Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

alicie_k
8. říj 2016

@katuskad1 Mě to taky napadlo, ale nechtěla jsem strašit... Radši bych šla v pondělí k lékaři.

monishkam
8. říj 2016

@europa00 neni to malo. A endometrioza je sliznice tam, kde byt nema 😉

laura1972
8. říj 2016

@lucienelka úžasný, gratuluji🙂

kstablova
8. říj 2016

Ahojte, tak jsem věc konzultovala a prý mimodeloni často ukazuje vysokou pozitivu testu (dvě dalnice)mnohem dřív. Prý to mohla ovlivnit moje prodělana viróza a pozdní nidace. Paradoxně prý asi když jsem měla menses tak mi pomohla k udržení moje hodně narostla sliznice. V pondělí u své Mudr vyžádá ultrazvuk a tam se uvidí jestli je vývoj o.k. nebo ne....jinak přikládám dnešní testy.

simi1510
8. říj 2016

@kstablova Tak moc držím pěsti a jsem ráda, že to nebude nic vážného! A jestli mimi, tak super!!! 🙂 Je to ale takové zvláštní v tu chvíli, viď? 🙂

europa00
8. říj 2016

@kstablova držím palce aby to bylo dobrý, je to šílené ale příroda jev tomto mocná..a nekdy se to proste stane...tak dej určite vedet jak jsi dopadla

kstablova
8. říj 2016

@simi1510 no zvláštní to je. prostě mi to hlava nebere vůbec. A samozřejmě mám obavy... 😒 Ale protože jsem optimista, tak věřím, že to bude o.k. 😎

kstablova
8. říj 2016

@europa00 děkuji. Určitě dám vědět, ať je nějaké rozuzlení 😀 😀

europa00
8. říj 2016

@monishkam není málo co 7 mm?? no taky si myslím, že to není uplně smerodatné..a třeba jeste o ten milimetřik do ovu naroste .-)

simi1510
8. říj 2016

@kstablova určitě bude 😉 dej vědět pak 🙂

laura1972
9. říj 2016

@kstablova taky moc držím pěsti, ať je vše v pohodě 🙂

monishkam
9. říj 2016

@europa00 neni to malo, a jeste trosku povyroste, zkus cervene vino. Ja ho pila pred iui a povedlo se. Sklenka vecer.

saidy
9. říj 2016

Nezkoušely jste některá ovu test před MS? Včera jsem si ze zvědavosti udělala jeden, co mi zbyl, vypila jsem ráno dost vody a vyšel cca stejně silný jako minulý cyklus při ovulaci. Je to před MS normální nebo to může znamenat začínající těhotenství? Ovulaci určitě nemám, MS by měla dojít někdy mezi včerejškem a zítřkem.

kstablova
9. říj 2016

@saidy moje testy před ms byly také pozitivní a vypadá to, že jsem těhu, i když MS dorazila. U prvního těhotenství jsem měla také pozitivní ovu testy před MS.

simi1510
9. říj 2016

@saidy je mozne, ze ovu test ukazuje tehotenstvi jeste driv nez tehotensky 😉 pri tehotenstvi jsem to tak mela

bublinka20
9. říj 2016

Ahoj holky,mužů se přidat?

adelaine91
9. říj 2016

@bublinka20 Vidím krásného ducha..🙂

bublinka20
9. říj 2016

@adelaine91 děkuji,na fotce je to špatně vidět 🙂

mariejosef
9. říj 2016

@saidy me to vzdy ukazalo pocinajici tehu

kstablova
9. říj 2016

tak to vypadá , že sílí. .. z patku, soboty a neděle.

adelaine91
9. říj 2016

@kstablova Krásně sílí..🙂 Gratuluji..🙂

europa00
9. říj 2016

@kstablova super hezkyyyyyy

simi1510
9. říj 2016

@kstablova krása!

saidy
9. říj 2016

@kstablova Nějak takhle? Čárky nejsou sice úplně stejné, ale to může být tím vším, co jsem vypila, než jsem se rozhodla testovat. Ani minulý cyklus při ovulaci jsem je neměla tmavší.

kstablova
9. říj 2016

@saidy ano takhle to bylo. Patecni ovulační je takovej

simi1510
9. říj 2016

@saidy aby byla ovulace potvrzena testem, je potřeba mít testovací proužek min. stejně silný jako kontrolní. Nefunguje stejně jako TT, kdy stačí mít slabší čárku, aby člověku potvrdil těhotenství právě.

Je lepší testovat víc dní po sobě, abys právě i viděla, jak sílí nebo jestli slábne... Zkus ráno TT, pokud máš. Psala si, že by ti i teď nějak měla přijít MS...

saidy
9. říj 2016

@simi1510 Já vím, četla jsem návod, ale minulý cyklus už pak začal slábnout, tak buď jsem moc pila nebo byl ten největší vzestup před nebo po mém testování. Navíc před tímhle testem jsem včera vypila za dopoledne min. 1-1,5 litru vody, tak to bude zkreslené.
TT mám v plánu, jestli zítra nedojde mrcha, tak jsem zvědavá na výsledek...

simi1510
9. říj 2016

@saidy mohla si propásnout vhodnou dobu no, kdy byl nejsilnější 🙂 A jinak držím pěsti 😉

saidy
9. říj 2016

@simi1510 Díky, začínám být napnutá 🙂 Poslední dobou mívám extra krátké cykly - podle těch jsem to měla dostat už včera, podle mých (poslední dobou méně) obvyklých cyklů zítra. Tak se začínám modlit, aby červená nedošla 😀

samsara123
9. říj 2016

@saidy budu se modlit s tebou. Mivam cykly 28-30 dni a dneska byl 31.den, takze uz meskam. Dej urcite vedet, drzim moc palce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru