Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

terezkappp
4. zář 2016

@lulinenka16 Já snad jo. Jsem učitelka, tak věřím, že zítra ve škole si ani nevzpomenu, začátek roku je docela zápřah 😀

lucky22
4. zář 2016

@lulinenka16 vzdyt to nemusis vydrzet, je krasne se koukat jak se tam ty carky rysuji.. Nastesti ty testiky nejsou nic draheho.

lulinenka16
4. zář 2016

@terezkappp tak to já si na to musím vzpomět abych nic netahala 🙂

lulinenka16
4. zář 2016

@lucky22 já sem nakoupila zásobu maxů, tak uvidíme 🙂 jj úplně nejlepší je, že tam byla ta druhá hned a nemusela sem hledat žádného pidi ducha 🙂

salenas
4. zář 2016

@lulinenka16 ty seš jak já :D já si to hlídala i na ovu testech :D

lulinenka16
4. zář 2016

@salenas ovuláky sem zkoušela ale byly furt slabé tak sem se na ně vyprdla a říkala si co se má stát stane se 🙂

ssaskiaa
4. zář 2016

@dyslovka tam v ty kalkulacce je pekny kdy se co vyviji atd to se libilo i me 🙂 jak to nakonec dopadlo? Jee pejsek chudinka ☹ neplakeej, posilam ti pozdrav od my Connie. Snad ti to zvedne naladu :-*

salenas
4. zář 2016

@lulinenka16 tak jestli je máš slabé stejně jako těhotenský, je to na dobré cestě, budou sílit 🙂

ssaskiaa
4. zář 2016

@dyslovka jinak 9. Plati i kdyz vim, ze bude snih. Ale musime to brat pozitivne 🙂 jednou se zadari.. Jinak na zahrade nemuzeme mit nic protoze sousedi jsou uplne mimo :-/ neni tu uz zadne male dite tak nemaj potrebu, je tam akorat jeden kulatej stul a tri rozbity zidle.. :-/ no na svy zahradce bude tisickrat lepe. Posilam foto nez jsme krovinorezem posekali a potom co jsem to nahromadkovala. Foto ze dneska nemam protoze zacalo prset ale stacilo se to cele nalozit a odvezt takze uz je to bez hromadek 😀

dyslovka
4. zář 2016

@ssaskiaa : jeeeee vam to slusi :-* ja chci taky pejska ☹ 😀 nakonec to doppadlo tak, ze jsme ty kresla dostali, protoze tam teda nakonec byly, ale bylo to o nervy :-/ jeste jsme se stavili za kamaradem do olomouce na kavu a uz jedeme domu 🙂 uz se tesim domu, jsem silene unavena ☹ uz chci do postele a lezet, sezeni uz bylo dost 😀 hlavne v tom aute 😀 dam ti tu fotku meho pejska, ktereho mam u rodicu, ale spis uz je od mamky 🙂 jmenuje se jimbo (,,džimbo,,) a chameleona, co jsme meli 🙂 ale byl nemocny a brzo umrel :'( hodne jsem to oplakala :'( jmenoval se jobjo (džobdžo)

lulinenka16
4. zář 2016

@salenas slabé byly,když sem zkoušela ovulku 🙂 jinak sem ho zkoušela i včera a byly krásné silné // 😉

dyslovka
4. zář 2016

Vsem se omlouvame, uz zviratka pridavat nebudeme 😀

ssaskiaa
4. zář 2016

@dyslovka jsně, stěňátko odemě dostaneš 🙂 😀 tak to jsou luxusní jména, teď jsi mě rozesmála 😀 chameleon je nádhernej a naši mají taky yorkšírka - původně bráchy. máte ho krásného 🙂) ale doma by mohl u tebe být nějaký malý psík nee? 🙂 uff jsem ráda, že křesla máte. Vypadalo to na pohodový výlet bez nervů viď? :-/ ja taky všechno obrečím, jsem cíťa :-/ 🙂)

ssaskiaa
4. zář 2016

Ano ano pardón 😀 bylo to pro zvednutí nálady 😀

lulinenka16
4. zář 2016

klidně zvířátka přidávejte 🙂 taky mám jorkšírka 🙂

ssaskiaa
4. zář 2016

@lulinenka16 jsou roztomilý 🙂 akorát se vždycky divím, že čím menší zvíře, tím víc je to slyšet 😀

dyslovka
4. zář 2016

@ssaskiaa : skoda, ze tak brzo umrel :'( no presne, vypadalo to jako vylet bez nervu 🙂 ale kolik nervu to prineslo, to se ani nikomu nepodari me tak vytocit 😀 ani maleho psika asi nemohli ☹ sousedi maji, ale pritel to bere tak, ze bysme na nej nemeli cas ☹

lulinenka16
4. zář 2016

@ssaskiaa jj a tím větší zmetek 🙂 náš Maty je toho důkazem🙂 ale stejně ho zbožňuju 🙂

ssaskiaa
4. zář 2016

@lulinenka16 bohužel je to tak 😀 ale i tak každý svého mazlíčka milujeme 🙂

ssaskiaa
4. zář 2016

@dyslovka jste hodně časově vytížení? Já třeba opravdu ano, ale i tak si prostě to vždy udělám tak, že třeba místo nějaký akce jsem na tůře.. 😀 cca 4 km denně potřebuje nachodit ta moje :-/ 😀 v létě chodím běžně 20 😀 alespoň jsi nemyslela na // 🙂)

lulinenka16
4. zář 2016

@ssaskiaa jasně o tom žádná 🙂

dyslovka
4. zář 2016

@ssaskiaa : no cas by byl, ale spis myslel, ze kdybychom nekam jeli nebo tak, ale ja ho chapu, treba ten dnesni vylet byl uplne nahodny, rano jsme jen tak koukli na net a ejhle, sleva a jeli jsme do te prahy, se psem by to bylo horsi ☹ tak tak jsme se do auta vesli s tim nabytkem jen ja a on, natoz hafan, trpel by celou cestu ☹ obcas se jen tak z niceho nic zvednem a jedem do pryc 🙂

ssaskiaa
4. zář 2016

Ale to je krásný takovýhle akce 🙂 já tomu říkám hurá akce 😀 a opravdu je lepší být bez pejska. A hlavně jednou bude mimi a to ti to všechno vynahradí🙂)

dyslovka
4. zář 2016

@ssaskiaa : snad jo 🙂 to se pak nezastavim a i hura akce odezni 😀

ssaskiaa
4. zář 2016

@dyslovka i hurá akce s miminkem jdou.. 😀 ale musíš dodržovat jeho režim 😀 chtěli byste chlpečka nebo holčičku? Vím že hlavně aby bylo zdravé to di přejeme všichni více ale pohlaví je vždy jedno víc chtěné . 🙂

dyslovka
4. zář 2016

@ssaskiaa : ja bych chtela oboji 🙂 manzelovi kdysi davno jedna bába chytla ruku a rekla mu veci, co se mu stanou a vsechno se mu vyplnilo :-O a rekla mu i, ze bude mit dve deti - holku i kluka, ale ze si pocka, nez najde tu pravou. A to jsem doufam ja 😀 muj manzel je starsi nez ja o paaaar let 😀

dyslovka
4. zář 2016

@ssaskiaa a vy? Co si prejete? 🙂

ssaskiaa
5. zář 2016

@dyslovka taky oboji. Ale muz prvni holku 😀 neznam moc chlapu co chtej holcicku 🙂 paar jsou dva, tak je to v pohode 😀 😀 ale chtela bych dve deticky jednou 🙂)

luckybara
5. zář 2016

děvčata mám technickou,cyklus se mi ustálil na 25dní,nyní jsem 29DC,ovu proběhla +-14dc,včera 10tkové testy negativní,MS nikde,je ještě nějáká naděje nebo mám rovnou letět na vyvolávačku ☹

dyslovka
5. zář 2016

@ssaskiaa : to mas recht, povetsinou chcou chlapecky 🙂 to je hezke 🙂 ja bych chtela prvne chlapecka, aby pak svou mladsi sestru ochranoval pred hajzlama 😀 😀

@luclybara: ahoj, takze mas 3-4 dny zpozdeni, ze? A jak dlouho mas pravidelnej cyklus? Test byl z ranni moci? Jeste bych pockala. Nekterym to ukazuje i pozdeni 🙂 meris bt? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru