Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lennaaa
12. kvě 2014

dneska jdu k doktorce tak su zvědavá....

lennaaa
12. kvě 2014

@00iva00 taky je mi pořád zima...

saraha1
12. kvě 2014

@lennaaa jo, tak ja jdu dneska taky, jsem zase nervni 😀.. ale doufam, ze bude vsecko v poradku, tobe taky drzim palce. Ja mam taky trosku vic prujmovy stavy, zmrzla jsem vetsinu dne 🙂.

satanka1
12. kvě 2014

@saraha1 potom daj vediet ako na gynde.

lennaaa
12. kvě 2014

@saraha1 abych řekla pravdu trošku se bojim že to je mimoděložní...v noci ty křeče mě děsí, jako není to každej den, ale je to...tak dej vědět jak jsi pořídila.

saraha1
12. kvě 2014

@satanka1
@lennaaa tak uz jsem doma, bylo to rychly a kupodivu vic pozitivni nez jsem cekala. Minuly tyden to bylo hodne malicky, ze nesedela vubec ovulace s delkou tehotenstvi o skoro 14 dni, tak jsem byla vydesena. Dneska mudr rekla, ze to hodne vyrostlo, uz odpovida 6tt a rekla mi sama, kdy chci prijit, jestli pristi tyden nebo az za dva. Tak samozrejme jsem rekla, ze hned pristi tyden, tak snad uz bude srdicko. A az dneska byla schopna potvrdit, ze to je spravne v deloze. Lennaa, urcite to bude v poradku!!!

satanka1
12. kvě 2014

@saraha1 tak super,tesim sa s tebou...trosku ma myli ten tyzden...uz budes koncit 7tt.dnes ci zajtra...takze ides do 8tt kazdu chvilku.....ale je super,ze je vsetko ok. Fotecku nemas?

lennaaa
12. kvě 2014

@saraha1 taky jsem taky doma🙂 ukazovala mi tu naši ,,buňku,, zatím to vypadá na 5. týden vzala krev a za 14 dní kontrola.celkově dobrej pocit zase po tom všem nechutenství a bolesti břicha. jo a na ty křeče mi dala magnesium...

citta
12. kvě 2014

Baby, povedzte.. Ja ako pozeram,tak pozeram, nic nevidim(15 den meskania)

saraha1
12. kvě 2014

@citta ja bohuzel taky nic. Ale mohla jsi otehotnet pozdeji. Ja mela ducha jeste tyden po zpozdeni.

citta
12. kvě 2014

@saraha1 ja si mysli,ze uz neskor to nebolo 🙂. Zajdem k lekarke a uvidim

saraha1
12. kvě 2014

@lennaaa no vidis, a je to v poradku 🙂.

@satanka1 fotku nemam, doktorka mi sama nenabidla.Mozna priste..mam si vyfotit sama nebo poprosit o fotku z PC? Ale jak tam ma tmu, tak se obavam, ze mi to vyfotit nepujde.

satanka1
12. kvě 2014

@saraha1 ona to vie vytlačiť priamo z ultrazvuku

sarriku
12. kvě 2014

@saraha1 Ahojky, já jsem poprvé také fotku nedostala, pak jsem se jí na to ptala a ona říkala, že nevěděla, že ji chci, že si musím říct. Takže příště si určitě řekni🙂

@citta Já tam nic nevidím. Přiblížila jsem si to úplně na maximum, ale jde tam vidět jen ten šedý kanálek, kde se usazuje ta látka v druhé čárce, jinak nic☹. Zkus jiný test. Třeba Lady Max.

lennaaa
12. kvě 2014

@saraha1 mi taky fotku nenabízela.tak snad příště. a u mě by tam stejně nebylo moc co ještě očumovat.. 😀
@citta taky nic nevidím 😒

macek01
13. kvě 2014

Ahojky holky prosím, co si o tom myslíte??? 3 den zpoždění... Prsa pnou jako blázen a bříško sem tam občas zabolí...

zuzajda20
13. kvě 2014

@macek01 Já tam něco vidím 🙂

veronikanel
13. kvě 2014

Takhle a ještě slaběji to vypadalo u nás.Přišla jsem na tom ve 3tt...GRATULUJI 🙂

macek01
13. kvě 2014

@zuzajda20 že 🙂?? co myslíš???

terry658
13. kvě 2014

@macek01 krasna ciarocka. Drzim prsty nech silnie.

macek01
13. kvě 2014

@terry658 děkuji 🙂 ale je paradox že ta tmavší je včera a dnes z raní moče je ta světlejší. No zítra jdu k doktorce tak uvidíme 🙂

zuzajda20
13. kvě 2014

@macek01 jj myslím, že tam něco je, tak držím palečky, ať je vše v pořádku 🙂

macek01
13. kvě 2014

@zuzajda20 děkuji 🙂 zítra pádím k MUDr. tak jsem zvědavá....

zuzajda20
13. kvě 2014

@macek01 tak pak hned napiš, co ti řekla a doufám, že to budou jenom samé dobré zprávy 🙂

macek01
13. kvě 2014

takto se rýsovala ta první.... 🙂

macek01
13. kvě 2014

@zuzajda20 určí písnu 🙂 jinak HA jsem vysadila 10.4. 😀 takže by to byl první pokus 🙂

macek01
13. kvě 2014

Holky ještě se zeptám, čípek je úplně schovaný a nemůžu ho nahmatat.

saraha1
13. kvě 2014

@macek01 u me to vypadalo stejne 3. den zpozdeni a dokonce i 6 den. Drzim palce! 🙂

macek01
13. kvě 2014

@saraha1 Ahojky, co si myslíš o těch testech? A ten můj čípek vůbec ho nenahmatám....

saraha1
13. kvě 2014

@macek01 o cipku nic nevim.. o ten se nezajimam 😀... no a ten test je podle myho pozitivni. Jako u mne. Jasne pozitivni se ukazal az asi 8.den zpozdeni, takze nemusi to byt nic znepokujiciho. Jdes zitra k lekari, ne? Tak to zjistis 🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru