Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

lloupacek
27. únor 2015

To znam s tim rvanim psu. No pokud te to tak rozhodilo jako vzdycky mne a mela jsi velky leknuti a stres tak mozny je vsechno. Ale to ti tady nikdo z nas nemuze rict zda to tak muze ci nemusi byt. Bude to dobry.

shine2015
27. únor 2015

@damaska myslím si, že to bude dobbré...nemeli jste večer sex?? Nebo nekdy můžeš špinit trochu....nebo chvilku aby tě bolelo břicho.....pokud máš takovýhle jasný testy....tak si myslím, že to bude vpořádku.

damaska
27. únor 2015

@lloupacek já vím, děkuji za povzbuzení 😉
@shine2015 ne, neměli 🙂. Uvidím, přes víkend, v po zavolám k dr. a uvidím. A tím, že ještě mám před sebou termín MS se může stát cokoliv. Můj dr. je zastánce toho, že do 3. měsíce si příroda poradí sama. Dokonce dává průkazku až ve 4. měsíci. Ale moc děkuji, bylo by to už 3. těhu a stejně mám pořád spoustu otázek. Díky 🙂

shine2015
27. únor 2015

@damaska mě taky dal vždy až kolem 12tt prukazku....a je to tak...v prsinci jsem oplakala, když jsem dva týdny po pzitivnímu tehu testu začala krvácet....týden jsem byla nepoužitelná...

bereš listovku? nebo vitamíny?? Pokud ne, tak začni. Já jsem brala femibion od ledna, hned po krvacení jsem si koupila a jak přišel 2-3 den poštou, začala jsem ho brát. Je dobrý, má naštěpenou kys listovou....

v prosinci jsem nic nebrala a pak si to vyčítala.....říkala jse si, že jím pestrou stravu, zeleninu, ovoce....deti máme dve zdravé....tak proč vitamíny....a ted jak je ráda beru.....je zima...a nikdo nevíme, zda nemáme zrovna tu poruchu vstřebávat kys listovou...

damaska
27. únor 2015

@shine2015 To mě mrzí, taky si říkám, příroda ví, co dělá. Při druhém těhu jsem po sexu začala krvácet a pak jsem se dozvěděla, že tím jsem přišla o 1 z dvojčátek, takže asi nebylo vše tak jak má.
Vitamíny beru pořád a listovku jsem začala brát, hned jak jsme se rozhodli, že půjdeme do třetího 😉. Tak uvidíme, těžko s tím něco zmůžu, pokud to má nedopadnout takto tak bude. 😔

shine2015
27. únor 2015

@damaska to bude dobré....nekdy to tak je...heled já s první dcerou malinko zakrvacela, ale jen trochu taky....jsem se modlila, že budu hodná :D a dobré to bylo....nekdy se muže miminko víc zavrtavat.....a praskne cevka, tudiž to bolí a ještě mužeš špinit.

damaska
27. únor 2015

@shine2015 taky se modlím, aby to dobře dopadlo. Moc klidový režim nemám, za chvilku musím pro staršího do školky a mladší syn dnes docela řádí. Tak snad si dám asi odpolední pauzu s nimi 😉 . Uvidím zítra, zatím je to takové slabé špinění do hněda, ale podbřišek mě bolí dost.

damaska
27. únor 2015

No, tak teď jsem šla na záchod a špiním teda fest, skoro jakoby černá krev, takže asi to nevyjde. Mám volat k dr?

shine2015
27. únor 2015

@damaska asi bych tam zajela....můžeš tam mít třeba jen hematom....ale at na tebe rovnou mrkne...po telefonu stejne nic nevymyslí nebo neřekne...jed rovnou k nemu

lloupacek
27. únor 2015

@damaska urcite jo ... nic nezanedbat. preci jen chces mit vsechno v cajku pro pripadny dalsi tehu ne? 🙂 ale treba jsi tehule i pres krev .... no jsem zvedava jak dopadnes. drzim palce moc

damaska
27. únor 2015

Ahojky, tak jsem nakonec k doktoru jela, děloha je prázdná, špiním dost, vypadá to mimoděložní, takže nástup do nemocnice. Uprosila jsem ho až na zítra, tak se jdu balit a musím zaopatřit děti 😢

shine2015
27. únor 2015

@damaska tak to mě mrzí.......drž se.

shine2015
27. únor 2015

@damaska a ještě at ti naberou hcg....do 1000 jednotek nemusí být videt na UZ.....a pokud hcg poroste....i když když špiníš hodne....nejsem doktor....nevím. drž se.

petruse66
27. únor 2015

Ahoj holky, dnes jsem si delala test a objevila sem mi tam rozpita barva v miste druhe carky. Asi vadny test, prikladam fotku. Co myslite? 🙂 samo si koupim zitra dalsi 😝 jake mate zkusenosti s pepino testama? (Udelal mi tohle) diky 🙂

petruse66
27. únor 2015

@damaska Drzim moc palce!!

ronyx
27. únor 2015

@petruse66 S Pepíno testama nemám žádnou zkušenost,používala jsem Dr.Max,ale toto je rozhodně vadný test,takže bych rozhodně žádné závěry nedělala.Zkrátka ani pozitivní,ani negativní.Zkus zítra a uvidíš 😉 Hodně štěstí

petruse66
27. únor 2015

@ronyx diky za odpoved 🙂

damaska
28. únor 2015

Ahojky, tak dnešní kontrola v nemocnici - Hcg pozitivní, ale nevím kolik jednotek - něco se pomalu, ale jistě ukazuje v děloze. Takže nakonec jsem doma, musím ležet, v pondělí opět na krev a uvidíme. Podle doktora je to časné těhu, ale prý je něco špatně, snad to vypadá na zamlklé ☹ . Takže ani super dálnice nejsou zárukou, že je vše tak jak má. Každopádně díky za podporu i za držení palců 😉

lencak80
28. únor 2015

@damaska Tak snad bude vše ok, jen mě překvapilo, že se hned rozhodli, že je to mimoděložní, když je jasné, že na utz ještě nic vidět nemůže ani být!!! když máš tak rané těhu, že ms ti má teprve přijít! jsem se i naštvala, doprčic někdy s doktorama.
Měli ti vzít krev a pak zase a zase a pak vykládat jestli je něco špatně nebo ne a ne tě hned strašit!!!! sakra! na špatné zpávy je vždy času dost, ne?
Nehledě na to, že krvácení může být, nebyla bys první ani poslední....
takže každopádně držím palce, ať je vše v pořádku!!!

lencak80
28. únor 2015

@petruse66 řekla bych, že je to pouze rozpytá barva, která ještě nedorazila, tam kam má, tudíž na druhou stranu testu.... už se mi to také tak stalo, ale pak po zaschnutí bylo vše tak jak má...

barunka1985
1. bře 2015

Zdravím a chci se zeptat na testu Dr. Max mi přišlo ze vidím ducha kdy je dobré test opakovat?MS ma přijít za tyden

78marcela
1. bře 2015

@barunka1985 většinou se testuje obden. Ale pokud to byl jenom duch, tak ta čárka zatím nebude moc rychle sílit, tak bych možná zkusila za tři čtyři dny. Takhle by to mělo byt aby bylo vidět že čárka sílí (nicméně já osobně jsem vždy testovala každý den).

barunka1985
1. bře 2015

@78marcela duch byl vidět včera ted už tam nic není na tom vcerejsim a dnes taky nejde vidět nic na testu

78marcela
1. bře 2015

@barunka1985 tak to je blbý. Ale uvidíš. Zkus třeba za ty tři dny. Ideálně se má testovat v den kdy vynechá ms.

lloupacek
1. bře 2015

Jsem dnes 23 dpo a test stagnuje.
Zazil jste nekdo ve 4tydnu nizkou hladinu hcg? Jen konkretni priklady prosim, teorii o silicim hcg obden znam🙂
Mela jsem jen 92 tak ze desim.

shine2015
1. bře 2015

@barunka1985 pokud mas MS za týden, tak to vůbec neres....testujes opravdu brzy. 😉

ronyx
1. bře 2015

@shine2015 No je jedno,že testovala týden před ms.Já taky testovala 8 dní před ms a ducha jsem měla.Pokud už ho našla,tak by zmizet nemněl.Pochybuju,že se zase v den ms může zázračně objevit.Jak jsem řekla,já ho našla 8 dní před ms a ob dva dny krásně sílil.Je to sice brzy na testování,ale buď nenajde nic a nebo najde a pokud našla,měl by už zůstat,pokud nešlo o biochemické těhu

kvakuska
1. bře 2015

@lloupacek moč je pokaždé jinak koncentrovaná, takže nikdy z močových testů nebudeš mít přesné srovnání ... důležité je, že se čárka ukáže, a slabá teda není ... kdyby byla sotva vidět, bylo by to něco jiného ... kdys měla těch 92? ... jinak kamarádka si ze stejné moči udělala dva testy ze stejné krabičky, na jednom měla čárku stejně silnou jako kontrolní, na druhém byla asi jako tvoje ... takže někdy je to možná i o množství barviva v testovacím proužku ... ale jistota je stejně jen z krve, protože když třeba v 6 týdnu těhotenství zanikne (a je stále v těle), tak testy ještě několik týdnů můžou být pozitivní, čárka tlustá a přesto je to špatné 😠 ... užij si pěknou neděli jako těhulka a děsy si nepřipouštěj ... na špatné zprávy je vždycky času dost, a hlavně vůbec není jisté, že nějaké špatné zprávy budou 😎

lucinka58
1. bře 2015

@lloupacek Ono je otázka co je nízká hladina? Měla by být v rozmezí 5-426. Já osobně měla v prvním těhotenství 326 a stejně jsem v 9 tt potratila, takže to stejně o ničem nevypovídá. Nemysli na žádný tragický scénáře a vyčkej na další krev - určitě se to bude zvedat a všechno bude v pořádku 🙂

damaska
1. bře 2015

@lencak80 Ahojky, no doktoři vždy říkají nejdřív nejhorší variantu. Uvidím, v pondělí,jak roste hcg, samozřejmě mám strach, že vše není tak jak má. Ale naděje umírá poslední a pozitivní myšlenky nemůžou uškodit. Děkuji 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru