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru