Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

dubnacek
4. kvě 2015

AHOJ HOLKY PROSIM O POMOC,
NAPISU TO SEM A SNAD TOMU BUDE NEKDO ROZUMET NA CO SE PTAM.
POSLEDNI MESICE ZACALY 10.4.KONEC 14.4-15.4.. PODLE OVUL.TEST.BYLA OV 22.4.MILOVANI BYLO 21.4. A 23.4. PAK I OVU TEST BYL NEGATIVNI TAK UZ JSME TO PAK NEZKOUSELI.BRICHO ME BOLI I CELKEM PRSA,OBCAS MI NENI UPLNE NEJLIP.DNES 4.5.JSEM SI UDELALA TEST A NEGATIVNI A DALSI MESICE BYCH MELA MIT 8.-9.5.MUZETE MI PORADIT ZDA UZ TED MUZU ZJISTIT JESTLI JSEM TEHU NEBO NE?? MAM 4 LETEHO SYNKA A DVA A PUL ROKU SE SNAZIME O SOUROZENCE DO TOHO 2X ZAMLKLE TEHU JEDNOU DOKONCE S DVOJCATKY.JSEM UZ JAK PITOMA KAZDY MESIC CEKAM A CEKAM A NIC.DEKUJI VAM VSEM ... 😉 ☹

martik1987
4. kvě 2015

Dobrý den, já myslím že budete těhotná, zkuste těhotesnký test mamatest stojí pár korun ale ukázal mi že jsem těhotná jako první. ty dražší testy nic a mama test to ukázal a měl pravdu 🙂 měla jsem to stejně bolela mě prsa a břicho, udělala jsem mamatest a byl pozitivní a když jsem udělala ten dražší bylo to tam hrozně slabě a až po delší době se čárka ukázala víc. 🙂

lenasss
4. kvě 2015

@dubnacek já vám rozumím,měla jsem to úplně stejně pořád jsem jen čekala a hledala příznaky a nakonec to bylo k ničemu. Věřte,ž enejlíp uděláte když necháte věcem volný průběh.Vím,že se to strašně pěkně píše,ale hůř dělá. Ale vážně zkuste na to nemyslet,miminko příjde když to budete nejmíň čekat. Jak u nás třetí syn,když jsme chtěli tak to nešlo,když jsme si řekli,že dva nám přece stačí a poud třetí příjde tak to vezmem tak jak to je a hned ten měsíc se zadařilo 🙂

g_m
4. kvě 2015

@dubnacek Tak těhotná být můžeš a taky nemusíš, já jsem měla každý měsíc bolavé prsa, nafouklé břicho apod., ale já to mám jako PMS. Tento měsíc jsem si myslela, že zase PMS a jsem těhu... Takže bych přestala hledat příznaky a ještě pár dnů na test počkala. Já jsem měla poslední MS 31.3. a viditelnou čárku minulý týden až...

tynulkaxix
4. kvě 2015

Ahojky holky. Jak vam jde snazenicko? Já mám týden před očekávanou MS a jsem napnuta jak kšandy. Občas cítím bricho jako při ms, ale jinak nic. Tenhle týden bude dlouhej 🙂 držím všem palečky ať se zadari 🙂

dubnacek
4. kvě 2015

Holky vidite ducha na tom levem?? Ten je delany asi pred 10min. ten v pravo dopoledne

dubnacek
4. kvě 2015

@dubnacek tak ted mam dojem ze tady na tom nevidim nic 😉

dubnacek
4. kvě 2015

posilam znovu a nemelo by se to tak lesknout 🙂 je to na tom vrchnim,ale opet to neni moc videt,nevim asi nejspis rozlisenim jak se to tady zvetsi

dubnacek
4. kvě 2015

zkusim poslat jeste jednu,prominte 🙂

dubnacek
4. kvě 2015
g_m
4. kvě 2015

@dubnacek donutila jsi mě si utřít zaprášený monitor 😀 Na tom posledním je náznak a snad to nebude blbým testem, zkus za dva dny, to by mělo být lepší 🙂

dubnacek
4. kvě 2015

taky doufam,skoda,ze tady to neni poradne videt normalne ho vidim opravdu moc pekne,ja si taky utrela monitor aby to bylo aspon trochu viditelny 😉)
mozna to bude opravdu rozlisenim v tel.delam fotky jen tak.,ale diky 😉)

nella9
4. kvě 2015

@dubnacek já ducha vidím 😉 a taky koukám že máme stejně MS 😀,měla jsem 10.4. a čekám 8.4.,ale žádné příznaky těhu já necítím....

nella9
4. kvě 2015

Oprava 8.5.

klarka21792
4. kvě 2015

@dubnacek taky vidím jasnou čárku, držím palečky 🙂

verusky
5. kvě 2015

@dubnacek na tom poslednim taky vidim dusika! gratuluju! ja se tesila, jak budu taky dusikovat a nakonec na me dneska vyjely dalnice... tak Ty par dni na ne taky pockas...

dubnacek
6. kvě 2015

Ja uz vcera na testu mela krasne carky sice ta jedna jeste malinko svetlejsi,ale je krasne videt tak jeste zitra a to uz by melo byt supe videt 🙂 nebo aspon doufam

nella9
6. kvě 2015

@dubnacek,gratulace 🙂.A máš nějaké příznaky?

dubnacek
6. kvě 2015

dekuji,ale mesice mam dostat o vikendu tak se trochu bojim,ale zase si rikam,ze kdyz je to tam tak snad nic neprijde 😉).Mam strach z falesnych testu.No to je to,je mi zle jak blazen,nezvracim,ale je mi jako bych mela porad kocovinu,jen me neboli hlava a nezvracim (zatim).Jinak me porad boli i bricho a prsa.U prvni tehu to vubec neznam to mi bylo skvele, a u tech dalsich dvou ktere skoncily ZT tak mi taky nic nebylo tak doufam,ze toto bude konecne silny jedinec a udrzi se tam kde ma 😉)).

pro89
7. kvě 2015

@dubnacek Já i moje kamarádka jsme zažily falešný pozitivní test, ale ten ti vyjde jen jeden 😉 mě už vyšly další negativní a negativní to bylo 😉 takže jestli máš těch testů pozitivních víc tak bych se nebála, že bude falešně pozitivně 🙂

ronyx
7. kvě 2015

@dubnacek Já ho tam vidím krásně a doufám,že můžu potichoučku gratulovat 😉 Snad to není falešňák

tynulkaxix
7. kvě 2015

Tak jsem si holky dělala test, je to 3 dny přes má, a nic se mi neukazalo. Začínám ztrácet nadeji ☹ o co víc je okolo me takových tehulek a to na psychiku moc nepřidá

dubnacek
7. kvě 2015

Tak devcatka jak jsem psala,ze t.t.clearblue nemam k ruce tak jsem si pro nej jela,sice me to stalo 260kc,ale vyplatilo se a me tt s duchy uz nejsou dusi,ale opravdu // posilam foto a bylo mi tady s vama skvele.Jste super podpora a vsem drzim palecky a doufam,ze se sem znovu nevratim.Mysleno v dobrem slova smyslu.

dubnacek
7. kvě 2015

Tak fotka z clearblu

svlocka
7. kvě 2015

Ahoj holky muzu se zeptat?uz par dny me boli podbrisek spis v pravo dole me furt tlaci a picha.vcera pri chuzi dost,prsa nekdy takovy tlak.ms mam dostat za 2 dny,ma cenu si delat test?nebo pockat do ms,jsem myslim 11DOP.spinim s bilym vytokem

tynulkaxix
7. kvě 2015

@svlocka samozrejme je lepší počkat, ale ja jsem třeba nedockavec a dělala jsem si ho dneska 3 dny před ms a bič. Týden me boli bbricho, prsa trochu citlivý.

dubnacek
7. kvě 2015

Ahoj Nevim jak je to s tim spinenim,ale ja to mam normalne dostat az o vikendu (doufam,ze nic teda nedorazi),popravde ja testovala uz tyden pred MC a mela jsem duchy,kazdy den byly silnejsi.Dnesni tento test je delany tim padem 1-2 dny pred mesickama.Ale opravdu je to drahe,mozna by ti stacil klasik prouzkovy,ale ja chtela mit jistotu uz 3 mesice jsem mela nekolik pozitivnich testu (duch) a ted jsem to riskla a ono to tam je 😉).Moje priznaky? je mi jako pri kocovine,ale bez bolesti hlavy a zvraceni,dokonce jsem vcera snedla syrovy spekacek,ktery nejim ani udelany a to stejne ostatni uzeniny. Na sladke chut nemam,boli me podbrisek,ale spis bych rekla jako by vajecniky,bolest je porad neustava,prsa ze zacatku moc nebolely,sice jsem je citila,ale jako by pred MC az od vcera me v nich jako by lechta a bolest je docela velka.Jo a bily vytok ten mam taky docela hodne a jako by vodnaty.Zkus to a dej vedet popr.fotku.Me se duchove zobrazily klidne az po prejiti toho ruzoveho pasma jakoby vystoupily ven,nebylo to okamzite.Tak opravdu zkus 5 minut pak pockat a uvidis.Budu se tesit 😉)

svlocka
7. kvě 2015

No ja uz jsem tech testu dela a vzdy duch a nic.a nechci byt sklamana zase zarekla jsem se ze test nebudu delat jen kdyz ms neprijde,a uplne jsem to vypustila ale i rano me dost podbrisek bolel.tak nevim bud to je pred ms nebo ne.ale jak sedim tak me to dole tlaci.nejradeji bych letela do lekarny ale na druhou stranu mam strach ze sklamani. :(

svlocka
7. kvě 2015

@tynulkaxix a jak ti to dopadlo?

tynulkaxix
7. kvě 2015

@svlocka negativní ☹ už si žádný test dělat nebudu. Klepu se u nich jak osika. Při prvním tehu me bolely prsa, že jsem se jich nemohla ani dotknout a břicho. Ted cítím jen to bricho

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru