Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

zuzkasu
4. čer 2014

@apollonka gratulujem jej to je novy mamatest mam ho doma 🙂este raz gratulacia 🙂

buskakatuska
4. čer 2014

Ahojte, je tam duch, ci si to nahovaram?

buskakatuska
4. čer 2014

a fotkaaaaa..zabudla som pridat

vera_vila
4. čer 2014

@zuzkasu Na příznaky je ještě mooooc brzy... A na test taky... Počkala bych a testovala až tak nejdřív o víkendu...

vera_vila
4. čer 2014

@buskakatuska Já tam nic nevidím, ať koukám jak koukám ☹ kolik jsi DC?

niky21
4. čer 2014

@buskakatuska ja vidím ruzoveho ducha 😉 o dva dni bude silnejší. Určite si testovala pred ms 😉

pisisvori
4. čer 2014

@buskakatuska ja tam slaboucky dusik vidim i na mobilu. At sili!

zuzkasu
4. čer 2014

@buskakatuska ja ho ta vidim mam podobnych ale pred ms takze zrejme to este nic neznamena

lina129
4. čer 2014

@vera_vila kedy asi zacinaju prve priznaky tehu? nevolnosti a tak?

buskakatuska
4. čer 2014

@niky21 jj pred MS
@zuzkasu pobolieva a popichava ma v podbrusku, tak bud dojde MS, alebo to bola naozaj ciarocka...len sa bojim dufat :(

vera_vila
4. čer 2014

@lina129 no, někdo je nemá vůbec... Nedá se jednoznačně říct kdy, ale většinou to nebývá 14DPO, spíš se začínají projevovat až tak v 6-7tt, kdy se začíná děloha rychleji zvětšovat. Větší citlivost prsou můžeš cítit třeba i dřív, ale některé ženy to tak mají třeba i před MS... Já bych příznaky jako takové neřešila a už vůbec bych na ně nespoléhala... Kdysi jsem se taky sledovala, měla jsem 14DPO všechny možné příznaky, ani týden po tom nepřišla MS, ale test byl negativní... Prostě jsem si jen cosi namluvila, těhu se samozřejmě nepotvrdilo, dostala jsem vyvolávačku a bylo... Počkala bych na víkend a zkusila znovu test...

apollonka
4. čer 2014

@majkylove ahojky mám mamatest 🙂 jiným moc nevěřím..ještě věřím clear blue digital 🙂

apollonka
4. čer 2014

@zuzkasu děkuji ti 🙂

zuzkasu
4. čer 2014

@apollonka podobne tiez si myslim ze mamatest je naj tak drzim palce ja skusim cez vikned testovat 🙂

tilly
4. čer 2014

@zuzkasu ze by do noveho domu pribudlo dalsie dieta? drzim palce

melanka21
4. čer 2014

@majkylove skooooda :(

apollonka
4. čer 2014

@zuzkasu tak to přeji moooc stesticka a ať tam je čárka 🙂druhá samozřejmě 🙂 tedy obě 🙂)

zuzkasu
4. čer 2014

@tilly nikdy nehovor nikdy a Ty co v tejti teme??? Tiez ta nieco prekvapilo???

tilly
4. čer 2014

@zuzkasu ty si ma prekvapila 😀 😀 ja som sem nahodou zabludila a zbadala ta tu 😀

zuzkasu
4. čer 2014

@tilly mna to prekvapilo viac ako Teba, ale tak este neviem ako to dopadne tak ci tak bude. Budem spokojna 🙂zas kocikova mania uz asi nebude 😝

ritak
4. čer 2014

@tamarka9 Ahooj 🙂 dakujem za reakciu ... ja ako som spomínala mám cyklus cca od 30-34dní cca pol roka od kyretáže a dnes ráno teda 30.ty deň som nemala žiadneho ducha... MS ešte nemám ale testovať sa už nejdem až ak by neprišla do soboty asi :( rezignovala som zatiaľ neviem či psychika hraje alebo čo ale dnes mi je veľmi divne od žalúdka.... Pri prom tehu som si test robila cca na 2-3 deň po očakávanej MS.
Myslím že MS príde a už to asi nechcem riešiť kým naozaj MS nebude meškať.... Ale tiež nechápem že telo sa od styku chová úplne inak :( ale tak ťažko polemizovať.

🙂 držím ti prsty a ešte raz ďakujem

ritak
4. čer 2014

@tinacho Gratulujem 🙂 krásne - nech všetko ide ako má...držím prsty!

tamarka9
4. čer 2014

@ritak ja som testovala 3 dni pred ms, tiez preto lebo mi bolo divne, hlavne podbrusko ma dost bolelo- ale naozaj je asi najlepsie testnut v den cakanej mrchy a neskor. Tak drzim palce nech sa to podari 😉

ritak
4. čer 2014

@tamarka9 Dakujeeem 🙂

sarkad2856
4. čer 2014

@apollonka No, tak to jsou teda dálnice 🙂 Gratuluji 😉

sarkad2856
4. čer 2014

@buskakatuska Taky ho tam vidím 😉 tak at sílí

zvolsiinylogin
4. čer 2014

@buskakatuska takychto mam nafotenych cely mobil... ☹ dufam, ze to bude u teba silniet, drzim palce.. 🙂

apollonka
4. čer 2014

@sarkad2856 děkuji,ted aby bylo vše v pořádku.k dr chci jít až tak za dni 🙂

tinacho
5. čer 2014

@ritak ďakujem, dúfam že to dáme do finále.

Babenky všetkým vám to zo srdca prajem 😉

martinjasen
5. čer 2014

Od tohto momentu je diskusia iba na modrykonik.cz.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru