Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

iviiiss
15. únor 2016

Jee takhle slabouckou carku jsem mela v 5.tydnu tehotenstvi. Sla jsem na kontrolu vajecniku a doktor mi 3 dny pred menstruaci rekl, ze tam neco vidi, ale nerekne mi co. At si udelam test, kdyz nedostanu mesicky. A ted mam 4-mesicniho prcka co spi u telky 🙂

iviiiss
15. únor 2016

@marcelva drzim palce 🙂

marcelva
15. únor 2016

Děkuji všem. Snad máte pravdu a opravdu to vyšlo 🙂

marcelva
16. únor 2016

Dobré ráno, tak jsem testovala dnes ráno a duch tam pořád je, ale řekla bych, že slabší než včera ☹

milujicimamina
16. únor 2016

@marcelva foto? No ja mamatestum věřit nemůžu mam averzi uz na ne , podle nich jsem kazdy mesic tehotna

milujicimamina
16. únor 2016

@juliemichal hlásím teda, že nic 😒

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
milujicimamina
16. únor 2016

@jarmarca asi je brzy mam jeste cas do ms, ale tak moc jsem ho tam chtela videt a nic

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
milujicimamina
16. únor 2016

@jarmarca treba ano 🙂 ale z nachlazeni leze asi chripka :-/

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
katherinka33
16. únor 2016

Ahoj holky, potřebovala bych radu... nemám žádné příznaky kromě trochu nalitých prsou (což bývá před MS normální). Již jsem jedno neúspěšné těhotenství prodělala a ty těhotenské příznaky byly jako z učebnice, tak proto jsem na vážkách. Jsem 14 DPO a asi tři dny před MS. Včera jsem to nevydržela a udělala si test od Dr. Maxe. Byla tam slabá čárka...nemohla jsem tomu uvěřit a tak jsem běžela pro testy Pepino 10, Facelle 25 a udělala si je ráno znovu, kdyby Max nějak klamal...No a na všech byl řádný duch, spíš slabá čárka, na tom facelle (který je citlivostí až až od 25) byla čárka docela výrazná. Ještě jsem si koupila ClearBlue digi a zítra to testnu... o co mi jde...je možné, abych byla tak brzo prokazatelně těhotná? Nebo to může být jen nějaká mýlka? K doktorce nechci běžet hned, protože jsem to udělala minule a dopadlo to špatně. Jde mi jen o to, jestli tomu už můžu uvěřit, nebo ne... 🙂

maylabe
16. únor 2016

@katherinka33 Urcite, 14 DPO testy bezne ukazuji druhou carku. Ted jen hlidat, aby carka silila 🙂 Drzim pesti, at mns neprijde a podruhe se to povede uz bez problemu! Ja mam taky jedno neuspesny tehotenstvi za sebou a nektery priznaky mam ted stejny, ale nektery se lisi, to tak asi proste je, ze kazdy tehu neni jak pres kopirak. Navic je to jeste brzo, takze dalsi priznaky muzou teprve prijit 😉 Hodne stesti!

katherinka33
16. únor 2016

@maylabe Děkuji. Budu muset počkat a uvidíme. Také držím pěsti. Zasloužíme si to, po té zkušenosti...

milujicimamina
16. únor 2016

@katherinka33 určitě 🙂 asi mužem potichu gratulovat 🙂

mercedesse
16. únor 2016

@katherinka33 věřit můžeš, já měla pozitivní test v 10 dpo a dnes je jednomu 5 let a druhému 2,5 😉

juliemichal
16. únor 2016

@milujicimamina ach jo asi je ještě brzo ☹ držím palečky 🙂

milujicimamina
16. únor 2016

@juliemichal doufám

juliemichal
16. únor 2016

@milujicimamina určitě bude 🙂 držím palečky 🙂

marcelva
16. únor 2016

@milujicimamina Test pošlu odpoledne, jestli na něm ještě bude něco vidět po zaschnutí. Teď jsem v práci.

wendywerusacek
16. únor 2016

Holky mam dotaz pan doktor mi rekl ze jsem tak ve 4tydnu a pristi tyden uz uslysim srdicko a da mi tehotenskou karticku?v jakem tydnu jsem kdyz na netu pisou ze tlukot srdicka je slyset od 6tt?jsem nejaka zmatena?

pekkaa
16. únor 2016

@wendywerusacek kdy si mela posledni menstruaci? Mivas pravidelne cykly? Kolik dnu dlouhe?

wendywerusacek
16. únor 2016

Posledni Ms jsem mela 11.1 koncila jsem 17.1 cyklus 28dni myvam to pravidelne

wendywerusacek
16. únor 2016

8dni dlouhe

kusanagi87
16. únor 2016

@wendywerusacek Těhotenská průkazka se dává až od 12 tt, dříve ne.

pekkaa
16. únor 2016

@wendywerusacek tak pak to vypada tak, ze dnes si 5+1 a tak pristi tyden bude 6+neco a to uz opravdu byva srdicko

slunicko01
16. únor 2016

@wendywerusacek
@kusanagi87 na teda dostala vždycky průkazku hned jak bylo srdíčko - objednana jsem byla vždycky mezi 8-9.tt

denousek
16. únor 2016

u nas se taky dava hned se srdičkem... v 8tydnu

wendywerusacek
16. únor 2016

Dekuji moc holky:*

bibinka2208
16. únor 2016

@wendywerusacek ja mela srdicko az v 8+1tt a predtim jsem byla na kontrole v 7+3tt a jeste nebylo. Je to u kazdeho individualni a ted cekam zdravou holcicku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru