Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

raduska81
8. led 2016

@misutkakosutka děkuji mooc, už chápu tu radost a štěstí maminek, kterým trvalo déle otehotnet 🙂

alfousina
8. led 2016

@raduska81 je to nádhera. Držím palečky ať vše je tak jak má .Gratuluji.🌹

weyky
8. led 2016

Právě,že už to vzdávám.Tohle byl poslední pokus,pak už mi nebude navazovat rodičák a půjdu zpět do práce.A nevím,zda ten kolotoč budu chtít někdy absolvovat znovu a opět vypadnout z pracovního procesu ☹

ewiiika
8. led 2016

Moooc gratuluji k dvěma // 🙂 u mě bylo ráno na testu bílo...jsem třetí den zpožděné MS... Myslíte,že je to ještě brzy? Je pravda,že už mě tak čtvrtý den bolí podbříšek-tak zvláštně v něm píchá sem tam. Něco jako kdybych měla dostat MS,ale to se mi nikdy nestávalo....a dnes při protahování mě děsně zabolelo jakoby na vaječnících,taková ostrá krátká bolest.
Cyklus mívám dost krátký cca 23 dní...

puutalo
8. led 2016

@ewiiika Pozitivní test se může ukázat i déle než na začátku zpožděné MS.

ewiiika
8. led 2016

Taky si to říkám,že na pozitivní test může být ještě brzy... Při mém prvním těhotenství (syn 5 let) mi test ukázal silné dvě // asi 3 dny po termínu,kdy měla MS dorazit... Pak sice MS opožděně přišla,ale zárodek s mimi se udržel.

monikavitezslav
8. led 2016

Ahokky hlasim se zpet s dotazem mam sest dni do ms a na novy rok byla ovulka i podle utz. Nekde sem cezla ze i ovu test ukaze tehu
Co si o tom myslite?

pekkaa
8. led 2016

@monikavitezslav taky jsem to uz nekde parkrat videla, ale preci, tehu test bude presnejsi 🙂.
Zkusenosti s tim ale nemam..
Myslim ale ze by na tom ovu testu meli byt dalnice a ne jenom nejaky dusici.. Si myslim

dzogobela
8. led 2016

@monikavitezslav ja v momente,kdy jsem mela skoro neviditelneho ducha na tehu testu,tak jsem ovulacni jeste uplne pozitivni nemela 🙂 ale druha carka byla silna dost,to je pravda.

sarabi86
9. led 2016

zdravím holky, dávám fotku, dneska jsem 31DC, 16DPO( na Štědrý den 😀 ) . menzes nikde, před pár dny pár kapek bylo, tak si říkám, ráno to testnu, ale po ruce byl jen ovulační (na fotce ten zelený), dřív jsem tady četla, že to může taky naznačit těhotenství..... pak jsem sjela pro těhotenský (modrý), tak co myslíte, mohu se po roce a půl snažení radovat?
https://mkczimg1-asmirasro.netdna-ssl.com/cvO7o...

dzogobela
9. led 2016

@sarabi86 jisteze 🙂 gratulace

ewiiika
9. led 2016

No to Je krásné 🙂 moc moc gratulujiii 😉

88martina88
9. led 2016

Ahoj holky.Je to rok co jsem na ultrazvuku poprve a naposled videla naše mimi. Vcera byl manža ve měste a ja doma odolavala testovat - netrstovat (8dpo) no a neodolala no a proto že se tam něco malo objevilo tak jsem testla i rano (9dpo) takže přikladam foto obou testu. Horni včerejší a spodni dnešní no a nezaschli a zaschlí. Moc moc si přejeme meme mimi. Ja vim že je brzo ale věřím, že tady najdu kapku pochopení 🙂

anyna1992
9. led 2016

@88martina88 Já dole něco malinko vidim, ale nepřebíhala bych....přeju hodně štěstíčka at to vyjde 🙂

88martina88
9. led 2016

@anyna1992 děkuji. Tak uvidime.... Tet nezustava nic jineho nez cekat

anyna1992
9. led 2016

@88martina88 přesně tak...držim palečky

jolly88
10. led 2016

Tak takhle jsme silily 🙂 v patek jdu na prvni kontrolu...nemuzu se dockat 🙂

misutkakosutka
10. led 2016

Ahojky děvčata, koukám jak se totu rozrůstá to ej dobře 🙂 mooc držím palečky i ostatním, nám se podařilo zachytit ovu a řádně jsme to pojistili akorát nevím kdy očekávat ms jelikož se mi cykly prodlužují - ovu byla 22 dc co myslíte?

dzogobela
10. led 2016

@misutkakosutka pocitej cca 14 dni po ovulaci.

misutkakosutka
10. led 2016

@dzogobela oki snažím se na to moc nemyslet, bude to dlouhé čekání 🙂

lenka27
10. led 2016

@sarabi86 implatacni krvaceni, pozitivni test, vypada to vic nez nadejne 😉

lenka27
10. led 2016

@88martina88 vidim to tam teda hodne spatne, ale naznak stinu tam asi je, drzim palecky

88martina88
10. led 2016

@lenka27 tak dnes na testu nic..... :( takze asi to uz nema cenu :(

ewiiika
11. led 2016

Holky snažilky hlavu vzhůru... Já dnes ráno začala špinit,tak snad se mi MS nerozjede a budu stále doufat :-/ minulý týden test negativní,teď zkoušet test nechci,jelikož vím,jak bych byla zarmoucená,kdyby tam opět byla jen jedna / :-/

macekv
11. led 2016

Ani nevim, jestli to mam psat, vcera 6+2tt jsem zacala silne krvacet, plid v deloze dr nevidel, dnes jdu na kontrolu, ale tehu uz nejspis nejsem ☹ ale hlavu vzhuru, priste to bude urcite ok 🙂

ewiiika
11. led 2016

macekv to je mě líto,ale i dr. se mohl splést a fazolku přehlédnout,stát se může vše... Ale jak říkáš,hlavu vzhůru...pokud to příroda chce takto,my ji nemůžem poroučet,bohužel ☹

arielka222
11. led 2016

@macekv to je mi lito :( me se to stalo na vánoce v 5+1tt, ale nezoufejme ted už se to urcite zadaří 🙂

sarabi86
11. led 2016

Ve středu jdu na kontrolu, překvapilo mě, že mě objednali tak brzo. Tak dám vědět, co už (ne)bude videt. Sem tam cítím lehkou bolest jako před menstruací.

lenka27
11. led 2016

@88martina88 to me mrzi ☹

lenka27
11. led 2016

@macekv priste to urcite vyjde neboj

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru