Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

zlatickon
13. dub 2016

@mikush tak sup na test😉

zlatickon
13. dub 2016

@monishkam ja si merim teplotz uz 3ciklus a teplota se meri i behem nenzesu.Diky bt jsem otehotnela uz nekolikrat😉

mikush
13. dub 2016

@zlatickon v pondělí byl negativní tak cekam na MS zatím 🙂

xyrina
13. dub 2016

@zlatickon Však právě, při MS má jít teplota jen dolu.

dendulin111
13. dub 2016

Ahoj holky,rada bych slysela vas nazor.Snazime se od ledna o mimi. 31.3. jsem byla u dr a rekl ze mam zrovna ovulaci tak jsme vecer sexovali ale zhruba jsem vedela ze bude tento tyden takze jsme to pojistily uz od vikendu a tak nejak ob den. 12.4. jsem to mela dostat ale uz mam 2dny zpozdeni a pred 4 dny jsem si delala test takovy ten ,,plastovy,, a byla tam slaboubka druha carka bohuzel na fotce by to neslo videt nebot to docela vybledlo.Dnes odpoledne jsem si delala uz obyc mamatest a ta druha ani ne di minuty vylezla ale je dost svetlejsi.Co myslite?Omlouvam ze dlouhy text ale potrebovala jsem se vypsat😁

pekkaa
13. dub 2016

@dendulin111 je to tam😉. Drzim palce at sili

nat
13. dub 2016

@dendulin111 je to jasne gratuluji 🙂

dendulin111
13. dub 2016

@pekkaa fakt myslis?ja prave jsem z toho asi porad v soku a nebo se bojim abych ti jeste nedostala uz 2-3 dny me poboliva podbrisek jak kdybych to mela dostat ale porad nic jen bily hlen☺

dendulin111
13. dub 2016

Jee je to super si o tom s nekym popovidat nebo jsem ted sama doma a chodim od niceho k nicemu a furt hledim na ten test😁

pekkaa
13. dub 2016

@dendulin111 mamatest sice nezvykne byt spolehlivy, ale ty tam mas uz fakt hezkou carku, takze tomu ver!😉. Pripadne kup jeste nejaky jiny test (dr. Max doporucuju) a budes mit uz uplnou jistotu.
Bily hlen a bolest v podbrisku by to taky potvrzovalo😉.
Ted je dulezite, aby se to drzelo a carka silila. Porovnavej testy obden (hcg roste obden).

dendulin111
13. dub 2016

@pekkaa Dekuji zitra zkusim dr.Max koupit a pak pisnu jak to vypada😉

pekkaa
13. dub 2016

@dendulin111 dej vedet. Urcite tam bude krasna druha carka😉

dendulin111
13. dub 2016

@pekkaa ja prave uz na tom plastovem videla slabou carku jako ne ta jak na tomhle ale proste byla krasne videt a to bylo 4 dny zpet a ten test byl z Benu lekarny

mikush
13. dub 2016

@dendulin111 vypadá to slibně,držím palce, taky jsem to měla dostat včera 12.4. a zatím nic tak jsem zvědavá

dendulin111
13. dub 2016

@mikush tak taky dzim palecky😉test jsi jeste nezkousela?

mikush
13. dub 2016

@dendulin111 v pondělí jsem zkoušela a nic,pokud do pátku MS nedorazí tak v sobotu zkusím 🙂 chodí pravidelně tak uvidíme 🙂

shaktinka
13. dub 2016

@dendulin111 ahoj takle jsem to mela ja, ted uz mam tlustici :D odstup mezi prvim a poslednim testem je cca 5 dnu 🙂

mikush
13. dub 2016

Holky před hodinkou jsem šla z práce a 2x nademnou proletěl čáp, že by nějaké znamení?? MS pořád nikde..

shaktinka
13. dub 2016

@mikush nade mnou taky proletel a druhy den 2 carky na testu 🙂)

mikush
13. dub 2016

@shaktinka No není možný aby to teď nevyšlo, už týden mám trochu nevolnosti,pořád si říkám že jestli mě moje tělo neklame tak to vyšlo,i manžel mi včera říkal že je to prý jasné protože jsem byla úplně zelená, ale pořád tomu nechci věřit,třeba se pletu a MS brzy dorazí, ale nevolnosti,MS zpoždění,BT vysoká, a teď ten čáp? No není možný! 😀

shaktinka
13. dub 2016

@mikush tak preji poradne dve tlustice! :D i kdyz se rika, ze i slaba carka je porad carka 🙂) jo to ja hraju taky vsemi barvami, od bilo zlute po lechce hrachove zelenou a do toho me tresti hlava, boli podbrisek a mam nafoukly brisko, nevolnost a unava jak bejk :D

mikush
13. dub 2016

@shaktinka a kdy jsi měla poslední MS?

shaktinka
13. dub 2016

@mikush 5.3...na prni kontrolu jdu 18.4 🙂

mikush
13. dub 2016

@shaktinka tak držím palce ať je vše jak má 😉

dendulin111
13. dub 2016

Treba to je fakt znameni😉me boli uz tak tyden festovne prsa asi 3.den mi jdou videt na nich zily a dnes teda uplne az nestacim zirat😁podbrisek taky poboliva.Zitra zkusim ten test jeste a asi uz to nevydrzim a oznamim to manzelovi😊premyslim o dopisu od miminka ale nevim vubec jal ho napsat😁

monichka
14. dub 2016

3. den bolest v podbříšku.. pořád chodím na wc a kontroluji jestli MS přišla... zatím teda pořád malinká naděje. MS by měla být 16. ale ještě nikdy jsem nezažila že by mně takhle bolel podbříšek před MS
Dnes by měl být 9DPO jelikož jsem měla OVU až 22DC

milujicimamina
14. dub 2016

@juliemichal ahoj jak to s tebou vypada?

xivet
14. dub 2016

@monichka Prosím tě a ty míváš vždycky tak pozdě ovu? Já ji měla tento měsíc poprvé asi o pět dní později než obvykle a teď nevím, kdy mám čekat MS - taky o pět dní později teda?

pandabox
14. dub 2016

@xivet holky..a k Čemu je dobrý sledovat tu ovulaci? Není přece lepší mit bezstarostný Sex jednou za dva dny a na všechno to meření se vyprdnout? Třeba tomu jen nerozumím..ale přijde mi to jako zbytečný stres..

monichka
14. dub 2016

@xivet No to netuším, protože jsem si OVU hlídala poprvé. Ale někdo má normálně tak pozdě. Myslím že MS by měla příjít normálně jak má.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru