Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
31. říj 2015

@majovasnazilka dělala jsem 😀 ale byl modrý vím že jsou ted zelené tam byl pěkný duch 🙂 ružový hned ale vyčetla jsem že dělá falešné tak je v koši 😠

majovasnazilka
31. říj 2015

@milujicimamina Hmmm, tak v tom aby se prase vyznalo 😀 Tož nezbývá, než testovat dál 🙂

petrasek009
31. říj 2015

nejlíp mi vyšly vždy takové ty fixové🙂 plastové🙂 tak zkus tyhle
@majovasnazilka

nikinu
1. lis 2015

@veronika_23 děkuji za gratulaci taky si myslím že je to jasné uvidíme co na to ještě doktor 🙂

milujicimamina
1. lis 2015

Dobře ráno,tak dnes max nic,snad po zaschnutí ano,22 DC a 11 dpo, budí čekat na mrchu :-/

juliemichal
1. lis 2015

holky vidíte něco?dávám origoš + negativ 🙂

milujicimamina
1. lis 2015

@juliemichal Julinko já nic nevidím,nee,co to je za testík vidíš něco?

milujicimamina
1. lis 2015

@juliemichal mě teď chytly takové divné křeče dole,:-/

juliemichal
1. lis 2015

@milujicimamina jj vidím i na fcb vidím,nevím zda to nemám dát na mou hlavní stránku ☹ i kamarádka tam právě vidí ☹ zkusím to hodit na mou zeď a jukneš se tam.a je to one step,ale dnes i na dr max a one step jsem měla ráno ducha.. akorát jsem neměla foťák tak jsem to nemohla vyfotit ☹

juliemichal
1. lis 2015

@milujicimamina jéva ☹ tak snad to budeš mít v pořádku 🙂 držím palečky.

milujicimamina
1. lis 2015

@juliemichal no tak to vypadá dobře 😉 dej foto mrknu ještě

juliemichal
1. lis 2015

@milujicimamina hodila jsem to na zeď 🙂 tak jukni 🙂 dnes jsem 7DPO 🙂

nordjane
1. lis 2015

@juliemichal ja nic nevidim :( ale myslim ze 7DPO je jeste brzy 😉

juliemichal
1. lis 2015

@nordjane jj to si taky myslím,ale dnes na 3 testíkách byl duch a i manžel ho viděl 😀 no tady taky nic nevidím,proto jsem to hodila na zeď 😀 ale je divné,že na fcb v sz jde krásně vidět a tady nic ☹

nordjane
1. lis 2015

@juliemichal já měla prvního ducha až kolem 13 DPO, 16 DPO už znatelnou čárku, ale pořád ne silnou jako kontrolní. Ovšem byla jsem na krvi, tak už testy dělat nebudu 🙂

milujicimamina
1. lis 2015

@nordjane já dnes 11 dpo asi je možné že jsem.i min nevím těžko říct u mě už 😀 ake 22 DC myslíš mohou ještě vykouknou?

juliemichal
1. lis 2015

@nordjane jé tak to je krásné a moc gratuluji 🙂 ráno nebo za 2 dny zkusím maxíka a uvidíme jak to dopadne 🙂 dnes jsem to už nevydržela a fakt jsem musela udělat testík..

radiz
1. lis 2015

@juliemichal zkusila jsem ti tu fotku prosvítit, ale nejde nic vidět... Možná jen tím, že není úplně ostrá, ale trošku rozmazaná. Fotky mohou zkreslovat. Každopádně počkej aspoň do 10 DPO a pak testuj.

milujicimamina
1. lis 2015

@radiz mohu tě požádat prosvitis mi to? Mě se zdá že tam něco je,to je pepino teď delanej,dekujiv😉

milujicimamina
1. lis 2015

@radiz ještě fotka že :D

radiz
1. lis 2015

@milujicimamina jj, jen ho tady přidej 🙂

milujicimamina
1. lis 2015

@radiz jen jak.uschl tak to zmizelo 😀 kdyby mě ty prsa nebolela tak jinak,než jak.před ms každý měsíc vyprdnu se na to

nordjane
1. lis 2015

@juliemichal děkuji 🙂 krásné to je 🙂 Jsem v srpnu po revizi, takže pořád je člověk v nejistotě, a do vánoc asi budu :-/ Těsně před budu 12 tt, tak aspon budeme mít pro rodinu dárek 😀

radiz
1. lis 2015

@milujicimamina taky nic nevidím, ale máš ho asi focený ted´večer při umělém osvětlení a to může dost zkreslit....

radiz
1. lis 2015

@milujicimamina který den po ovulaci jsi ?

milujicimamina
1. lis 2015

@radiz děkuji no to je Pech, 😢 tobě gratuluji 🙂

milujicimamina
1. lis 2015

@radiz no snažili jsme se 11dc a 16, někde od těch 10-14 si.myslím že byla,podle bolestí,hlenu,otevřeného čípku, ted jsem 22 dc

radiz
1. lis 2015

@milujicimamina počkej, k čemu mi gratuluješ... jsem teprve 4 DPO 😉

radiz
1. lis 2015

@milujicimamina to se ještě může vyvrbit... koukala jsem na tvůj test Comfort a tam // vidím, pokud nedělá falešňáky ...

juliemichal
1. lis 2015

@radiz děkuji moc jsi hodná 🙂 no mám ještě časík tak uvidíme jak to dopadne 🙂 ve skutečnosti tam něco je,ale nevím zda to není jen ryska.narůžovělé to je 🙂 uvidíme za pár dnů,zítra ještě jeden zkusím a pokud tam nic nebude tak si počkám do 12DPO a uvidíme 🙂 jinak jsem ho taky dělala teď večer 😀 takže nic moc světlo jak jsem ho fotila 😀

@nordjane tak to by byl fakt hodně krásný dáreček 🙂 neboj se určitě to teď bude v pořádku 🙂 držím palečky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru