Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
11. kvě 2016

@anyt9178 Ani tak ze by mam to obe uz vyslo?🙂

barbarosi94
12. kvě 2016

@juliemichal kdyz pises o te nejlepsi kamaradce, zazila jsem neco podobneho, mela kluka rok, po roce otehotnela a mi to rekla az v pulcr tehu, i kdyz jsme se bavily o miminkach, ze chceme, kdyz jsme s pritelem 6 let atd..... Za cele tehotenstvi neumela za mnou prijet,zvala jsem ji a nic.... Me nepozvala a ja se k ni vnucovat nebudu 😊 tohle neni kamaradstvi 😊😊

yukonek
12. kvě 2016

@baskervile docela blbě...nebylo vůbec nic vidět, trochu zvětšená sliznice, pan doktor nepříjemný a snažil se mě přesvědčit, že pozitivní těhu testy nic neznamenají a že jsou k ničemu a že to spíš vidí tak že těhotná nejsem....dokonce mi řekl ať vysadím utrogestan...jenže já každé ráno zvracím, prsa mě šíleně bolí...no a on na to že si to vsugerovávám...tak nevím...vzal mi krev a dnes mi napíše jestli je to pozitivní nebo ne, pokud ano, v pondělí znovu na krev jestli hladina stoupa, pokud ano tak už se budu moct radovat, znovu nasadit utroš a 24.5. na kontrolu a mělo by to jít už všechno vidět...jsem z toho zase špatná, je to už potřetí co se musím takhle trápit :(

milujicimamina
12. kvě 2016

@yukonek a to je vzdycky tak neprijemny?☹

yukonek
12. kvě 2016

@milujicimamina byla jsem u něj poprvé včera (na doporučení kamarádky)

bielanevesta
12. kvě 2016

@yukonek ten bol teda príjemný ako týždeň pred výplatou 😩

milujicimamina
12. kvě 2016

@yukonek v kolik bude volat?

yukonek
12. kvě 2016

@bielanevesta no to jo 🙂 ale nesmím se ním nechat rozhodit

@milujicimamina přijde mi jen sms, kolem oběda cca

1nelinka
12. kvě 2016

Holky dela vam dr max duchy???? Dnes jsem 12dpo a neco tam je 😳

milujicimamina
12. kvě 2016

@1nelinka me ted porad zalezi jake?Mas foto?

1nelinka
12. kvě 2016

@milujicimamina mam..🙂 prvni je cerstvy druhy po zaschnuti

milujicimamina
12. kvě 2016

@1nelinka tak to falesne neni 🙂

bielanevesta
12. kvě 2016

@yukonek tak tak, robíš dobre. Hlavne kľud a nohy v teple, ako sa hovorí 😉

bielanevesta
12. kvě 2016

@1nelinka krásna druhá čiarka 😊

yukonek
12. kvě 2016

@bielanevesta dělala jsem si ráno zase test, pro klid v duši a čárka sílí, už mám skoro dálnice, tak jsem se trošku uklidnila 🙂

bielanevesta
12. kvě 2016

@yukonek tak vidíš. Bude to dobré 😊😊

1nelinka
12. kvě 2016

@milujicimamina
@bielanevesta
Holky kez by to byla pravda 🙂

baskervile
12. kvě 2016

@yukonek To je blbec.Napiš jaké jsou výsledky a vyprdni se na něj 😉 Bude to OK,uvidíš

yukonek
12. kvě 2016

@bielanevesta děkuju za podporu :-*

yukonek
12. kvě 2016

@baskervile určitě napíšu, držte mi palce, budu je potřebovat...a děkuju za podporu, dáváte mi sílu holku 🙂

milujicimamina
12. kvě 2016

Ja se ho bojim namocit 😁

ms.neomagic
12. kvě 2016

Dobre rano...ty jo holky,je nas tu nejak najednou moc a ja uz se ztracim...nechce nekdo udelat tabulku s jmenama a s udajema kdo je tehu atd....

@milujicimamina co namacis? pradlo? 😀

ms.neomagic
12. kvě 2016

@yukonek koukam,ze mas dr blbce..tak kdybys nahodou byla tehu,tak bych ho asi zmenila...a jinak drzim palecky.

ms.neomagic
12. kvě 2016

@juliemichal Ty uz mas 3 deticky a snazite se o dalsi? tyyyy jooo...to se dneska uz jen tak nevidi...to je hezky 😉

yukonek
12. kvě 2016

@ms.neomagic no právě měnit asi nemůžu protože jsem právě teď měnila a šla jsem k němu poprvé...je trochu drsnej, ale je kvalitní a dokázal s otěhotněním pomoct už mnoha holkám, i beznadějným případům...tak prostě jen snesu ty kecy kolem a bude to 🙂

puutalo
12. kvě 2016

@mimimimi Dekuju za povzbuzeni. Hrozne me vycerpala ztrata tehotenstvi prazdnym vackem. Strasne me to mrzi doted, kdyz vidim, jak kolem me holkam briska rostou. A ted to zase nedopadlo. Manzel je ze me nestastny, vi, ze me to moc trapi a nema jak mi pomoc. Snad to brzo dopadne.

ms.neomagic
12. kvě 2016

@yukonek Tak to je dobre...ja mam zase gyndare debila,kterej me nechal malem umrit..ale protoze je to strejda tak jinam nemuzu :-\

leymea
12. kvě 2016

@yukonek ty jo, to je hroznej pristup. :-/ by se mi k nemu uz nechtelo, kdyz byl tak neprijemnej ☹

leymea
12. kvě 2016

@1nelinka peknej duch 🙂 myslim, ze toto nebude falesny 🙂

leymea
12. kvě 2016

@milujicimamina tak jak jsi dopadla? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru