Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

svlocka
9. dub 2015

@nelly2711 dnes 11DPO,poboliva podbrisek takyvy tlak jak pri ms,a na prave strane me tlaci jako by neco,mam dost bily vytok i mezi pisky sorry za to slovo 🙂ms za dva dny tak doufam ze nedorazi :(

svlocka
9. dub 2015

@nelly2711 mam vsechny meke jak cipek tak delohu tak nevim no.

tynulkaxix
9. dub 2015

@svlocka Ahoj jsme na tom stejne. Zítra nebo v sobotu to mam dostat. Bricho boli jak na menzes. Po každý když jdu na wc se modlim aby nebyla krev. Držím palečky! !!

svlocka
9. dub 2015

@tynulkaxix obe cekame ja to mam dostat v sobotu,tak dej pak vedet ju.jak si dopadla

tynulkaxix
9. dub 2015

@svlocka a budeš si zítra dělat test?

nelly2711
9. dub 2015

@tynulkaxix mam to dostat 13 to čekaní je priserny a ty?

nelly2711
9. dub 2015

@svlocka ten výtok mam taky ale na to se moc spoléhat nedá,Ja ty tehotensky příznaky mam každé měsíc a nic:(

svlocka
9. dub 2015

@tynulkaxix delala jsem si ho vcera odpo,a nic,tak nevim jestli zitra nebo jestli budu mit spozdeni.nevim abych nebyla sklamana,jednou jsem takovy vytok mela a byla jsem tehu tak nevim cosi mam myslet a ty budes delat kdy?

tynulkaxix
9. dub 2015

@nelly2711 no Já to presne nevím 😀 v pr rumu jsem vysadila prášky tak jsem na to zvedava. Naposledy když jsem je vysadila tak jsem to dostala uplne presne jako když jsem brala ha a pak jsem další měsíc otěhotněla. No to čekání je příšerný. Nejradši bych si zkusila udělat test. Když jsem ho dělala v utery tak byl negativni, ale to bylo ještě brzy

tynulkaxix
9. dub 2015

@svlocka ja právě nevím. Bojim se. Se u toho klepu jak prastena 😀 možná ho zkusím zítra rano

svlocka
9. dub 2015

@tynulkaxix kolikaty jsi ted?

simonecasper1994
9. dub 2015

to jsem měla taky. bohužel osmý týden potrat. slabá čárka může znamenat ranní fázi tehotenství nebo vadný test...

tynulkaxix
9. dub 2015

@svlocka hele nevím ja to nikdy nesledovala 😀 jen vím že když jsem byla tehotna Poprvi tak jsem otěhotněla nějak dyl, takže mala byla i malinkata

nelly2711
9. dub 2015

@tynulkaxix Ja vím ze to nevydržím a udělám si test rano

tynulkaxix
9. dub 2015

@nelly2711 to budeme asi dvě 😀 no jestli ho budu mit negativni i zítra tak už to bude asi jisty ze nejsem. Já ani nějak nepozoruji, že bych mela nejake tehotenske priznaky, co ty?

petuliss
9. dub 2015

@alhou Ja mela 4tyden taky slaboulinkou carku a těhotná jsem.😊

petuliss
9. dub 2015

@anniesfibis Ja jdu za 14dni,jsme na tom podobně.😊 Taky se moc těším

leus20
9. dub 2015

Tak ted nevim. Jsem v 5tt. Do dneska vse v poho. Dnes v praci (delam 12ctky denni, nocni, do doby.nez mi gynekolog rekne sve je v poradku.) Jdu na gyndu zitra. No dnes jsem zacala krvacet v praci kolem 5h. Mam bolesti v brise ☹ bojim se at to neni mimod.teh. nebo abych o prcka neprisla ☹ jinak jsem menstruaci mela mit 3.4.2015

leontynkar
9. dub 2015

@leus20 a krvácíš pořád? Nebo jsi jen jednorázově zakrvácela nebo zašpinila? Držim pěsti aby bylo vše OK. ALe pokud nemáš nějaký bolesti podbřišku vlevo nebo vpravo, tak to mimoděložní nebude ;)

anniesfibis
9. dub 2015

@mic.ko tak pak napis😀 at to mam s kym prozivat😉

leus20
9. dub 2015

@leontynkar no mela jsem bolesti kolem pupku a v celem podbrisku. Ted jsem bla na zachode a na tamponu jsem mela velky kus. Tak se bojim ze uz je po. Bolesti uz nemam.

alhou
9. dub 2015

@petuliss 😊 a ještě jsi pak testovala dokud se neobjevila tm.čárka? nebo az na gynde ti tehu potvrdili? Děkuju

kacenkka84
9. dub 2015

@anniesfibis No tak to je teda malej "prd"😂...to jsme teda na tom stejne,akorat ,ze muj prvni termin je az za tri tydny!!!!Budeme cekat spolu,jo?!😉 ja mam termin 23.4. ☺💖cca 7tt to uz tam musi neco byt!!😅

nelly2711
9. dub 2015

@tynulkaxix ani ja ne🙂ale porad doufám tak pak písni jak jsi dopadla

svlocka
10. dub 2015

Co myslite?ve stredu nic po dvou dnech toto,nemusela jsem hledat jde pekne videt.

leontynkar
10. dub 2015

@leus20 ale treba není ztraceno 😊 ale těžko říct, jestli krvácení bude pokračovat, tak by asi uz po.. bylo. 😔.
@svlocka ducha vidím! Držím pěsti! 😊

svlocka
10. dub 2015

@leontynkar myslis ze je nadeje?

tynulkaxix
10. dub 2015

@svlocka Ahoj je tam duch 😉 ja si dělala ted a zase nic ☹

tynulkaxix
10. dub 2015

@nelly2711 Ahoj tak jsem si dělala test a negativni ☹

leus20
10. dub 2015

@leontynkar tak od te doby nekrvacim. Ale bojim se tohp kusu co ze me vypadl... ☹ slysela jsem ze kdyz se stane tohle tak je po ☹ dnes jdu na gyndu v 1 h

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru