Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

snazimese2015
3. dub 2016

Duch mi vyšel i na mamatestu. Jsem z toho jelen

evse
3. dub 2016

@snazimese2015 v tom případě buď trpělivá a testuj za dva dny 🙂 to už by mohlo jít vidět mnohem lépe 🙂

ivetka7686
3. dub 2016

@deli_lah ja vidim vidim 😊😍

09daska
3. dub 2016

Taky tam něco vidím. 🙂 🙂

dddkkk
3. dub 2016

@paulittav Tiše gratuluji 🙂 a držím palce ať už jen sílí a sílí a vše je ok!!

paulittav
4. dub 2016

Holky, vypadá to dobře, zase silnější 🙂 počkám ještě dva dny, přece jenom MS meškám teprve dva dny a pak zavolám k doktoru🙂

shenara
4. dub 2016

@paulittav čekáš jako aby bylo vůbec něco vidět na ultrazvuku? Protože těhotná seš určitě :D

monichka
4. dub 2016

kolikátý den může být vidět duch na testu? většinou až kolem dnů kdyby měla přijít MS nebo se někomu stalo že viděl i dříve?

milujicimamina
4. dub 2016

@monichka mivaji uz pred ms tak 9-10dpo🙂

paulittav
4. dub 2016

@shenara 😀 no jako hlavně kvůli tomu, aby tam něco vidět bylo 😉

anonymka331
4. dub 2016

Holky myslite, ze je carka silnejsi? Jsem 18DPO a MS mela prijit 28.3.a zatim ani nespinim. Posledni test jsem delala vcera rano..

alusa6
4. dub 2016

@anonymka331 Ahoj myslím,že je to jasný ;) držím palce,ať je všechno v pořádku a samozřejmě ti gratuluji ;)

mauss
4. dub 2016

@anonymka331 sili 😉

xyrina
4. dub 2016

@anonymka331 Ahoj, jestli chceš vidět, jak vypadá sněhobilý test, můžu Ti poslat ten můj z dneška ☹ . Ty Tvé // jsou nádherné 🙂 Gratuluju Ti. 🙂

anonymka331
4. dub 2016

@xyrina to me moc mrzi :( ale nezoufej, ja to vypustila z hlavy a okamzite se zadarilo.. Uvidime, co rekne dr. Snad bude vse v poradku a tobe preji, at brzy najdes // :-*

anonymka331
4. dub 2016

@alusa6 moc dekuji!!! 😊

anonymka331
4. dub 2016

@mauss snad bude vse ok 😊

nikyninasi123
4. dub 2016

ahoj holky musim se zase znecim sverit uz jsem z toho jelen fakt 2.2 jsem mela ovulaci a sex z manzelem co mysliteb a hned druhej den jsem spinila takovi hnedo pruhledny hlen jen na utreni co to zase muze byt 🙂

yukonek
4. dub 2016

@nikyninasi123 2.2.? Nerozumím...a navíc jsi teď psala že jsi měla pozitivní testy, ale doktorka těhu nepotvrdila...

milujicimamina
4. dub 2016

@anonymka331 gratuluji 🙂

anonymka331
4. dub 2016

@milujicimamina dekujiiii 🙂 nemuzu se dockat patku, snad uz bude neco malo videt, budu 5+3...

ivetka7686
4. dub 2016

@anonymka331 gratuluju 😊 opatruj se 😉

petiiiska
4. dub 2016

ženy cítily jste nějaké příznaky už 5 dní po oplodnění? jen se ptám ze zvědavosti 🙂

g_m
4. dub 2016
monichka
4. dub 2016

@petiiiska můj názor je že to někdo na sobě může poznat. je o tom hodně diskuzí kde holky píšou že to prostě vycítily na chování těla

snazilkax
4. dub 2016

Ahoj holky jsem tu nova, vzdy jsem jen nakupovala, ale neprispela protoze nebylo cim 😯 skoro rok se s manzelem snazime o miminko a testy byly vzdy snehobile..ted jsem si ale delala tenhle a prijde mi,ze je tam maly duch. Co myslite? 😊

muschabella
4. dub 2016

@snazilkax Možná malinkej ano, ale počkala bych do čárky než zkoumat duchy. Mě nikdy nenapadlo takhle na testu hledat čárku. Buď tam byla nebo ne. Počkej pár dní a uvidíš. Některé testy duchy dělají jak nasáknou nebo jsou viditelné hned ještě před testováním 🙂

anonymka331
4. dub 2016

@ivetka7686 dekuji 🙂 i ty se opatruj, zavidim, ze uz mas zacatky za sebou 🙂

snazilkax
4. dub 2016

@muschabella moc děkuji za názor 😉 vim ze zkoumání duchů nikam nevede,ale vzdy jsem byla zvykla na uplne snehobily test tak me to trosku prekvapilo 😊

muschabella
4. dub 2016

@petiiiska Neví kolik dní po oplodnění jsem to na sobě poznala, ale bylo to brzo. Test jsem si dělala 4 dny před zpožděním a to jsem šla na jistotu. Prostě jsem věděla, že těhotná jsem i když to je první těhotenství. Cítila jsem se jinak. A hlavně mě bolela prsa. Nevím jak ten pocit popsat, ale prostě jsem to vycítila 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru