Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tornadolu
27. zář 2016

@laura1972 snad ano mic dekuji asik uz půjdete hajat ja ještě do rana dlouhá doba..

laura1972
27. zář 2016

@simi1510 ty jo, tak ty to máš pěkně asi všechno nastudovaný 🙂 a to jsem si myslela, že už mám hodně nagooglováno 😀 tak to ještě mám co dohánět 😀

laura1972
27. zář 2016

@tornadolu ještě chvilku vydržím, ale pak vzdycky odpadnu 😀

tornadolu
27. zář 2016

@laura1972 😁😁

laura1972
27. zář 2016

Holky dostala jsem hodně srdicek za posledních pár dní a týdnů, tak jsem vám jich pár každé rozeslala, tak snad vám aspoň trochu udělali radost a snad i přinesou nějaké štěstí 🙂

tornadolu
27. zář 2016

@laura1972 a to ještě piju čaj

simi1510
27. zář 2016

@laura1972 tak železo jsem brávala na základce/střední, když člověk víc krvácel 🙂 hořčík občas proti křečím, nosifol beru, když si vzpomenu 😀, listovku denně, dámské kapky (v 50 ml je 5g měsíčku zahradního květ, 5g kontryhelové natě, 5g meduňky lékařské natě, 5g šalvěje lékařské listu, 5g heřmánku lékařského květu).

Načetla jsem k tomu právě, že šalvěj je snad dobrá právě také i na zavinutí dělohy a hlavně po potratu coby regenerace, meduňka stimuluje dělohu, heřmánek je taky na regeneraci (i když se píše, že po porodu) a má dobrý vliv na ženské orgány, kontryhel léčí záněty a vše kolem cyklu.

Ty čípky jsem našla náhodou na pilulce, když jsem objednávala gel s kontryhelem na intimní hygienu, který mi došel, a je hypoalergenní 🙂

Těhotenský test, co jsem zkoušela v týdnu, byl už bílý, tak snad se brzy vážně dostaví MS a budeme se moci začít znova snažit no 🙂

simi1510
27. zář 2016

@laura1972 jestli i to, co jsem dostala bylo od tebe, tak moc děkuji :-* 🙂

laura1972
27. zář 2016

@simi1510 tak ty máš doma skoro celou lékárnu 😀 tak to jsem teda pěkně pozadu 😀 ještě bych potřebovala něco na zkvalitnění vajíček, to jsem se taky o tom něco docetla, ale Adi noc velký efekt to nemá, podle jednoho dr.který odepisuje na netu, je to nějaký dr.z asistované reprodukce a psal, že sice s tím moc zkušenosti nemá, a že na kvalitu vajíček mi to nejspíš nijak nepomůže. Ale píšou to na jedné odborné stránce na netu, tak za zkoušku nic nedám 🙂 Jj, ty srdicka jsou ode mě, poslala jsem jich tady jich víc, tak snad přinesou štěstí 🙂

laura1972
27. zář 2016

@simi1510 jak dlouho se drží HCG v krvi po potratu? Já četla někde, že cca do 3 týdnů a pak by mělo vymizet. A tys zkoušela TT kvůli HCG nebo jsi zkoušela jestli už nejsi tehu?

simi1510
27. zář 2016

@laura1972 já ještě četla něco o čínské medicíně, že pomáhá akupunktura a pak nějaké meditace 🙂

K tomu zlepšení vajíček - to jsem právě četla, že na to je nosifol nebo inofolic

Jinak kámoška mi říká, že prý cítí, že příště nám vyjdou dvojčata, tak nevím no 😀 Přítel by to asi ale nerad viděl - dvě rovnou najednou 😀

simi1510
27. zář 2016

@laura1972 zkoušela jsem to kvůli hcg, protože v jednu chvíli mi bylo hůř a to bylo tím, že mi hodně klesla pak ta hladina, jak jsem zjistila dle toho. Píšou až 3 týdny no, ale záleží zase na člověku. A čím dřív ti odejde z těla, tím dříve se asi dává tělo dohromady a je schopné začít cyklus - alespoň tak si to myslím já. Že vlastně to hcg a hormony dostalo tělo do stavu nemít ms, že je těhotné atp. A jelikož nikdo mě neposlal na testy krve, aby zjistili, jak se hladina snižuje, tak jsem to zkusila zjistit takto.

A těhotná teď? To asi ne, i když 2x jsme už ten sex zkusili, ale s ochranou. Nelajzla bych si to teď :-/

katuskad1
27. zář 2016

@laura1972 ohledně toho hcg 😊Já si dělala včera test a byl bily. Ve čtvrtek jdu na krev. Takže podle mne ty 3 týdny sedi. 😊

katuskad1
27. zář 2016

@simi1510 a ty už jsi po te revizi mela ms? Já stále čekám😣😕

simi1510
27. zář 2016

@katuskad1 jdeš sama nebo tě posílá doktor?

tornadolu
27. zář 2016

@katuskad1 tak uvidíš třeba Mimi bude 😉 přeju ti to

katuskad1
27. zář 2016

@simi1510 jo sám doktor. Ze po 3 týdnech na krev, ale bude to už měsíc od laparky mimodelozniho tehu😡

katuskad1
27. zář 2016

@tornadolu Já těhotna nejsem. 😕1.9.jsem mela mimodelozni tt

simi1510
27. zář 2016

@katuskad1 nn neměla, čekám, jsem od ní dneškem 19. den. Přes 10 dní jsem měla pokoj od krvácení a špinění a včera a dnes lehké špinění... tak jsem se právě s @laura1972 bavila o tom, že už asi nadešla ovulka, že by to tomu asi teď odpovídalo... Jen jsem tedy ovulku nikdy před tím nezažila se špiněním. Ale zub osmička začal bolet a do toho hrozné třeštění hlavy, tak jsem si říkala, že by? A dle pátečního ultrazvuku to vypadalo vše ok, zahojené... doktor neříkal nic o sraženině a že nejdřív bude ovulace a že si mám dát pozor teď, abych do toho nespadla.

Tys měla nějaké příznaky ovulky už?

simi1510
27. zář 2016

@katuskad1 aha... tak to máš dobré, mě doktor ne, nikdo vlastně na tu krev mě ani předtím neposílal :-/ Jen jednou, když jsem skončila na té pohotovosti, pak už ani nevím, jak rostlo nebo co a jak. A i když mi brali krev kvůli skupině a tak, tak z toho nevím nic, ani výsledky ekg, jestli někde něco....

U mě doktor jen řekl, že až naskočí cyklus, tak ať vezmu telefon a zavolám si na preventivku.

katuskad1
27. zář 2016

@simi1510 no ja to před planovanym tt nějak nepocitovala, ale pak jsem se na no začala více soustředit a maximálně prsa a výtok, to je to co me na ni upozornilo. Jinak Já mela poslední ms 12.8. ,pak 1.9.ta operace, 2.9.asi 4 dny krvaceni (ale to si myslím, že bylo z tech operace ),a pak jsem byla 14.9 na gynekologii na kontrole a říkala mi,ze právě probiha ovulace. Tak nevím, asi se mi posunul termín ms, a asi to dostanu tedy na začátku října, nebo Já vůbec nevím 😆jsem z toho zmatena.

tornadolu
27. zář 2016

@katuskad1 aha tak to se omlouvám.. Ale tak třeba ted budeš 😉

laura1972
27. zář 2016

@simi1510 tak jsem zvědavá kdy u mě ms dorazí. Příští týden chci taky zkusit TT jestli už HCG je pryč. To už budu víc jak 3 týdny po revizi.

simi1510
27. zář 2016

@katuskad1 já dle výpočtů bych ji měla mít snad někdy v půlce října - pokud to bude dle doktora 6 neděl... Já si právě teď s tím tělem přijdu rozbitě, že nejsem schopna to poznat, co a jak ☹ To krvácení a špinění po revizi jsem si říkala, fajn, tak to souvisí s tím, pak jako víc jak 10 dní čisto a najednou? To přece nemůže být jen tak... V jedné aplikaci mám, že po potratu je to 1-2 týdny krvácení/špinění a pak 20 dní čisto a šup nadejde ms ...

katuskad1
27. zář 2016

@simi1510 mas opravdu na nic lékaře 😣me v nemocnici brali před operaci, po, a pak ještě následující den. Já byt tebou tak bych si zašla jako samoplátce ne?vis jak ať máš jistotu než na to zase hupsnes. Já jak dostanu ms tak se začnu snažit, bylo mi řečeno za 2mesice, ale asi na to hupsnu v klidu a bez nervů dříve a snad to klapne. Všem co se tu snažíme holky💗💘💝

katuskad1
27. zář 2016

@simi1510 a tu ms počítás jako fakt 6 neděl, nebo podle data ms jak si mela vzdy? Jestli si mela celkem pravidelný cyklus. Já ji mela vzdy kolem 15teho. Já už jsem z toho magor 😟😩

simi1510
27. zář 2016

@katuskad1 mě doktor řekl, že 6 neděl od revize, ale jsou prý holky, které dostaly ms i v 3. týdnu od revize, jindy se udává 4-6 týdnů od revize.

Podle mého to teď ani jedna nebude mít tak, jak jsme to měly :-/ Já měla poslední 9.7. a cyklus byl dlouhý 31 dní. U mě to ale byly cykly někdy 28 (jak kdyby věděla, že potřebuji mrchu mít dřív 😀 např. než se jelo k moři 🙂 ) ale třeba během stresu v práci jsem měla i 35 dní cyklus jindy... ale v průměru nějakých spíš těch 31 dní no

simi1510
27. zář 2016

@katuskad1 tak já to s těmi doktory mám dost vtipné na jednu stranu 😀

Začala jsem chodit do soukromé kliniky s tím, že tam mají rovnou odběry, ultrazvuky atp. Jenže doktorka, ke které jsem se registrovala a která měla dobré ohlasy (že je i u Apolinářů a nevím kde všude), je tam jen čtvrtky a pátky. Pak mě přehodila na kontrolu ke kolegyni (ta mě nasejřila v tu chvíli svým chováním, byla ruského původu a nepříjemná jak nevím co a že dle své zkušenosti, je to zamlklé - ale nic jistého nevyslovila). Za tu dobu mi tam nikdo krev ale nevzal. Pak jsem byla na ambulanci pro potvrzení v Podolí - hrůza... nakonec jsem skončila na placené konzultaci po týdnu u doktora, který to tedy potvrdil, a že mě za 3 dny může provést revizi... tak jsme pak s přítelem souhlasili, revize byla na klinice, kde operuje. Tam brali krev, ale výsledky nevím vůbec ☹ Ležela jsem tam do druhého dne... V pátek jsem byla na kontrole, po 15 dnech od zákroku, a že je dle ultrazvuku vše ok - byla jsem u doktora, který mi to potvrdil a zákrok prováděl. A o krvi nikdo nemluví. Stále všude jen kolem sebe a těch doktorů slyším, že je podstatný ultrazvuk ☹

simi1510
27. zář 2016

@katuskad1 a to já mám čekat 3 cykly než se do toho pustím... ale vysvětlení pořádné nikde. Uvidím případně, co bude, kdy se dostaví MS.

Říkala jsem si, že si zajdu k obvoďačce, že mám nárok na kompletní rozbor krve a ať tam přihodí hcg, a že bych chtěla ověřit štítnou... Do cca 17 let jsem se s ní léčila a pak jsem byla již zdravá - brala jsem jen jód, že jsem měla zvýšenou štítnou a nízké hodnoty jódu, ale nic horšího s ní.

arielka222
28. zář 2016

@simi1510 no dneska je svátek a zítra už měli plno. Tak v patek ráno. Už aby to bylo za mnou....a můžeme začít zase :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru