Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

09daska
29. únor 2016

Gratuluji,at sílí 🙂 🙂 🙂 🙂

nazka
29. únor 2016

@yukonek díky 🙂 máš pravdu. držím Ti moc palečky, ať to teď dopadne dobře 🙂 mohu se zeptat, v jakém týdnu jsi tehdy o to přišla?

yukonek
29. únor 2016

@nazka bylo to 7+2tt myslím že...nic mi nebylo ani jsem nekrvácela, jen se prostě nevyvýjel plod

michaelapfeiferova
29. únor 2016

@snazimese2015 a proc nemuzes byt v tom ??? ?Me ten test prijde pozitivni...teda z lehka. .. . nerikam uplne ale zanet ti preci neudela v tele HCG hormon na ktery ten test reaguje. A to, ze mas takovou divnou MS muze byt prave probihajici tehu. Zkus test c 2 nebo jisto jisteho doktora 😉

pandabox
29. únor 2016

Ahoj holky, muzu taky pridat fotku??
testovano dnes odpoledne asi v pul paty a mela jsem jen maly vzorecek...bohuzel se mi to ted zaparilo, takze to neni tolik videt...je tam slaboulinka carka..nikdy jsem nic takovyho na testu nemela...

jinak menstruaci jsem mela dostat 27. 2. ale prislo jenom spineni, ktere vcera rano skoncilo.
Mam jen dost bolava prsa (coz porad muze byt PMS) a mela jsem silenou zacpu (taky muze byt PMS, ikdyz u me nezvykle).

Snazime se cca 5 mesicu (nase snazeni spociva v tom, ze nepouzivame ochranu, jinak nic nemerime a ovulaci nesledujeme zatim). Bricho tlaci..

Vzdycky jsem si rikala, ze se snad z testu tehu poznat da..a nechapala jsem tyhle fotky, az do ted... 😕

anonym88
29. únor 2016

@pandabox To je hezký duch. Já bych řekla že to vyšlo a potichu gratuluji 😊

bibinka2208
29. únor 2016

@anonym88 to neni duch ty vypadaji preci jinak... Tohle je normalni viditelna carka akorat slaba... Preju at sili a vypada to na tehulkovani 🙂

pandabox
29. únor 2016

@bibinka2208
@anonym88
moc diky za reakce..uvidime, co zitra ci pozitri..
celou dobu jsem se tesila na ducha na testu a ted nemam zadne emoce..je to normalni??

yukonek
29. únor 2016

@pandabox je to normální, protože nevíš jestli jo nebo ne...ale taky potichu gratuluju, přesně jak říká
@bibinka2208 je to hezká slabá čárka, takže ať sílí 🙂

pandabox
29. únor 2016

@yukonek moc dekuji🙂
kdyby tomu tak bylo, tak bych asi taky mela termin porodu v listopadu? asi jako ty..no uz aby bylo zitra a vedela jsem vic:.)

yukonek
29. únor 2016

@pandabox dej si do googlu těhotenská kalkulačka a zadej poslední začátek MS a ono ti to cca vypočítá 🙂 ať se daří🙂

kamikz
29. únor 2016

@yukonek mne to taky vychazi na listopad,pokud jsem v tom teda.. pevne doufam ze jo 🙂 a tez jsem po revizi,akorat o tyden drive - 6+2tt.. takze si hrozne moc preju,aby nam to uz konecne vyslo!🙂 a mam strach samozrejme.
@pandabox tez si myslim,ze jsi v tom ;)

kamikz
29. únor 2016

@andysek2512 az 14 dni po vynechani? A cim to bylo? Ja pujdu na gyndu pristi ctvrtek to vypada.. 🙂 budu se testovat a sledovat,jestli carka sili a nejak to do ty doby musim vydrzet :/

pandabox
29. únor 2016

@kamikz uff, tak to se muzem navzajem podporovat.
Ja mam jeste blby, ze muj pritel zrovna vcera odletel na sluzebku do Jizni ameriky, takze nemam zadnou podporu, samo jsem mu to ukzovala pres skype..vrati se az za dva tydny a rad by sel pripadne na gyndu se mnou..jenomze, nevim jestli muzu cekat dva tydny?? jdu si procitat diskuze..nikdy jsem nedosla dal nez za priznaky, nebylo to aktualni🙂

yukonek
29. únor 2016

@kamikz moc držím palce a věřím , že teď už budeme šťastné maminy <3 mě objednala doktorka až na 16.3. aby už bylo kdyžtak i srdíčko...to nevydržím :D
@pandabox je lepší prý čekat, teď tam stejne bude "jen" bublinka, takže doktoři spíš objednávají až tak na 7tt až 8tt aby už to bylo komplet i se srdíčkem...minule jsem šla 6+4tt a nebylo srdíčko a hned mi doktorka říkala, že je to špatně a taky bylo...takže radši opravdu počkat, ale to čekání je fakt šílený :D

kamikz
29. únor 2016

@pandabox pokud nebudes mit zadny komplikace,tak myslim,ze dva tydny jsou ok. Je lepsi chodit "dyl'. Ja sla pri prvnim tehotenstvi driv a s napetim jsem ocekavala zda se objevi srdicko,ktery ale neprislo. Zadej si do kalkulacky stari na netu datum prvniho dne posledni ms a ono ti to spocita tydny. Ja bych sla nejdriv v 6. tydnu.. resp. to tak i planuju. Sla bych i dyl,ale gynekolog mi nakazal prijit hned,jak to zjistim,kvuli rizikaci,takze uz jsem tam vlastne mela dneska byt,ale neda mi to a pockam 🙂

pandabox
29. únor 2016

@yukonek ty jo, tak moc preji at to tentokrat vyjde!! uff, ja se musim z toho vzpamatovat🙂

@kamikz

Obema dekuji za rady, jdu ted googlovat a pocitat tydny🙂
Fakt diky za podporu.

andysek2512
29. únor 2016

@kamikz nooo těžko říct, měla jsem později asi ovulaci, já byla po revizi a měla MS jen jednu, takže nevím přesně jaky jsem měla cyklus.... A vychází mi to o 14 dni dyl než termín podle MS. 🙂)))

jaruska92
1. bře 2016

Ahoj holky prosim Vas chci se optat dneska sem byla u gynekologa, a rekl mi ze mam zvětšenou sliznici....co to znamená presne ??totalne me doktor odbil :( dělala sem si teh.test a mela sem slabou čárku (ducha) a druhy den sem si dělala test a nic. Mam i menstruaci spožděnou 3 dny. Dekuji za odpovědi

bajunka
1. bře 2016

@jaruska92 nezlob se,ale on tam nic jiného ani vidět nemůže, nevím proč ses objednávala tak brzo já se objednávala až na 7-8 tt,aby bylo něco vidět(pokud možno už se srdíčkem), mně by ani tak brzo neobjednal, teď je to na přírodě... maximálně ti mohl vzít krev a zjistit hodnotu hcg...ale i tak je to moc brzo MS se může klidně zpozdit o týden a dýl, může se jednat o biochem těhu které odejde se zpožděnou MS a to on neovlivní ani nepozná...je naprosto zbytečné chodit tak brzo, protože víc než zvětšenou sliznici neuvidí a Vás to pak zbytečně stresuje, protože je další kontrola čekání na dutinku, pak na embryjko a pak na srdíčko...zbytečná dávka stresu a nervů pro Vás i případné mimčo...

pandabox
1. bře 2016

@jaruska92 ja to mela jednou tak, že mi to test ukázal AZ po vyvolavacce...to je ale cca dvanáct let zpátky..testy nebyly tak citlivý jako dnes..nezbývá než čekat a testovat zítra..

jaruska92
1. bře 2016

Ja sem chtela aby me vzal krev ale rekl ze ne ze je to stejný jako moč :O ja sama nevim, proto se ptam :( no mam to pravidelně ;) ale tak uvidim nechám to byt a uvidíme nechci se nejak trápit a stresovat ale mas pravdu bajunka dekuju moc za info 🙂

bajunka
1. bře 2016

já to měla taky jak pandabox u druhé dcery, pořád jsem kojila první a chtěli jsme se začít snažit a ja ještě vůbec nedostala MS, tak jsem šla na gyndu, taky viděla zvětšenou sliznici, dostala jsem vyvolávačku a když ani po týdnu nic tak jsem si udělala test a byly tam dvě čárky...

jaruska92
1. bře 2016

Dekuju moc za odpovědi -rady ale jeste se chci optat začala sem trosku špinit ??a na testu mam zase slabounkou čárku ;) neni to nejak vážný nebo tak neco ( špinění)?? Mate zkušenosti ??diky moc

pekkaa
2. bře 2016

@jaruska92 spineni he hodne caste v zacatku a nemusi to byt nic. Takt jsem spinila.. Ale vsechno ukaze az cas. Drzim palce

annyes
2. bře 2016

Ahoj holky, co myslíte? Dnes jsem 14 DPO.

tehulka1167
2. bře 2016

@annyes Něco se tam rýsuje 🙂

kamikz
2. bře 2016

Ahoj holky, tak aktualizuji svou situaci. Po tom, co jsem sem dávala ten hodně slibně vypadající test, jsem se testovala druhý ráno a čárka byla sotva vidět. Stále jsem špinila, tak jsem z toho byla na budku, naštvala se a zajela k doktorovi. Věděla jsem, že nic neuvidí, ale chtěla jsem vědět, co mi je. A ještě že jsem udělala, poněvadž: za a) mám zánět, byla jsem totiž teď nemocná a promítlo se mi to i dole, tudíž zavádím tablety a za b) sliznici mám vysokou 10 mm, takže to spíš stále vypadá na měsíčky, samozřejmě nic jiného na ultrazvuku neviděl. Řekl mi, že nejspíš těhotná nejsem, nicméně mi vzal krev a zítra si volám pro výsledky. Špiním silněji, ale menstruace jako taková to taky není. Takže "doufám", že mi zejtra řekne, že jsem těhotná, abych zase trnula hrůzou, jestli mi to neodchází.

yukonek
2. bře 2016

@annyes potichoučku gratuluji 🙂

pandabox
2. bře 2016

@kamikz ja Teda k doktorovi ani nepůjdu..včera jsem začala silněji krvácet..dnes klasika MS..ještě včera čárka na testu ale slaboulinka a dnes už nic..snehobilo..tak tu mám 4 pozitivní testy a dva negativní...stává se to no🙂 držím pěsti v příštích měsících

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru