Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

simi1510
21. srp 2016

@ms.neomagic vůbec nevím, hrozné návaly, v noci jsem byla zpocená, až se přítel bál, že mám horečky, ale vůbec... a nějak jsem si přišla malátná atp. do doby než jsem ho začala brát mi bylo fajn - až na prsa a záda

simi1510
21. srp 2016

@ms.neomagic dle kalkulačky bych měla být dubnová, ale kdo ví... jestli případně ovulka byla později? uvidím, co mi řekne v pátek doktorka, pokud mě sestra neobjedná na dřívější termín po tom pátku

deniska1990
21. srp 2016

@simi1510 Ja mam taky takhle krasne silne testy, dle dr. u ktereho jsem byla minuly tyden take tehotna nejsem, ted ve ctvrtek jdu k jine dr. Tak uvidime, co rekne ona 🙂 snad to bude stastna zprava! 🙂

lenulinka10
21. srp 2016

@laura1972 dekuji,jsi hodna 😊 no snad jo,ale snazime se prvni mesic,takze kdyztak jdeme dal 😉

simi1510
21. srp 2016

@deniska1990 tak držím moc pěsti! Ať to vyjde a snad i u mě 🙂

deniska1990
21. srp 2016

@simi1510 Urcite, budu na tebe myslet 🙂 Dekuji!

simi1510
21. srp 2016

@deniska1990 děkuju!!!

ms.neomagic
21. srp 2016

@simi1510 ty jsi 14dni zpozdena a doktorka 100let opozdena 😀

simi1510
21. srp 2016

@ms.neomagic 😀 😀 😀 😀

jako vážně jsem už pak myslela, že se tam rozbrečím z toho, jak se ke mně chovala a jaké bláboly. Nic nevysvětlila, ke všemu do lékařské zprávy napsala, že poslední MS byla 9.7.2015!!! 😀 mi přítel říkal, že prý už kolik měsíců přenáším 😀 A na jednu stranu jsem zpožděná a na druhou mi dá utrogestan, že? 😀

Její počítač vypadal jak PC na začátku objevu 😀 a rozhodně u ní nehodlám rodit 🙂

alicie_k
21. srp 2016

@ms.neomagic Já jsem měla průjem při tom posledním těhu 😉 Vždycky ráno

ms.neomagic
21. srp 2016

@simi1510 doufam ze ji tam pak dojdes ukazat prukazku nebo rovnou fotku z utz s tou 14denni zpozdenou ms 😀

ms.neomagic
21. srp 2016

@alicie_k no vzdycky dopol a pak uz dyl odpo zase nic 🙂

simi1510
21. srp 2016

@ms.neomagic hele napadlo mě to 😀 a jestli je tak blbá a stará, tak ať jde důchodcovat 🙂

lucynka123
21. srp 2016

Dobry vecer 🙂 snazime se s pritelem o mimi no a dne pre menstruaci jsemm si delala test pak za dva dny no a dnes rano 🙂 chci se zeptat zda si myslite ze to vyslo 🙂 dekuji moc

laura1972
21. srp 2016

@lenulinka10 neni za co , držím moc palce 🙂 mám vždycky radost když se tady někomu zadari 🙂 vím jaké to je a jak nekonečné je to čekání 🙂

laura1972
21. srp 2016

@lucynka123 vypadá to nadějně, zkus ale spíš jiný test než ten mamatest, moc je tady nikdo nechvali, držím palce 🙂

lucynka123
21. srp 2016

@laura1972 no tenn uplne prvni je dr max.. jinak dekuji 🙂

jarmulka
21. srp 2016

@lucynka123 krásné čárky, takhle krásné nejsou falešné.... Gratuluji, jsi těhotná 🙂

lucynka123
21. srp 2016

@jarmulka jee ja doufam ze nejsou falesny 🙂 tak dekuji ;) snad to vyslo 🙂

laura1972
21. srp 2016

@lucynka123 jj, ten max jsem měla taky 🙂

terka228
22. srp 2016

Ahoj holky, tak teda nevím...včera se mi zvedl žaludek nad naším pejskem, že hrozně smrdí, a že ho musím pod hadicí vykoupat, dokud je teplo... Ráno jsem si řekla, že vlastně ani s jistotou nevím, kolik dní jsem po ovu( asi 9 nebo 13 ???) Měla jsem tu poslední test od Maxe, tak jsem ho udělala....

dyslovka
22. srp 2016

@terka228: ja ji tam vidim 🙂

pajus13
22. srp 2016

@terka228 je tam 😉

lenulinka10
22. srp 2016

@terka228 take ji vidim 👍

kato83
22. srp 2016

@terka228 hurá gelik zabral 🙂 🙂 🙂 drzim palecky zlaticko

geilinka
22. srp 2016

já měla první test taky takhle nejistej po týdnu už ta čárka byla jasně vidět 🙂

terka228
22. srp 2016

@kato83 Já ho ještě nestihla použít... 😒 byla to taková rychlovka po ránu 😉 tak ho mám pořád schovaný... ale uvidíme, co z toho bude...i když ducha na Mxovi jsem nikdy neměla .. Navíc mám dnes narozeniny, tak to je ten nejkrásnější dáreček, ať to dopadne jakkoli 🙂

terka228
22. srp 2016

@geilinka koupím za pár dnů další test, jestli nedorazí MZ...

jarmulka
22. srp 2016

@terka228 no já se fakt zblaznim radostí!!!!!!! Kdybys věděla, jakou neuvěřitelnou radost mám!!!!!! Jsem si z Tebe kakla do textilu!!!!! Jako tohle je úplně jasné!!!!!!! Kočko, je to tam!!!!!! Strašně moc moc moc moc moc moc moc moc gratuluji!!!! I když ta teď to bude asi u Tebe trochu,, těžké,,. Myslím tatínka.... Ale co, ať už se rozhodne jakkoliv, Ty jsi tehulka a budeš mít miminkoooooooo!!!!!!!

terka228
22. srp 2016

@jarmulka Děkuji 😀 to je nádherná gratulace 😀 Ale přeci jen....takové dušínky už jsem mívala, a pak se to zastavilo...takže i já teď stojím nohama na zemi...jsem nejspíš ještě hodně málo DPO, stát se může cokoli...Pravda je, že na Maxovi jsem ducha nikdy neměla 🙂 Ale až pořádně zesílí, budu se teprve pořádně radovat... teď jsem zatím začala zobat opět vitamínky s kys. listovou a počkám... 🙂
Ale jako dárek k narozkám to beru!!!!!!!! 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru