Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

marcelva
16. únor 2016

Ahoj, tak dávám další foto. Myslíte, že se udrží a bude sílit ?

wendywerusacek
16. únor 2016

@tease tak jsem byla na pohotovosti spinila jsem s troskou krve mimi porad je tam kde ma byt dostala jsem utrogestan uzivat 10dni kdyby neprestalo spineni tak okamzite na gyndu

bibinka2208
16. únor 2016

@wendywerusacek ja ti to rikala ze je to normalni 🙂 Hlavni ze to dobre dopadlo 🙂

bibinka2208
16. únor 2016

@tease diky bohu ne ale moje kamaradka ano a hodne o tom ctu 🙂

marcelva
16. únor 2016

Holky nezoufejte. Já už taky myslela, že se zase nepovede a ejhle je to tu. Vím že u každé je to jiné, ale mě kdyby nebolelo v podbřišku, neměla pořád hlad, skoro týden v obličeji zarudlá a duch na testu, tak ani nevím, že se zadařilo.

tease
16. únor 2016

@wendywerusacek tak skvela zprava 🙂 a nerekli cim to muze byt vid? no nastesti ja krev nemam ale uz aby byl ten patek jsem zvedava na ultrazvuk

katherinka33
17. únor 2016

Tak i posledni test potvrdil... Jen se chci zeptat...holky, mam čekat cca do 5.tydne nebo se mam vydat k doktorce hned? Vypada to, ze jsem 4tt...

katherinka33
17. únor 2016

Pardon, chtela jsem napsat do 7tydne...

pety91
17. únor 2016

Já bych počkala aspon do 6 ukončeného týdne, jinak tam toho moc nikdo neuvádá na UZ

tease
17. únor 2016

@katherinka33 každý dr. Te objedná jinak tak zavolej oni se zeptají kdy byla poslední ms a kolik dní meskas a podle toho si tě objednaji

sarkazumrova
17. únor 2016

Já šla hned a u doktora mi řekli, že stejně ještě nic neuvidí, ať přijdu za měsíc, tj. v 7 TT. Ale rovnou mě objednali. Zkusila bych tam zavolat 🙂

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
zaninkaj
17. únor 2016

@katherinka33 já šla hned druhý den, co jsem to zjistila a byla jsem dle PM 5.týden, ale reálně to byl spíš 4. týden, protože ovulaci mám déle než v půlce cyklu. Opravdu ještě neviděl nic určitého, ale zkouknul sliznici a prostředí v děloze, graf bazální teploty a řekl, že podle všeho těhotná jsem. Ale potvrdil mi to na 100 procent až za 14 dní na kontrole 😉 Hlavně ať je vše v pořádku 🙂

anonym88
17. únor 2016

@katherinka33 Já tam jela hned par dni po vynechání ms a pozitivním tt 😊 dr me prohlédl a řekl že se jedna o počínající těhotenství a příští týden ze mam přijít na ultrazvuk. Byl vidět váček a za další týden už bilo srdicko 😊 a to jsme byli podle dr o týden mladší 😊

monikavitezslav
17. únor 2016

Ahojky tak navrat od mudr. Stim ze ovulace asi byla zpzdena tehu jw pocinajici nicmene neodpovida tydnu vzal krev po 15hodine si mam zavolat tak uvidime.

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
milujicimamina
17. únor 2016

@monikavitezslav to uz neco videl? Tak držím pesti na krev! 🙂

juliemichal
17. únor 2016

@monikavitezslav super gratuluji a hlavně dej vědět jak dopadla krev 🙂

kecka28
17. únor 2016

@jarmarca Krásné🙂 Já jen doporučím, zkus i jinou značku testu. Tento jsem měla taky, měla jsem úplně stejnou čárku jako Ty a druhý den přišla MS... Pravdou je, že ve stejný den na Maxu nebylo nic. Tím nechci děsit, jen předávám zkušenost s typem testu.

monikavitezslav
17. únor 2016

@jarmarca no dneska test ne. Jen nafoukly bricho a prsa jinak vse ok.

monikavitezslav
17. únor 2016

@milujicimamina sam rikal ze tam neco je ale ke to pry blbe videt hodne malicke. Jsem dost napnuta.

milujicimamina
17. únor 2016

@monikavitezslav drzim co mohu 🙂

monikavitezslav
17. únor 2016

Tak holky hcg v krvi 29. Coz nechape ani mudr ani ja protoze na utz skoro nic nebylo. Tal ja nevim pry kdyz to neprijde ms do stredy tak mam prijit.

monikavitezslav
17. únor 2016

A ted nechapu ty svoje testy.

milujicimamina
17. únor 2016

@monikavitezslav no to nechapu hcg 29? To je na zacatek dobre ne?

nordjane
17. únor 2016

@monikavitezslav nevím jak to je u vás, ale u nás je hcg 29 stále negativní... pokud to špinění bylo teprve uhnizďování, pak je takový výsledek možný 🙂

milujicimamina
17. únor 2016

No u nas je nad 5 uz mozne tehu 😰

nordjane
17. únor 2016

@milujicimamina u nas 50 -100 🙂

monikavitezslav
17. únor 2016

@milujicimaminano ale vodelas ty testy ne? On nerozumi tem testum

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru