Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal Taky ti to moc přeji, bylo by to super, kdyby i my, co jsme tu už nějakou dobu a radime si tu, jsme úspěšně našli cestu i do jiných skupinek😉No o cystách opravdu nevím, na gynekologii jsem byla v květnu, vše OK, ještě jsme se shodli s doktorkou, že mám cyklus pravidelný. Taky zvláštní, tento cyklus mě vůbec ,,nezlobily,, prsa, až dnes mě občas píchne na vnitřní straně, přesně naopak.....

mikalan
14. pro 2015

@danni1 Gratuluji .)

danni1
14. pro 2015

@misutkakosutka dekuju s pritelem se snazime o miminko tak snad to vyjde

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka děkuji jsi moc hodná a ano máš pravdu bylo by super,kdyby my co jsme tu už tu delší dobu jsme přešly do jiné kategorie 🙂 to by bylo fakt super 🙂 no já bych asi být tebou,kdyby ms nedošla cca do pátku,tak bych jsem si v pátek zašla pro jistotu na gynekologii.já jsem taky právě nikdy neměla problémy s cysty,ale teď poslední dobou jsem ji mívala.byla jsem i díky ní na laparoskopii v srpnu.no uvidíš,třebas to rozsekneš a budeš těhu a další snažilky se k tobě budou přidávat 🙂 bylo by to super 🙂

milujicimamina
14. pro 2015

@danni1 jee pokud vidíte dobře tak určitě víte že to tam.je :D achjo

milujicimamina
14. pro 2015

@danni1 omlouvám se ale jsem.si musela rypnout....:(

milujicimamina
14. pro 2015

@danni gratuluji

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal Nemas zač 😊 No jsem zvědavá... Pořád si myslím, že MS dojde, ale pořad koukám a nic....no čas ukáže😊

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka tak snad nedorazí,moc bych ti to přála 🙂 a kdy si zase budeš dělat testík? 🙂

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal 😊🙆 No teď už testy nemám 😔 Nějak až se pro ne dostanu... Buď do té doby dorazí nebo řeknu mému, až pojedeme do krámu, ze už je fakt potřeba😀

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka tak snad mrcha nedorazí 🙂 držím palečky a posílám srdíčko pro štěstí 🙂

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal Jee děkuju..... A ...také😉

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka vůbec není za co ♥

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka a taky moc děkuji jsi zlatíčko 🙂 a těším se mooocc na tvůj pozitivní testík 🙂

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal 😏 No , nějak se mi nechce věřit, že by to najednou vyšlo, předešlé dva měsíce s ovutesty nic....no bude to napínavý😮

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal
No a tobě se také postesti, kort větší naděje ještě, když už děti máš😉

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka přesně tak u tebe to je hodně napínavé,já bych ti to tak moc přála 🙂 no snad se u nás co nevidět poštěstí,u tebe teď,že nedojde vůbec mrcha a u mě třebas tento cyklus,bylo by to nádherné 🙂

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal To určitě😉 Ale procitajic diskuse není výjimka negativní TT i později, třeba fakt ovu byla později🙆

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal No a ty zkoušej ovutesty a jistit...😉

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka přesně tak,třebas byla a fakt budeš mít později i pozitivní tt přála bych ti to moc 🙂
no mi už nějak skončila ms což u mě není časté ☹ vždy ji mám tak 4-5 dnů nikdy méně ☹ ještě jsem ji měla jakousi divnou 1DC slabá,2DC silná a dnes slabá a už skončila.co to jako je? ☹ teď fakt nevím od kdy mám zkoušet ovu testy ☹

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal 😊😊😊Noo, tak se orientovat zhruba délkou cyklu a začít ještě o nějaký den raději dříve😉

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka no to asi ano to máš pravdu,ale vůbec netuším o kolik dní dřív ☹ 4 dny jsem měla zpoždění teď ta mrcha jakási divná.měla jsem docela pěkné duchy na testíkách.jinak cyklus mám 28-30 dnů.

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal Tak od toho 10.DC.... ?To by mělo stačit😊

vapka
14. pro 2015

@renmilka Hele, to je divočina, ještě nemáš další testy, viď? jsem zvědavá jak blázen a držím vše co mužu 😀

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka snad bude 😀 zítra nebo pozítří mi dojde 30 ovu testíků a 30 těhu testíků 😀 tak snad mi neklepne a nebudu dělat ovu testy třebas od 6DC 😀 toho se docela bojím 😀

renmilka
14. pro 2015

@vapka Testy nemám, už ani jeden😦😦 Njn, holt, když nedorazí, musí se někam koupit .A diiky moc😉 To je opravdu divočina... Zítra 39.DC! To se mi nestalo za posledních dost let!😮

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal No jo, budeš jich mít dost, já měla 25 tehu a jsou v tahu😂

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka to jsi měla tento cyklus 25ks těhu testů? 😀 já jsem jich taky měla hafo je to strašné a tak vidíš jak peníze letí 😀

renmilka
14. pro 2015

@juliemichal No i předešlý cyklus už myslím, ale pak jsem testovala už od 8.DPO😂 To Jo, zkrachujeme na testech😀

vapka
14. pro 2015

@renmilka No, já prostě doporučuji sex alespoň obden celý měsíc, vím, že to pro některé páry je náročné, zkloubit vše, ale pokud mimi chcete, tak pro to udělám co můžu, jinak pokud toto nezabere, tak je problém, někde jinde a s tím pomůžou doktoři..... Vím, že se mi to kecá, patřím k těm co to klaplo hned, ale myslím, že ta frekvence je důležitá.... všem moc přeji jejich miminka 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru