Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kato83
5. srp 2016

@terka228 moc dekuji zlaticko za podporu, urcite napisu co a jak. A jak Tobe jde snazenicko?? 🙂

1nelinka
5. srp 2016

@puutalo me brali ..podle rustu tehu hormonu se pozna jak je tehotenstvi v zacatcich prosperujici.. Naposled mi brali krev v 6+0 to jsem mela 67tis tak pak uz nebrali..

terka228
5. srp 2016

@kato83 dnes jsem teprve 6DC, takže ovu bude nejspíš příští pátek, muž přijíždí v drtivé většině pouze na víkendy, takže to snaženíčko vyjde na ten pátek...samozřejmě využiju gelík od Tebe 😀 , a pak uvidíme....chtělo by to ještě ve čtvrtek, ale pochybuji, že by mu to vyšlo...tak uvidíme 🙂 Každopádně už se nemůžu dočkat příštího týdne 😀

laura1972
5. srp 2016

@evse děkuji moc 🙂

slunickova
5. srp 2016

@laura1972 jak je?vse v pohode?

laura1972
5. srp 2016

@slunickova ahojky 🙂 jj vše v pohodě 🙂 jen ráno po probuzení mi bylo trošku divně, ale jinak v pohodě. Zrovna ted jsem sem hodila teh. test proužek, zkusila jsem ted citlivost 25 mlU a dnes mám termín ms 🙂 tak koukni, co na to rikas?

laura1972
5. srp 2016

@peta73 ahojky, tak jak?? Jsem zvědavá dnes si 11 DPO??

peta73
5. srp 2016

@laura1972 Ahoj, dnes jsem 12DPO a ranní test negativní. Takže za chvíli začnu 5. měsíc snažení. Ale jsem z toho už taková naštvaná, tolik snahy 🙂 a nic z toho ☹.
A jak se daří tobě? kdy si objednaná k doktorovi?

laura1972
5. srp 2016

@slunickova str. 197 nebo ti to poslu sem 🙂

slunickova
5. srp 2016

@laura1972 jj posli a beres utrogestan mi prijde xe ho tu berr snad kazdy na co to je

slunickova
5. srp 2016

No me uz to vic asi nezesili tak doufam ze to tam je a ze todle neni falesny v pondeli pujdu na krev muj drma dovcu tak se modlim at mrcha nedorazi a je vse ok.

laura1972
5. srp 2016

@slunickova tak tohle určitě falešné není 🙂 tam to je na 100% krásné taky moc gratuluji 🙂 💜

slunickova
5. srp 2016

Holkymeli jste nekdo na zacatku tehotenstvi zvisenou teplotu v podpazi?ja u prvni holky ano s ted taky furt 37,3 ale pritom celo studeny

maximaty
5. srp 2016

@slunickova jejda to je takova krasa ty testy... bych mohla cely dny obdivovat pozitivni tehotensky testy :D ja chci takyyyyy 😔

laura1972
5. srp 2016

@slunickova já brala duphaston, myslím, ze ten co beres ty je asi na to aby se ti uvolnilo to vajíčko při ovulaci 🙂 tady je ten test tenhle ma citlivost 25 mlU neni to už 10 mlU a v den termínu ms tj.dneska, tak myslím, že ukázal dost dobře 🙂

slunickova
5. srp 2016

@laura1972 dekuji mocc,doufam ze budeme mit vsichni stesti a mimisci budou pekne rust,jinak taky sem to mela dnes dostat,tak doufam ze ne

slunickova
5. srp 2016

@laura1972 super je to tam😘

laura1972
5. srp 2016

@slunickova nemáš za co, moc ti to přeji 🙂 já jdu k dr. ted ve středu na krev a UTZ 🙂

slunickova
5. srp 2016

@laura1972 ja v pondeli a ty uz mas dite?a jak dlouho ste se snazili

puutalo
5. srp 2016

@1nelinka Byla jsi na kontrole i dřív než v 6tt? Mě gynekoložka na první prohlídku dřív než mezi 6 a 8tt neobjedná.

laura1972
5. srp 2016

@slunickova já už mám z předešlého manželstvi 2 dospělé a nejmladší dceři bude ted 12 let 🙂 mám už i 5 letou vnučku 🙂 Mám mladšího přítele ted a chtěli jsme ještě spolu aspoň jedno společné, ale brala jsem clostilbegyt od cervna,jelikož mě nedozravali vajíčka a povedlo se 🙂

slunickova
5. srp 2016

@laura1972 aha tak super a kolik to je?me 35

laura1972
5. srp 2016

@slunickova no me ted odzvonilo 25.7. 44 🙂 taky bych brala 35 🙂

slunickova
5. srp 2016

@laura1972 😃a to ja se uz bala s mim vekem do toho jit,ale priteli je 29 let a chce
@laura1972

markiiska
5. srp 2016

🙂 Holky já jedu na víkend relaxovat na chatu, tak držím všem palce v testování ať ovu nebo těhu a v nedělu se mrknu na novinky, hezkej víkend 🙂

maximaty
5. srp 2016

@markiiska hezky vikend!!

1nelinka
5. srp 2016

@puutalo byla jsem zatim 4+4, 6+0, 6+4 a 8+6

puutalo
5. srp 2016

@1nelinka Jaktože tak často?

1nelinka
5. srp 2016

nevim, hlidalo se aby to bylo v deloze abych nemela mimodelozneni a jestli je srdicko.. 4+4 byl jen naznak vacku, 6+0 embrijko bez akce a 6+4 srdecni akce..

puutalo
5. srp 2016

@1nelinka Moje gynekoložka asi nechce dávat plané naděje, tak objednává později. Měla jsem prázdný váček, tak bych se tři týdny těšila zbytečně. :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru