Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

monyna83
15. dub 2015

@nelly2711 Nemůžu se nějak udržet a celý den se usmívám jako měsíček na hnoji 😀

nelly2711
15. dub 2015

@monyna83 to je dobře🙂moc ti to preju a taky moc zavidím🙂

monyna83
15. dub 2015

@nelly2711 Moc děkuji a neboj se, brzy se dočkáš. Letos je pro nás koníkovky plodný rok. Znám spousty holek, které vypadaly jako beznadějné případy a nyní jsou těhulky a mimískové se jich drží 😉 Můžu se zeptat, kolik je to let?

nelly2711
15. dub 2015

@monyna83 myslíš jak dlouho se snažíme?

monyna83
15. dub 2015

@nelly2711 Juj, jeden přehmat a ihned to mění otázku, že? 😀 😀
Ale ano, klidně i jak dlouho, ale prvotní dotaz byl myšlen, kolik je ti let?

nelly2711
15. dub 2015

Ani se neptej,je mi 40.. za týden ..

monyna83
15. dub 2015

@nelly2711 Ty máš nějaké děti? Ale na svůj věk vypadáš báječně, pokud je fotka aktuální.
Mám tu známou, která tedy pomocí IVF podila před nedávnem ve 49 miminko. To není žádná katastrofa, ale myslím si, že by ses možná měla vložit do rukou odborníků, kteří si Tě pohlídají. Celkově si nás umělky hlídají 😉

Moc Ti přeji, aby ses vysněného miminka dočkala. Každá má nárok pyšnit se titulem "MÁMA" 😉

nelly2711
16. dub 2015

@monyna83 ta fotka je aktuální a dekuju🙂mam tri kluky a pak jsem se rozvedla,přítel děti nemá a moc spolu mimo chceme.Dvakrát se to už nepovedlo ale otehotnala jsem celkem hned,poprvé vloni v červnu a to skončilo po 8 týdnech a pak hned v srpnu a o to jsem přišla koncem prosince,zjistili u ni Downův syndrom.a od Te doby se nám nedaří otěhotnět ale nevzdavam to i když CAS už žádný nemam:(

lucikvr
16. dub 2015

@nelly2711 ahoj no to je fajn že se tu našla mamča co plánuje čtvrté. Já taky čekám čtvrté cca 7.týden. Snažili jsme se s mužem rok a když jsem to nečekala tak to vyšlo.Držim ti palce a určitě to vyjde. Akorát teď mám astma tak to bude asi rizikovější a mě je 37let. a teda ještě nevím co na to bude říkat rodina. Možná se mnou nebudou mluvit.

monyna83
16. dub 2015

@nelly2711 Jo táák, takže malého benjamínka si přeješ. Naproso chápu. 😉
Také máš za sebou zlé období, ale věřím, že se zadaří.Nám se teď zadařilo také do třetice a věřím, že už to bude jen dobrý 🙂 Hlavně nelámej hůl 😉

setnickovak
16. dub 2015

@nelly2711 souhlasím...

setnickovak
16. dub 2015

@monyna83 tak držím palec 🙂

setnickovak
17. dub 2015

Ahojky, tak jak se mate? Co je noveho?

tynulkaxix
20. dub 2015

Ahoj holky tak u nás začíná maraton snažení 😀 doufám, ze to tento měsíc vyjde. V sem snažilkám preju hodně štěstí 🙂

bbvcelka
24. dub 2015

Holky tak co myslíte,11DPO..

espoleta
25. dub 2015

vyzera to nejako zvláštne ........skôr ako ryha na mieste kde ma byť čiarka.......skús o 2 dni 🙂 .....držím palce, ale vyzera to nadejne 🙂

espoleta
25. dub 2015

@bbvcelka...ten predošlý príspevok patril tebe 🙂

bbvcelka
25. dub 2015

@espoleta děkuji,doufám že to výjde..nevím jestli není ještě brzy,ms má dorazit příští uterý,středu..

monyna83
26. dub 2015

@bbvcelka Já myslím, že je to krásně patrný duch a moc Ti přeji, aby sílil 🙂

espoleta
26. dub 2015

@bbvcelka Ahoj ako to pokračuje? skúšala si si dnes urobiť nový test? 🙂 Som zvedava 🙂 Nadej tam určite je lebo ja som si tento mesiac tiež našla ešte slabšieho ducha na teste a o 4 dni som si urobila digitalny test a ten to potvrdil 🙂

pawlusenka
26. dub 2015

Ahoj 🙂 taky si myslím že je to pěkný duch 🙂 zkus si koupit ten digitální test,je sice dražší,ale přesnější.Moc držím palce a pak se přijd pochlubit jak to dopadlo 🙂 Věřím tomu že bude pozitivní 😉

88martina88
27. dub 2015

Ahoj holky. Prosim poradit. Kanalik nebo duch ? Jsem 26dc a mam 5 dni do ms

88martina88
27. dub 2015

Pridavam jeste jednu

luckamb
27. dub 2015

@88martina88 tak drzim palce, duch tam je

evcann
27. dub 2015

@88martina88 vubec nic nevidím :(

88martina88
27. dub 2015

@luckamb
@evcann holky dekuji. Tak uvidime co z toho vyleze 😊 odpoledne si kupim dr maxe a uvidime 😊

monyna83
27. dub 2015

@bbvcelka Tak co testíky? Dělala si další?

klarka21792
28. dub 2015

Ahoj holky,

tak co myslíte?
Ten bez data je dnes.

kackarebicerova
28. dub 2015

@klarka21792 Slabe ale je testni za dva dny...zatim tisounce gratuluji

bbvcelka
28. dub 2015

pořád ještě čekám,mám dnes dostat MS tak uvidíme co bude,počkám pár dní a testnu..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru