Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

juliemichal
14. pro 2015

@milujicimamina mě právě nebolí prsa ani před ovulací ani po ovulaci ☹ jen teď mě nějak bolí hlava a to mívám vždy 3 dny před ovu anebo 3 dny před ms.a zajímavé bylo,že mě hlava před ms vůbec nebolela

misutkakosutka
14. pro 2015

Ahojky holky 🙂 tak jsem tu chvíli nebyla a koukánm,že přibylo pár těhulke 🙂 - moc gratuluji 🙂...já se snažím vydžet netestovat... mezi 17 a 20.12 by měla přijít MS...levý vaječník občas cítím,ale už to není takové jako předtím. no uvidíme, jestli z toho něco bude 🙂

alfousina
14. pro 2015

@misutkakosutka držím palečky ať to vyjde.😉

misutkakosutka
14. pro 2015

@alfousina díky, byl by to super dárek 🙂

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal No jsem na tom tak, že MS nedošla ! Maximálně mi dojde vždy 36.DC dopoledne a dnes jsem 38 a nic 😕 V břiše se ale něco děje, tlačí chvilkama lehce jak na ms ....ale TT vypadají pořad negativně 😒

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka ach jo,ale víš u kluků jsem měla dálnice na testíku jak jsem měla týden zpoždění.jinak jak jsem u Dády měla jeden den zpoždění tak jsem musela toho ducha hledat abych ho tam našla,byla to fakt hodně slabá čárka.tak možná ještě to chce čas 🙂 držím palečky 🙂

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal Jooo, každý je jiný, ale je to zvláštní uz😮

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal A jako kolik by jsi to brala zpoždění ??? Když mám max. 36, tak až od toho... Jako dva dny...?

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka no já bych brala,že mám zpoždění 2 dny,když máš max 36DC 🙂 takže ještě máš určitě čas na dušíka na testíku moc moc ti budu držet palečky a těším se na tvůj pozitivní testík,já jsem měla bohužel biochemické těhu.. ale nevadí,snad se podaří teď

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal No chvilku jsem měla pocit, jakoby něco úplně neviditelného se ukázalo, ale to byl moment, na první pohled negativní, zkusila jsem i ovutest, ať můžu porovnat se vcerejsim...včera nebyl pozitivní, ale až tak neviditelný také ne.... Jen me znepokojuje to tlaceni bricha, jak pred ms, ale ne az tak silne.No jsem napla a díky moc, uvidis, že se ti zadari😉

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal Jinak předchozí cykly 36, 36, 29,29.....

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka a jak dopadl dnešní ovu test? 🙂 snad sílí 🙂 jéva to by jsi měla nádherný dáreček pod stromeček 🙂 no a pokud jsi ho tam fakt viděla na tom těhu testu tak to je jasné,jak jsem psala tak jsem taky měla první nebo druhý den po zpoždění u Davídka jen pidi dušíka,kterého jsem viděla v určitém úhlu a potom jak jsem měla týden zpoždění tak jsem měla dálnice na testu 🙂
určitě máš jen zpoždění ty 2 dny 🙂

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka jo a měříš BT?

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal Bazalku neměřím😕 A to vždy i zapomenu, když chci zkusit, mám ranní, vstavam před 5, tak si soupnu teploměr k posteli.....jen jeden den, myslím včera jsem zkoušela cca tři hodky po spánku, jen pro legraci a 37,5 a kousicek... Ale to nic neznamená.... Ovu test teprve zkouknu, ale na první pohled vypadá nastejno, jak včera. No ten TT to byla asi nějaká halucinace, nevím... No je pravda, poslední MS 7.11., tak jsme se zkoušeli snažit cíleně, bez ovulacnich testů, ale ty dny, jak bylo zvykem ...20/21/22.11....no a pak už taky něco, že jo, ale to už náhodně, no a zrovna by to asi znamenalo, kdyby to vyšlo, že by jsme se strefili, když by jsme to ani nečekali😮

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka no,ale tak to byla krásná BT uvidíš jak to bude 🙂 potom tu pošli fotečku včerejšího + dnešního ovu testíku na porovnání 🙂 no to by bylo nejlepší,že kdyby to vyšlo tak by to bylo nečekané,strašně moc držím palečky 🙂

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal Díky, jo pak to sem hodim....😊

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka není vůbec za co 🙂

milujicimamina
14. pro 2015

@juliemichal Juli prosimte když mám teď vodovy výtok,průhledný ale není táhly,ale porad jsem mokrá.Bolesti žádné může být ovulace? Nebo se teprve chystá? Prsa boli fest,já už nevim,můj teď tady není,až pozítří :(

juliemichal
14. pro 2015

@milujicimamina zlatíčko já mám po ovu bílý hustý výtok.jinak vodový výtok je před ovulací,takže podle mě se u tebe teprve ovu chystá 🙂 já bych určitě zkoušela dělat ovu testy,pokud je máš a uvidíš

milujicimamina
14. pro 2015

@juliemichal to je divny :/ no

juliemichal
14. pro 2015

@milujicimamina a ovulační testy nemáš?já bych je vyzkoušela a myslím si,že určitě dnes ovulaci nemáš takže to určitě stihnete jak ti přijde přítel 🙂 a kolik jsi dnes DC? 🙂

milujicimamina
14. pro 2015

@juliemichal 12 dc pisnu ti ju

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal No tak po zaschnutí je ovulak o něco světlejší, než včera, zároveň někde se i píše, že ovulacni test nemusí ukazovat stoprocentně, že kdyby ukazoval dřív, mohli by je prodávat místo TT, nezbývá, než holt čekat, jak se to vyvrbi .....

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka aha tak asi jak na koho,ale je pravda,že kdyby fakt ukazoval ovu test dřív těhotenství tak by je mohli prodávat místo TT,ale držím moc moc moc palečky aby ms nedošla a ty jsi byla těhulka 🙂 já jsem 3DC tak uvidíme kdy dojde ovulka,ale ještě si na ní počkám dlouho.

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal No nechapu, co se děje, těch 36 pro mě bylo jakože maximum ve zpoždění, jinak průměr 32.....Lutealku mám cca 13dni, tak kdy by byla ovu, když MS ještě nic...poruchy a nepravidelnost nemám...😮No díky za podporu a to uteče a ovu bude za dveřmi😉

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka no a nemíváš třebas i cysty? ☹ eventuálně by to mohla být i cysta,ale držím palečky aby to nebyla cysta,ale miminko 🙂 a není vůbec za co 🙂 uvidíš,že budeš mít krásný dáreček na Vánoce,po tak dlouhé době snažení,by sis to zasloužila 🙂 já jen doufám,že náš 43 měsíc snažení bude ten úspěšný 🙂

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal No tak pokud by to bylo zjistitelné na gynekologických prohlídkách, tak nikdy mi nerekla o cyste a nikdy se nestalo, že by mi cysta udělala nějaký problém... Jinak nevím, jak to zjistit... No uvidíme a Tobe přeji, ať je nový rok tím šťastným😉

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka ano cysta se dá zjistit jedině při gynekologických prohlídkách.takže když na cysty netrpíš,tak to může být pravděpodobně těhotenství,moc bych ti to přála 🙂 a já ti děkuji,uvidíme jestli na Nový Rok najdu dušíka na testíku 🙂 podle toho kdy budu mít ovu tak asi toho 1.1 budu testovat 😀

danni1
14. pro 2015

dobry den zajimal by me vas nazor testy sou ze vcerejska a z dneska

misutkakosutka
14. pro 2015

@danni1 je to tam 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru