Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

spiritty
2. črc 2016

Uživatel je onlineRenitko
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků dnes v 08:04

Zdravím poradíte mi prosím🙂 Snažíme se smanželem o 3 dítko :lol: 🙂 ted teda 2 měsíc jsme to zkusili Ha jsem nebrala, ms poslední byla 7.6. beru od mudr utrogestan od 15 dc jsem měla brát, začla jsem ale až 17dc jelikož jsem dle ovu testu který byl pozitivní 21.6(15dc) měla ovulku takto tak jsem se bála že když začnu brát v den pozitivního ten utroš tak že k ovu nedojde. Dnes jsem 10-11dc nevím totiž kdy ta ovu byla a jak se to počítá ty dny DPO když pozitiv ovu byl jasně 15dc(21.6)NO včera jsem začla špinit hnědo růžově- dnes teda zatím nic zkusila jsem si ze srandy udělat ovu test někde jsem četla že někdy ukáže i těhotenství no a na ovu včera v poledne // no ale jelikož bylo to špinění tak říkám ale tak co dnes ráno zkusím i těhotenský aspon budu vědět coa jak a nic jsem nečekala přes to špinění no a na testu toto viz obrázek, tak nějak ted nechápu🙂 Jsem 2 roky po konizaci čípku kontroly pravidelné negativné akorát mám na čípku nějaké ektropium které je nachylnější ke špinění krvácení a mimo ms, pproto i skrz toho i dr nasadila ten utroš abych nešpinila mimi ms což se povedlo🙂 A říkala že když otěhotním tak mi ten utroš napíše na celý první trimestr na užívání. No dnes jsem měla utroš vysadit 25dc ale teda vzala jsem si další nebo myslíte že jsem ho měla vysadit? ms chodíted po 27-28 dnech takže mám do ms ještě správně 2-3 dny čas. Tak to nějak nechápu, Vidíte prosím na tom testu něco? Jestli teda tak to tam vylezlo určitě hned v limitu nemusea jsem na nic extra čekat. Ted mě teda pobolívá břicho a záda sem tam v břichu píchne. Ještě teda beru pravidelně ascorutin dlouhodoběji tak ten co ten brát nebo nebrát. Je asi brzo tak to zatím s doktorkou řešit nechci. 🙂 Nemůžena ten test mít třeba vliv ten utrogestan? Ještě teda minulý měsíc jsem byla u mudr a po gyn stránce vše ok žádná cysta nebo tak nebyla Je to foceno mobilem takže kvalita uplněnení sto procent

luciebx
2. črc 2016

@spiritty krasna carecka.. jen at sili

spiritty
2. črc 2016

No byla bych ráda mě jen zarazilo to špněnía to že už je něco vidět tři dny před ms nějak sem to k vůli tomu špinění vůbec nečekala, udělala test jen tak, a teda čekala že bude sněhobílý

laura1972
2. črc 2016

Ahoj holky 🙂 kdy mě má přijít ms když byla ovulka 15.6. a 17.6. ? Normálně mi chodí přesně po 28 dnech, takže by měla přijít dnes, ale někde jsem četla, ze se to počítá podle ovulky tak, když ovu byla 15.6.tak bych to mela mít 30.6. ,ale pak byla ta druha 17.6. Tak tzn. , ze bych to měla dostat 4.7.? Jinak mi to normálně vycházelo po 28 dnech na 2.7.

spiritty
2. črc 2016

@laura1972 tak záleží jak dlouhý míváš cyklus, podle ovulky to moc určit nejde. a pozitiv ovu test by jak pozitivní měl být asi jenom jeden den takže třeba toho 15.6

laura1972
2. črc 2016

Vždy mám 28 DC , takže bych ms mela dostat dnes , ale zatím nic a už třetí den mám bílý výtok. Vždy pres ms ( mam to tahkhle cca 4 roky ) mě také šíleně bolely prsa a mela citlive bradavky cca 12 dni před ms a ted 3 dny před ms me úplně přestaly bolet, nikdy se mi to nestalo, Nevis čím.by to mohlo být?

gariena
2. črc 2016

@laura1972 Tak se zítra testni. Já mám dostat MS v pondělí, dneska mám pocit, že už mě prsa tolik nebolí ale na testíku je slaboučká čárka. Ještě se neraduju, na MAXovi totiž není nic a na Mamatestu je, takže zatím to beru jako planý poplach.. 😒

laura1972
2. črc 2016

@gariena mela jsem po clostilbegytu ovulaci ted v červnu 2x gyn.říkal, ze po něm to byt může. A test jsem naposledy zkoušela 30.6. A ten den jsem mela přijít na vyšetření i s močí a dělal mi nějaký teh. test prý je citlivost 5 , prý ted nějaká novinka a nic tam nebylo a pak mi udělal ultrazvuk a řekl, že to vypadá, ze se to připravuje na ms. Tak jsem byla zklamaná. Ale ted ty prsa a navíc jsem se docetla, ze tak brzy by to stejně na ultrazvuku nepoznal navíc 2 dny před oček.ms ze i děloha se začne měnit a zvecovat o hodně déle. Myslis, ze bych tedy ještě mohla třeba byt těhu, že by to nebylo vidět, mohla bych být hodně krátce.

laura1972
2. črc 2016

@gariena zapomněla jsem připsat, ze jsem tam byla kvůli tomu, ze jsem začala chodit v noci po 2 hodinách cůrat, proto tu moc jestli nemám zánět moč.měchýře a našel mi krev moči, tak mi dal prášky na 5 dní. Krev v močí jsem mela kdysi na počátku těhotenství.

spiritty
2. črc 2016

Tkusila jsem to ještě líp vyfotit takže10-11 dpo mám toto

gariena
2. črc 2016

@laura1972 Já bych řekla, že šance je tu vždy, ale je moc brzy na úvahy. Počkej do pondělí, kdyby MS nepřišla, tak se testni a uvidíš. Sama na tom nejsem líp, to čekání je nesnesitelné ☹

gariena
2. črc 2016

@laura1972 Tak pokud jsi to měla na počátku těhu, tak je šance,že teď je to taky tak 😉 Držím palce,ať jsou //

laura1972
2. črc 2016

Takže myslis, že gynekolog by to nemusel ještě vidět a jak řekl, ze to vypadá, že se to připravuje na ms, tak ještě nemusí být vše ztraceno pokud bych to nedostala? No test bych určitě zkusila v pondělí, pokud ms nedorazí. 🙂

laura1972
2. črc 2016

@spiritty tak takhle by mi to stačilo 🙂 krásné 🙂

peta73
2. črc 2016

@spiritty hezká čárka, taky bych takovou brala 😀. Já jsem zatím v naději - pátý den po vysazení duphastonu a stále nic. Ovu byla podle testu v sobotu 18.5, v úterý testují~ pokud vše vydrží
Všem snazilkam držím palečky a hezkou sobotu

laura1972
2. črc 2016

@peta73 tak držím palce🙂

spiritty
2. črc 2016

čárk sice je , ale celkem mě bolí břicho jak na ms tak furt lítám na záchod jestli. A teda to včerejší špinění no nevím napadá mě jen snad zahnizdování v děloze nebo nevím. 😒

lamya1
2. črc 2016

Ahoj muzu to brat jako pozitivni nebo ne?

jarmulka
2. črc 2016

@lamya1 toto bych jako pozitivní zatím opravdu nebrala - ano, možná se tam něco rýsuje, ale také to může být jen místo, kde se má ukázat testovací čárka... toto je neprůkazné - určitě bych udělala zítra - lépe pozítří další test... Jinak kolikátý den cyklu to je??? A lépe ještě : kolik DPO ???

jarmulka
2. črc 2016

@lamya1 nejde o to, že bych Ti to nepřála.... jen, že mnohokrát se stane, že testy ukáží slabou čárku a potom.... nic ☹ .... může jít o biochemické těhu... určitě s odstupem zkus znovu ... 🙂 přeji, aby to vyšlo!!!

lamya1
2. črc 2016

@jarmulka uz jsem delala jinej pepino test a je negativni 🙂

jarmulka
2. črc 2016

@lamya1 to ještě vůbec nic nemusí znamenat!!!! Navíc - Pepino - co jsem dost četla - dlouho neukazuje nic 🙂

ms.neomagic
2. črc 2016

Pepino je na dve veci..jinak @lamya ja mela taky takovou carku,za par dni o malinko silnejsi,a pak moc nesilil a nakonec to potvrdil digital 😉

laura1972
2. črc 2016

Tak ms zatím dnes nedorazila, tak kéžby 🙂

gariena
2. črc 2016

@laura1972 Myslím, že těhu jde na UTZ vidět až tak týden po vynechání, a to jen dutinka, srdíčko později. Nezbude než se obrnit trpělivostí a vyčkat na pondělní testík. Taky plánuju test v po. Já nejsem moc trpělivá, ale už mám na to právo - na dcerku jsme čekali 7 let........ 😲

laura1972
2. črc 2016

@gariena Taky si myslím, že ještě pořád čas házet flintu do žita. Taky jsem nedockava, ale myslím, ze mě tlačí spíš věk

gariena
2. črc 2016

@laura1972 Mě už taky, je mi 38,takže teď nebo nikdy 🙂

marrouc
2. črc 2016

@gariena me 35 a je to fakt na palici kdyz tlaci cas 😊

gariena
2. črc 2016

@marrouc No to už pak počítám kolik mi bude, když se malé narodí, kolik mi bude až mu bude 5,10,20 a chce se mi vyvrátit, když zjistím, že bude maturovat v mých 55. A to jsem chtěla děti brzo, ale prostě to nešlo a toho pravého jsem taky našla až ve 27,tak to se pak rok s rokem sejde a najednou je tu stará vrána,co by chtěla počít. Jako JÁ. Né že si to špatně vyložíte,ženy!! 😀 😀

spiritty
3. črc 2016

Tak u nás se sláva moc nekoná jsou dvě varianty dnes jsem dělala test a ne z ranní moče zase vyšli // ale špiním i červená, Taj su asi tři varianty bud budu spadat do toho Procenta žen co lehce krvácí a vše bude i tak dobrý dnes mám mít ms a nebo to odejde a nebo to není ms krvácení a krvácí mi moje etropium na děložním čípku. Tak uvidím co zítra test ráno- nejraději bych zkusila ten clear blue digital ale ten nemá a nevím kde zítra sehnat? Kde ho maj na jisto stále? když je svátek uterý- středa tak z netu bych čekala dlouho.No a nebo zítra skočím k mudr jestli tam bude a poptám se co dělat. Na phohtovost nechci stejně by mi nic kloudnýho stejně neřekli a prd ještě viděli.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru