Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

cikitaa
13. čer 2015

@enalga Děkuji za rady. Dam vědět jak to dopadlo 🙂

enalga
13. čer 2015

@cikitaa Budu netrpělivě čekat 🙂

dubnacek
13. čer 2015

@cikitaa ahoj podle me na 12 dni zpozdeni by mel byt test mnohem silnejsi,ale je mozne,ze doslo k oplodneni pozdeji a tim padem i slabsimu testu.Byt tebou udelam jeste v pondeli,vidim,ze je to mamam test a ten je dost casto negativne pozitivni,A je i dost divne to ze dnes jsi mela ten test negativni po dvanacti dnech bych ocekavala oba silne pozitivni,ale uvidis a dej vedet😉
Budu ti drzet palce i tak

cikitaa
13. čer 2015

@dubnacek Děkuji. Toho je test Dr.Max. Mám docela obavy aby bylo vše v pořádku a nebylo něco špatně. Byla bych hrozné rada aby to bylo trhu,ale kdo vi. Zkusim v pondělí ten "blue" a uvidime. Nebo mas s jiným testem dobře zkušenosti?

dubnacek
13. čer 2015

ja delala mamamtesty,ale vim ze delaji falesne testy,me treba max.neukazal nic pak mi to nedalo a koupila jsem digi clear blue a tam to bylo uplne jasny😉)).Tad budu drzet palce.Ja dvakrat potratila a mam jednoho syna 4 roky a doufam,ze to tentokrat vyjde.jsem akorat 9+1tt a zatim je vse ok,jen me prestaly bolet prsa tak se obavam,ze se neco deje,ale doufam,ze ne a je vse v poradku.`dej vedet jak dopadnes a budu drzet palce
@cikitaa

cikitaa
13. čer 2015

@dubnacek Jak myslis ze se něco děje když te přestali bolet prsa? Me neboli tak 3 dny. Koupim cleae blue a udělám ho,snad tam budou //.

zdeni.r
13. čer 2015

Ahoj,tak jdu ukázat svůj testik..12dpo teď večer,dr.max...

mercedesse
13. čer 2015

@zdeni.r to bych viděka nadějně, měla jsem podobný a teď mu budou dva roky 😉

saruska89
13. čer 2015

@zdeni.r takhle presne vypadal muj prvni test co jsem si udelala🙂 ted jsem 24tt🙂))

zdeni.r
13. čer 2015

@mercedesse
@saruska89 holky diky..kéž by..bohužel mám dost zkušeností s biochemickym těhu,tak se bojím,jak to bude pokračovat...

mialee
13. čer 2015

Holky co myslíte, mám 4 dny zpoždění a tohle mi dnes test ukázal

lucinka58
13. čer 2015

@mialee Něco tam je, ale já osobně nejsem lovec duchů, takže to nedokážu říct. Já osobně měla regulérní dálnici druhý den zpoždění 🙂 Ale moc držím pěstičky ať Ti to dopadne pokud si to přeješ 🙂

mialee
13. čer 2015

@lucinka58 tak to závidím já 1 den měla sněhobílo, tak snad bude čárka sílit 🙂 😕

lucinka58
13. čer 2015

@mialee Tak si kup kdyžtak digitální test od Clearblue a budeš mít jasno 🙂

xxxmarket
15. čer 2015

Ahoj, potřebovala bych taky poradit... ten spodní test jsem si dělala ráno, ty další během dopoledne. Myslíte, že tomu můžu věřit?

enalga
15. čer 2015

@xxxmarket No to je nádhera, gratulace !!! 🙂

xxxmarket
15. čer 2015

@enalga Děkuju! Já tomu nemůžu totiž uvěřit a už jsem dostala strach, aby to nebyl nějaký omyl nebo tak něco 🙂 včera jsem to měla dostat, břicho pobolívalo a dneska jsem jak praštěná pytlem po hlavě..Tak jo, musím to nějak rozdýchat! 😀

enalga
15. čer 2015

@xxxmarket Taky jsem to rozdýchávala, i když.... já mám čárku jako ty na tom spodním testu až ze včera po týdnu zpoždění

mercedesse
15. čer 2015

@xxxmarket tak to je jasná gratulace, užívej těhu a ať všechno dobře dopadne 😉

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dubnacek
15. čer 2015

@xxxmarket a cemu nemuzes uverit?? Tady je to uplne jasne 😉)

alkuska
15. čer 2015

@xxxmarket Tak tak, jsi jasná 😀

bajule
17. čer 2015

Ahoj děvčata, po delší odmlce jsem opět tady. V jednom měsíci jedna svatba a dva pohřby, uf... No, ale teď potřebuji dvě rady od vás...
První je, zda je normální, že pořád špinim ☹ Dostala jsem to 26. května do 2.června (měla být 10.června...) a celý minulý týden jsem prošpinila, po styku opravdu hodně a pořád mě pobolíval podbřišek, že jsem si jednou musela vzít i Algifen. Volala jsem na gyndu, ale tam mi řekli, že to je normální, no já nevim, nikdy jsem to neměla... Nemáte zkušenost?
No a druhá, poraďte mi jaký koupit těhu test.... Chci objednat z netu, páč tady na vesnici už na mě lékárnice kouká fakt divně a je drahá 😀

alkuska
17. čer 2015

@bajule Ahoj, s tím špiněním nevím, nikdy jsem to neměla. Já teď v 6 tt taky trošičku špiním, ale jen velice slabě (je to vidět jen na toaleťáku a slabá čmouha na kalhotkách když jsem celé odpoledne lítala po městě). Znervózňuje mě to, ale snažím se to ignorovat, protože s tak slabým šp. by se mi podle mě na gyndě akorát vysmáli. Na první kontrolu jdu až 29.6., tak si říkám že to prostě musím vydržet.
Testy jsem taky objednávala z netu, dvě značky - Lifelight (citlivost 20) a pak nějaké švýcarské Cemio (citlivost 10). Obojí se mi zdály dobré, asi než samotná značka je podstatné mít jich víc stejných, aby se daly porovnávat. Mamatesty všichni pomlouvají, tak ty jsem nebrala, jinak jsem si vybrala podle ceny a podle hezké krabičky 😀.

petuliss
17. čer 2015

@bajule Udělej si test co nejdřív a pokud bude pozitivní bez rovnou k doktorce at jsi klidná.Nechci strašit ale ja měla to samé a bohužel se mi potvrdilo mimoděložní těhotenství.Vůbec to nemusí být tvůj případ,ale jistota je jistota.Mrzí mě ze pisu takové zprávy a drzim palecky aby to tak nebylo.

bajule
17. čer 2015

@petuliss No testík je negativní, je tam malý duch, ale ty jsou snad na všech testech... Se špiněním nemám problém poprvé, kdyby to byla ovulace, tak špiním max. dva dny, a ne tolik dnů a někdy špiním ob den, jak kdy...

bajule
17. čer 2015

@alkuska Děkuji 🙂 Kouknu na jiné značky, mamatest nechci, ukazuje opravdu falešnou pozitivitu...

petuliss
17. čer 2015

@bajule může to být jen nejaka změna.Ja týden spinila a týden menstruovala,bolel mne podbrisek ale jen na jednom místě.Tak to asi opravdu není tvůj případ😊 Omlouvám se,nechtěla bych Te vyděsit.

bajule
17. čer 2015

@petuliss A testík vyjde pozitivní? Když je to mimoděložní?

bajunka
17. čer 2015

@bajule jojo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru