Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lenzaaa
8. čer 2015

@jeeanetta ahoj ja testovat zacala 2 dny po vynechani a byli negativni, az 5 den po se objevil sotva dousek a pak uz jen silil 🙂

tynulkaxix
8. čer 2015

@lenzaaa kéž bych to mela jako ty, mam den zpoždění a zatím negativni

camillaq
8. čer 2015

@jeeanetta To ještě nemusí nic znamenat, jednou to klapnout musí !!!

pety15
9. čer 2015

Ahoj,
taky mám dušíky na testech od Dr Maxe (první 10.DPO a druhý 11. DPO), přijde mi, že sílí. Do termínu menstruace mám dva dny, tak jsem hrozně napnutá... Čárka se objeví během limitu 5 minut. Co myslíte? Žaludek mám na vodě a pořád přemýšlím, jak moc funguje sugesce :D

megy
9. čer 2015

@pety15 přesně takto to začalo u mě a už mám dva kluky 🙂 to je na hodně dobré cestičce 🙂

pety15
9. čer 2015

@megy Díky moc za zprávu, snad se to taky takhle hezky vyvrbí ;)

camillaq
9. čer 2015

vypadá to dobře, pěkně sílí 🙂

tynulkaxix
9. čer 2015

Ahoj holky tak jsem si dělala zase test a furt nic. Dneska je u nás na gynde tak si nechám nabrat krev ať vím na cem jsem

kirziv
9. čer 2015

@pety15 pozitivní testík,gratuluji

jeeanetta
9. čer 2015

@lenzaaa Děkuji za odpoveď a gratuluji🙂 Já bych dnes správně měla dostat MS, zatím nic, ale ráno mě začalo pobolívat v podbřišku s tím, že TT negativní, takže to opět bohužel dostanu☹

dubnacek
9. čer 2015

@pety15 tak sugesce asi funguje dobre,ale tady to nejspis sugesce nebude.Vypada to na miminko,ja to taky tak mela,prvni den nic a dalsi uz krasne // a u tebe to ani duch uz neni to je krasny pozitivni test,ja mela dva dny pred mc uz i na clearblue digi + 2-3tt a ted jsem 8+4.😉)Tak moc gratuluji..

svlocka
9. čer 2015

@bizonka1 ahoj ne netestovala uz jsem to dostala :(

svlocka
9. čer 2015

Ahoj je mozne kdyz jsem v patek mela dusika a pichani v podbrisku a tlaky vcera ms nedorazila dnes jo ale neniklasicka mam takovou svetlou a do toho spineni myslite ze si muzu udelat test pokud se nerozjede klasicka ms?prsa mam natekle boli jen sem tam.

maky_maky
9. čer 2015

@svlocka udělej za to nic nedas budes klidnejsi!!!

svlocka
9. čer 2015

@maky_maky zkusim

mysakovatiti
9. čer 2015

juuu i ja sem takovy mela cca kdyz jem byla 14 dnu tehotna 🙂

maky_maky
9. čer 2015

@svlocka pak ale foto a kdyby něco, nebud zklamana, nic s tim nenadelame 😉😤

svlocka
9. čer 2015

@maky_maky nebudu tak se zadari jindy 🙂 kdyby nahodou tak dam ;)musime myslet pozitivne ne 🙂

bizonka1
9. čer 2015

@svlocka já jsem u prvního těhu taky špinila, zkus test, myslím na tebe....jinak já nic, dnes ráno nic.

pety15
9. čer 2015

@dubnacek a spol. Téda dámy, to jste mi udělaly obrovskou radost :D Tak doufám, že to bude tak, jak říkáte 🙂 Chlapovi jsem to ještě neříkala, dokud si nebudu 100% jistá (a taky bych mu chtěla udělat - když to klapne - nějaký překvápko) a teď na mě kouká a diví se, čemu se tak culím 🙂

svlocka
10. čer 2015

@bizonka1 ahoj tak jsem nenestovala rozjelo se mi to normalne :( tak pak budem zkouset znovu jednou to snadvyjde 🙂a na testech nic?:(

bizonka1
10. čer 2015

@svlocka na testech jsem měla slabou čáku, která pak sílila. Neboj, určitě to už příště vyjde🙂 Já bych třetí chtěla, ale až tak za rok, teď by to bylo moc brzo🙂

enalga
10. čer 2015

@pety15 Ten z 9.6. je stejný jako mám já v den vynechané MS. tak potichu gratuluju 🙂

pety15
11. čer 2015

@enalga Ahoj, tak to taky gratuluju ke třetímu prckovi ;) Čárka sílí, takže dneska to prásknu tomu mýmu chlapovi. Děkuju za rady, nemohla jsem tomu sama uvěřit... 🙂

zdeni.r
11. čer 2015

Ahoj holky,dnešní test,10dpo...snad některá uvidíte a snad bude silit..

enalga
11. čer 2015

@zdeni.r ještě je brzy, zkus za 2 dny

maxinkaa
11. čer 2015

@zdeni.r já vidím 🙂

tynulkaxix
11. čer 2015

Ahoj holky poraďte mi prosim. MS jsem mela ddostat v neděli a porad nic. Tehu nejsem, vím to z krve. Včera a dneska jsem trochu spinila. Chceme se co nejdřív začít snažit. Nevim jestli mám počkat jestli se to samo rozjede nebo jestli si zajít na vyvolavacku. Ach jo

petiiiska
11. čer 2015

@zdeni.r Já tam čárku vidím, tak držím pěsti, ať sílí ;)

petiiiska
11. čer 2015

@tynulkaxix Já byla jednou na vyvolávačce, ale asi až po 55 dnech nebo po jaké době hned po vysazení HA... Už bych nešla, je to další chemie do těla a MS pak není přirozená, ale spíš jako při HA... Ono se to rozjede ;) Hodně štěstí do budoucího snažení ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru