Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

juliemichal
14. říj 2015

@vapka krása gratuluji 🙂

@romelia nádhera gratuluji 🙂

padly_andel
14. říj 2015

@vapka Gratuluju, mě slábne.
Hodně štěstí všem holky

pajule88
14. říj 2015

Ahoj holky, jsem po 3 cyklech léčby clostilbegytem, utrogestanem a stadametem. V neděli večer jsem si dělala test (32 DC, 15 DPO) a byl tam slabý, ale patrný duch (Verto 10). Nemohla jsem tomu uvěřit. Radši jsem si v pondělí ráno skočila do lékárny a udělala další testy Mamatest - nepatrná čárka, Clearblue světloučká čárka a Comfort proužek vyšel velmi viditelný proužek. S přítelem jsme se začali radovat. Dnes jsem si jen tak ze zvědavosti udělala digitální Clearblue. A byl negativní. A Comfort ukázal slabší, i když stále hezkou čárku. Je mi jasné, že to může skončit, trochu se s tím začínám i smiřovat. Je tu někdo s podobnou zkušeností? Jak to dopadlo? Myslíte, že by v tom mohly mít prsty ty hormony? Že by ukázaly falešně pozitivní test? K doktorovi jdu až příští pátek a začínám být pekelně nervózní. Všem předem moc děkuji za odpověď.

vapka
14. říj 2015

@padly_andel děkuji..... ale Ty jsi pak zkoušela jinou značku, ne? to může být tím barvivem, jinak zkoušela jsi ještě testovat?

marycz
14. říj 2015

@pajule88 ahoj...pokud by sis delala jen Verto 10,tak bych Ti rekla,ze je 100% falesny...verto 10 a best jsou falesne vzdy...mam zkusenost...ale pokud Ti vysli i jine,tak by to melo byt jasne...no a digi test je 25kovy a obycejne jsou 10kove, proto Ti to nemusel jeste ukazat...cekani je hrozne,ja vim,ale nic jineho Ti nezbyva...pockej a delej testy obden a uvidis...nejlepsi stejnou znacku. Drzim palce 😉

padly_andel
14. říj 2015

@vapka Zkoušela sem pořád mamatest a slábne, asi biochemické těhu co jsem našla na netu ☹

milujicimamina
14. říj 2015

@padly_andel slábne?☹to ěm mrzí to bude jako u mě.-(

milujicimamina
14. říj 2015

@marycz verto dělají tam měla i moje malá ducha bohužel:-/spíš ani en ducha ale čárku

vapka
14. říj 2015

@padly_andel Tak to mě mrzí, toto jsem měla před pár lety... Ale hlavu vzhůru a teď to klapne 😀

padly_andel
14. říj 2015

@milujicimamina
@vapka Děkuju holky, snad někdy příště 😢

milujicimamina
14. říj 2015

@padly_andel no já jsem se zařekla že už toho bylo dost i se zpožděním 3dní a nic z toho, 😔

padly_andel
14. říj 2015

@milujicimamina Jo já už nebudu rozhodně testovat před ms akorád sem z toho sklamaná že nic a kdybych netestovala, ani bysem o tom nevěděla 😒

milujicimamina
14. říj 2015

@padly_andel asi tak

milujicimamina
14. říj 2015

Holky já už ms neměla,od večera,ted jsem šla na záchod a ze mě zas teče jasně červená,tolik, a je mi i špatné nějak,motá se mi hlava,bplesti nemam co to může být?

asus
14. říj 2015

@milujicimamina myslim že pokud je test negat.tak prostě je to menstruace

andywolf1
14. říj 2015

😲

andywolf1
14. říj 2015

Tady z blízka

pajule88
14. říj 2015

@andywolf1 Gratuluji, je tam 🙂

petiiiska
14. říj 2015

@andywolf1 jojo, tahle čárka už je krásná 🙂 Gratuluji

andywolf1
14. říj 2015

@petiiiska moc děkuji :3

andywolf1
14. říj 2015

@pajule88 děkuji 😝

berut
14. říj 2015

@cocochanel85 Tak jsem asi nejaky vyjimecny typ. 😖 Na Utz nebylo videt vubec nic, vzali mi krev a mam volat zitra odpo pro vysledky a pristi tyden na kontrolu. Zacina se mi ti nepozdavat. 😢 uklidnuju se jen tim, ze mozna doslo k ovu opravdu pozdeji, proto byl test pozitivni az toho 38 DC a dnes je to 42 DC.. Tak vlastne nevim, na cem jsem 😨

dasa.77
14. říj 2015

@pajule88 Ahoj,nepotěším Tě. Nepamatuji si ,zda to byl clostilbegyt nebo ultrogestan,protože je to hodně hodně dávno. Ale já na to byla upozorněna,že pokud budu testovat brzy,bude to jeden z těchto hormonu. Taky jsem měla zřetelnou čárečku a pak hned slábla.

pajule88
14. říj 2015

@marycz Děkuju. Taky si říkám, že různé testy by neukazovaly všechny chybně. Zkusím zatnout zuby a vydržet 🙂

pajule88
14. říj 2015

@dasa.77 Ahoj, děkuji za reakci. Toho se právě bojím, že to bude těmi hormony. Přitom ale mám těhotenské symptomy - prsa citlivá (jindy s nimi nic nehne), nevolnost, bolest v podbřišku, bolest v bederní oblasti...no, uvidíme.

romelia
14. říj 2015

Tak holky krevní test pozitivní a v utery jdu k doktorovi už na vyšetření.

dasa.77
14. říj 2015

@pajule88 noooo, 😀 když jsem přemýšlela o tom,zda bych nemohla být těhotná,taky jsem vnímala kdejaké píchnutí,pobolívání v podbřišku,zdálo se mi,že mám větší prsa,dostavila se zácpa,bolest zad 🙂)))) Příznaky mi připadaly jiné,než před MS,nebo jsem trpěla pár dní nespavostí. ..........Ale vše pramení z hlavy.
Když nemám čas na to myslet,nebo si přesně nepamatuji den poslední menstruace,najednou mám příznaků minimum a nebo těsně před ní mě rozbolí hlava,můžu mít chvíli křeče a už vím,oč jde.
Vím,že tohle určitě nechceš číst,ale i já jsem byla mnohokrát zklamaná,proto se snažím na to nemyslet.
A třeba to už nejsou hormony,ale je to miminko.

juliemichal
14. říj 2015

@dasa.77 nene utrogestan anebo clostyl pozitivní testy prý nedělají.co dělá ty čárky tak to je pregnyl.proto se nemá testovat tak 10 dnů od píchnutí pregnylu

dasa.77
14. říj 2015

@juliemichal jak jsem psala,opravdu si už nepamatuji,co to bylo za hormon.Je to asi 5 let,ale pregnyl je přece na to,aby došlo k prasknutí folikulu a uvolnili se vajíčka,Nebo ne?
Taky by mě zajímalo,co způsobuje u holek které tady psaly slabounké čárky "dušíky" na některých testech.
Celkově já nejsem zastáncem hormonů.Chápu,že někdo bez nich nefunguje.Ale brát jeden hormon na tohle,druhý na tamto a pak jiné,aby potlačily nežádoucí účinky těch předešlých? Brrr. To taky tělu neprospívá. A pak jak na to má ženská nemyslet,když zhruba od 4DC začíná zobat svou měsíční dávku hormonů?
Ale to už by bylo téma do jiné diskuze

juliemichal
14. říj 2015

@dasa.77 pěkně jsi to napsala 🙂 jj pregnyl je na prasknutí folikulu to máš pravdu 🙂 ale jen o tomto vím,že způsobuje duchy na testech 🙂 brala jsem i jak utroš a taky clostyl a duchy mi to nedělalo... ale asi jak komu 🙂
no já tento cyklus začnu zobat poprvé inofolic tak uvidíme jestli to pomůže anebo ne.
jinak s vlastní zkušenosti nám nepomohl ani clostyl a ani utroš k miminku...
takže už to užívat nebudu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru