Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

pekkaa
29. srp 2015

@janajens gratuluji!!🙂

janajens
29. srp 2015

@pekkaa dekuji moc v pondeli jdu k doktorce tak se dozvim vic

pekkaa
29. srp 2015

@janajens no, je mozne, ze se jeste nic vic nedozvis.. Jeste tam nemusi byt nic videt

janajens
29. srp 2015

@pekkaa vim ale hlqvne delam u uklidove slizby v nemecku kde ziju a tahame tezke krabice proto tam jdu

pekkaa
29. srp 2015

@janajens jo, tak to jo.. Tak drzim palce zitra!
Ja jdu taky zitra poprve!😉

janajens
29. srp 2015

@pekkaa zitra ne pozitri zitra je nedele preci 🙂 tak mi napis co a jak pisnu ti taky ju

pekkaa
29. srp 2015

@janajens jooo.. Jasne, pozitri 😀 😀
Dame vedet

janajens
29. srp 2015

@pekkaa jj drzim palecky

nada003
29. srp 2015

@bajule ale keť jasa tak bojim ussom mala 4 krat potrat posebe tak sa bojim ze potraťym a dačo maboli bodbrusko. A som v 4 tyzdni nevieš prečo a ta bolesť prestane potom 😒

bajule
30. srp 2015

@nada003 No tak to upaluj k lékaři, ať ti dá něco na udržení miminka!

nada003
30. srp 2015

@bajule zajta idem .dr neni ta polesť ze som tehotna a macernica sa zvišuje 😕

janajens
30. srp 2015

Tak dnesni test

marketaaaaa
30. srp 2015

po kolika dnech zpoždění sis dělala test? 🙂

janajens
30. srp 2015

@marketaaaaa po trech dnech tenhle je z dneska po 4 dnech ☹

marketaaaaa
30. srp 2015

@janajens u značky clearblue je vyšší citlivost než u těch obyč testů do 50 Kč? Mám už 11 dní zpoždění a jeden mamatest ukázal ducha a ostatní se ukazovali negativní. uvažuji, že si zajdu koupit ten dražší test 🙂

janajens
30. srp 2015

@marketaaaaa jj presne typrvni byli lady max 10 a tenhle je 25 oba dva

marketaaaaa
30. srp 2015

@janajens tak já to teda zkusím a snad mě doktor vezme hned zítra 🙂 ale jinak gratuluji 🙂

janajens
30. srp 2015

@marketaaaaa no ja jdu taky zítra jsem necelých pět týdnů

nofreenames
31. srp 2015

Jsem trochu na prášky. a začínám vyšilovat. Jsem dle poslední menstruace 7+1, ale doktorka viděla jen gestační a žloutkový váček, nikoliv sríčko :/ Další kontrola až za týden, pokud tam nebude, tak asi konec :/ Prý může být ještě plod mladší (pozdější oplodnění) nebo schovaný za tím gestačním váčkem. Tou horší variantou je.. ani to nechci napsat. :(

Potřebuji něco udělat, abych se z toho nezbláznila. Holky, mám pocit, že už jsem to někde četla,ale nejsem schopna to nike najít. Dají se koupit těhu testy, které měří hodnoty HCG v moči a dávají číselnou hodnotu? Vím, že existují Clearblue testy, ty ale odhadují týden těhotenství. Existuje něco, co hlídá, jeslti neklesá hladina hormonu HCG? Kromě odběru krve, na ty si musím alespoň týden počkat.

luciebx
31. srp 2015

@nofreenames na klesani nebo stoupani hcg fakt jen krev a to obden. Vsak si to zaplat je to kolem 200kc a nech si ty krevni testy v nemocnici udelat.

nofreenames
31. srp 2015

@luciebx Jako samoplátce jsem ještě nikdy nebyla. Jak to funguje? Přijdeš na odběry a řekneš, že jsi samoplátce a rovnou to zaplatíš? Další den si pak jdeš pro výsledky? Děkuji ti.

marketaaaaa
31. srp 2015

@nofreenames myslím, že výsledky jsou už do druhého dne. A platí se to hned u sestřičky. Tak to funguje teda u mého doktora.

saaralota
31. srp 2015

@nofreenames ahoj, s tím zkoumáním HCG si asi moc nepomůžeš. Byla jsem v podobné situaci, jen tedy nebyl ani zloutkovy váček. Byla jsem odeslána na krev několikrát, hodnoty rostly pěkně, ale mimi se neobjevilo. Rostly jen plodové obaly. Tím chci říct, že ty odběry ti moc neřeknou, snad jen že klesající tendence je blbá, ale rostoucí ještě není výhra. Držím palce, ať vše dobře dopadne!

dubnacek
1. zář 2015

@nofreenames Zkus se nestresovat,vim,ze ted si rikas ze to nejde,ale ver ze je to tak.Ja mam za sebou 2 potraty 2x zamlkle tehu.Byt tebou opravdu se hod do klidu a pockej si na dalsi utz..Nejhorsi je stres a pokud to ma dopadnout dobre tak se mimisek ukaze.To ze jeste nema srdicko nemusi znamenat vubec nic,klidne se ti muze ukazat i v 9tt.Zbytecne se neplas.Davej jen na sebe pozor.Vim ze kazdy den je nekonecny,ale stres ti nic dobryho neprinese😉.

jamaica55
2. zář 2015

Holky vidíte tam něco? Je to ve 24DC což je celkem brzo, ale i tam mám asi vidiny 😀 pomozte 😵 i krutou pravdu, že tam nic nevitíte beru 🙂

weri
2. zář 2015

@jamaica55 vidím 🙂.

marketaaaaa
2. zář 2015

@jamaica55 vidím 😊 ale měla jsem to samé minulý týden a včera u doktora jsem dostala vyvolávají injekci, protože na utz nic nebylo. Byla jsem docela zklamaná.

jamaica55
2. zář 2015

@marketaaaaa já taky s tím nějak nepočítám ☹ uvidím a kdyžtak tu pak hodím další test, jelikož jsem zkoušela Dx.maxe a tak nic nebylo ☹

milujicimamina
2. zář 2015

ahoj jsem tu nová 🙂 jsem asi 4 dny po ovulaci,je tu někdo kdo bude testovat?Bolí mě hrozně už 4dny kříže břicho jsem zvědavá 🙂

marketaaaaa
2. zář 2015

@jamaica55 držím pěstí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru