Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kastanek87
16. říj 2016

@europa00 mela by byt silnější aby to znacilo tehu. Mne ovu test ukázal těhotenství ale byl silnější. Za dva dny už byla čárka i na tehu testu. Bohužel to nedopadlo... ale jedeme dál :D tobě držím pěsti ať ti to vyjde!!!

europa00
16. říj 2016

@kastanek87 jj ale já mám do termínu menzes ještě 9 dní..takže žádne testy moc neberu vážně..tady holky loví duchy ještě po terminu menzes...tkže neřeším...až tak za 6-7 dní přijde v potaz vubec dělat těhu test...jen prostě ty ovulační testy nechápu..proc to ukazuji....

kastanek87
16. říj 2016

@europa00 no Já mám třeba na ovulacnim neustále tu druhou slabou,kterýkoliv den cyklu. Taky jsem testovala,měřila teplotu,testovala predcasne, pak se radovala a v 7tt konec,ted čekám na MS za 4dny má přijít, ale jsem celkem v klidu,neměnila jsem teplotu,nedělala ovu testy,proste nic,tak uvidíme. Něco málo na sobe pozoruji ale nechci to zakřiknout 🙂

simi1510
16. říj 2016

@kastanek87 držím pěsti!!! 🙂 Ve čtvrtek to bude 6 týdnů od revize, MS se zatím neukázala, BT je stále vysoká teď... tak uvidíme no, jestli se dostaví nebo co bude. Já jen doufám, že nebudu muset na vyvolání :-/

europa00
16. říj 2016

@kastanek87 jj to nikdy nevis no..me to proste jen baví..co všechno se v tom těle deje proc kdy atd...já to oprravdu až tak nemusím hrotit ..protože otěhotním bez problému..začnu stresdovat až co se bude týkat udržení plodu..ikdyž ted už mám snad hormony v porádku takže veřím že t těhu dopadne dobre .-)

bublinka20
16. říj 2016

@ssaskiaa taky nemám příznaky těhu, a modlím se za srdíčko,ale některé příznaky mají ještě čas, a nebo se třeba nedostaví 🙂) mě u prvníh nebylo vůbec nic 🙂)

laura1972
16. říj 2016

@ssaskiaa ale to co jsem měla já si myslím že u tebe to bude v pohodě. Já příznaky mela ze začátku, ne nějak silné, ale měla, pak začaly ustupovat a bylo hotovo. Ale nesmis myslet hned na nejhorší. Bude to v pohodě, držím palce 🙂

simi1510
16. říj 2016

@laura1972 Tak mě se pak stupňovaly třeba, a bylo to už dávno blbé... Doktor mi to vysvětloval tak, že za to může ten obal kolem gestačního váčku atp.

Ono tady nejde říct, co je a co není dobré, kdy to bude špatné s mimi atp.

Kdyby to bylo tak jednoduché, tak jsme všechny chytré až za hrob a máme doma miminka 🙂

ywushka
16. říj 2016

Co říkáte na pozitivní ovu test 26dc ,beru od 17dne gynprodil (utrogestan) a čárka pořad sílí. Dnes už si dávám poslední tbl. A pak čekat na ms

simi1510
16. říj 2016

@ywushka může značit těhu 🙂 Kdy že máš mít ms? Jestli by nestálo za to zkusit už TT?

ywushka
16. říj 2016

@simi1510 MUDr říkal ze po dobrani mám čekat 2 dny

ywushka
16. říj 2016

@simi1510 první dítě mám po 3tim Ivf s bývalým manželem. A teď jen podpora tím gynprodilem

simi1510
16. říj 2016

@ywushka Být tebou, tak zkusím ten TT. Když jsem měla takto čárku na ovu testu, tak byla už čárka i na t. I když to hold později nedopadlo nejlíp ☹ Ale už se nemohu dočkat, až to zase bude moci být pravda. Držím palce! A určitě pak ale dej vědět, jak si dopadla, jestli přišla nebo ne 😉

ywushka
16. říj 2016

@simi1510 určitě dám vědět. Před 8 lety jsem trávila na konikovi spoustu času a měla tu kamarádky se kterými jsme pak s dětmi jezdili i na dovolené :D tak když se holky podporují, jde to všechno hned líp 🙂

simi1510
16. říj 2016

@ywushka Já právě zamlklé těhu, revizi a vše po tom, zvládla díky holkám tady 🙂

ywushka
16. říj 2016

@simi1510 jo sikula. No ja mám syna po 3 ivf a on byl z dvojčat. A taky jsem jedno ztratila tehdy a bojovala jsem o to ,aby to zvládl on. Takže jsem musela jen ležet. Říká se že po revizi je to jak "pohnojene" tak to klapne

ssaskiaa
16. říj 2016

@europa00 ja ti drzim palecky a verim, ze to dobre dopadne 🙂

ssaskiaa
16. říj 2016

@bublinka20 ja doufam, ze nas drobecek vsechny jen potesi 🙂 holky si zazily svy, uz toho bylo az az ☹

ssaskiaa
16. říj 2016

@laura1972 ja doufam, moc si to preju 🙂 ani citliva prsa, nic nemam, tak snad ze budou postupne prichazet ale neodejdou a uvidim krasne srdicko ktere bude uz tlouct naporad 🙂

jesterova
16. říj 2016

@miky00 no to bych chtěla být taky v klídku furt se nervuju se zvířatama... máme dvě číči a křížence výmarskýho ohaře a furt dělaj bordel :D

miky00
16. říj 2016

@jesterova no to mi povídej. my máme kocoura, při prvním návratu z porodnice 10dnů nežral, nebavil se se mnou, jak žárlil. Pak si zvyknul, ale kolem malého chodí dodnes (2,5r) obloukem. no a letos v březnu jsme adoptovali 5letého kocoura ještě ven ke štěněti. No a domácí kocour vždycky vylítne ven a hned útočí na adopťáka :( a pak nám nechá na chodbě nebo na manželově tašce do práce loužičku :( Jsem z toh taky úplně hotová, co chudák bude dělat potom, co bude další mimi... Jsem z toho zoufalá. nevím jak ho to odnaučit. hraju si s ním každý večer, dávám mu pozornost i přes den a prostě jednou za týden stejně někde tu loužičku najdeme i když má záchůdek čistý :( Takže buď v klidu, nejsi sama 😀

dasa.77
16. říj 2016

@svobodka86 pěkné,pěkné.....gratuluji

alicie_k
17. říj 2016

@europa00 Toto ale není pozitivní ovulační test, takže za mě to nevypovídá vůbec nic... Testovací čárka by měla být minimálně stejná nebo i silnější než kontrolní. Každopádně držím palce 🙂

kastanek87
17. říj 2016

@ywushka to vypadá velmi nadějně 😉 pár dnů po takovýmto ovu testu mi ukázal i těhotenskej druhou čárku. Držím pěsti!!!

europa00
17. říj 2016

@alicie_k jj n+ěkdo tady rikal že značí i cYsty třeba..jednui jsem mela vzdy se objevi po menzes zmizi td furt dfokola treba to souvisi s tim...jen je to zvlastni no...ale nebudu rešit počkám si tyden na normalni tehu test .-)

ywushka
17. říj 2016

@kastanek87 děkuji

laura1972
17. říj 2016

@simi1510 přesně já taky🙂

laura1972
17. říj 2016

@kastanek87 já to měla taky tak.Ovu testy sílily pár dní před oček. ms a pak ukázal i teh. test// 🙂

laura1972
17. říj 2016

@kastanek87 kdy se ti ukázal pozitivní teh.test když ti ovu testy začali sílit? Mela jsi po vynechání ms nebo ještě před ní?

zuuzzkkaaa
17. říj 2016

@laura1972 takže těhu test zkoušet asi až těsně před vid, když mám týden do MS, tak to ještě nemá smysl že? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru