Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

luciasek1987
6. srp 2016

@deli_lah tak ted jsi me rozesmala :D no ja uz vanishuju 9 mesicu... :D

deli_lah
6. srp 2016

@luciasek1987 Tak to je jasný, tentokrát už to bude 😝

luciasek1987
6. srp 2016

@deli_lah drzim palecky nam vsem... Je fakt ze dokud nedojde ms tak sance je!!😘

deli_lah
6. srp 2016

@luciasek1987 přesně tak 😀 taky držím palečky

tuzemka
6. srp 2016

Ahoj holky, 13 DPO by uz neco asi bylo videt že? Mám tedy delší cyklus a přijde mi ze se ukazal mikro dusik, ale to uz by asi mel byt poradnej duch... dekuji za odpovědi 🙂

slunickova
6. srp 2016

Holky taky jste tak unaveny?ja furt jen chrapu😃

deli_lah
6. srp 2016

@tuzemka Hele nemusel.. viděla jsem tu toho už docela dost a jak se říká, dokud nedojde ms nic není ztraceno 🙂 přidej fotku toho testu, my ti to tu okoukneme 😀

maximaty
6. srp 2016

Prusvih😩 jsem doma zapomela gynex a domu se dostanu az v jednu rano, protoze trcim v praci... Tak to je o nervy!! A to jsem ho mela 100% v ruce... Ach jo

maximaty
6. srp 2016

@tuzemka a pokud tam je tak ho taky vykoukame!!
Ze?
@deli_lah

deli_lah
6. srp 2016

@maximaty rozhodně 🙂

pandabox
6. srp 2016

@juliemichal ty jo..to je drsný s tim blbcem. .to fakt nechápu, ze si matka přivede domh nekoho kdo nerespektuje jeji deti...smutny..jeste ze ma ségra tebe .

marrouc
6. srp 2016

@luciasek1987 tak to tu ted ctu a mame to stejne 😊dnes 8dpo a 5dpo jsem mela pichani na levem vajecniku. Snazime se 10.mesic.

luciasek1987
6. srp 2016

@marrouc a kdy testnes?

marrouc
6. srp 2016

@luciasek1987 nemam testy. Delala jsem hrdinku a ted musim vydrzet. Koupim v pondeli rano,tak bych to uz rovnou zkusila. Ja proste do ms nevydrzim.☺

marrouc
6. srp 2016

@luciasek1987 tento mesic tomu davam nejvetsi nadeje. Byla jsem na kontrole a rekl mi ze se v nejblizsis hodinach uvolni vajicko. Tak jsme to pojistili a ted to dedny cekani na zazrak

juliemichal
6. srp 2016

@pandabox přesně tak v tomto máš pravdu ☹ a je mi to i líto,že mamka s tím blbcem je ☹ ☹ ona je s ním jen s lítosti ☹

baraakevinek
6. srp 2016

Gratujuji, 🙂 takhle jsem to měla přesně u malého před 2 lety 🙂 . Udělej si to třeba do 2 dnů a bude to už líp vidět 😉

sunny1sis
7. srp 2016

Holkyy, ja uz fakt neviem. Dva dni dozadu mikrodusik z pregnylu, vcera nic a dnes zase? Pre posudenie cyklu davam graf. 27.7. bol pregnyl. Alebo mam naskutku spatnu varku dr. max testov.

marrouc
7. srp 2016

@sunny1sis jako jestli bylo vcera bilo a dnes duch tak to vidim dobre. Tos delala ted odpolko test?

veronika334
7. srp 2016

@sunny1sis no podla mna sa tam nieco rysuje ☺ slabulinke hoci na živo to možno je vidiet lepšie. ..skus si kupit ..clear blue. Test su drahšie ale mne v mojej neistote pomohol. .nebola som si ista ci vidim nieco pratel nevidel nic 😕 no nakoniec mi tamten test potvrdil moju pravdu a bolo to mimi 😊😊☺

sunny1sis
7. srp 2016

@marrouc jo teraz, rano uz nerobim. Aj pri prvom mi z rannej moci slabsie ukazalo ako poobede den predtym. Vcera nic uplne bilo.

@veronika334 mam doma digi, ale setrim si na neskor, teraz by bol jasne neg. Inak moj muz tiez nikdy nevidi, az ked uz je to tlustice. 😀

marrouc
7. srp 2016

@sunny1sis tak ted musis jen cekat. Zitra budes vedet co ducha zpusobilo. Drzim pesti at sili. Zitra poprve testuju. Doufam ze me neceka dalsi kolo

veronika334
7. srp 2016

@sunny1sis jaaj tak skus este počkat trošku ☺ haha ten moj sa az vadil ze zase tam dačo vidim a potom budem sklamana lebo tam nič nieje tak som sa nastvala a sla do Dr.max lekarne kupit ten drahy Co ukazuje kolko tyzdnov a som ho spravila v praci akurat nam zacinala smena😀 a ja na neho a uz vidiš 😀😀 a bolo tam 1-2 tyždne v šoku bol nemohol ani pracovat 😀😀 a ja som si robila 's usmevom 😀😀😀☺

No prajem ti žeby si ho mala čim skvor pozitivny a aby bolo poriadne vidiet ☺☺

sunny1sis
7. srp 2016

@marrouc drzim ti palce. Kolko budes dpo? Mne ma prist zajtra ina varka testov, tak skusim, ci nahodou nie su tieto maxove nejake vadne. Budem 10/11 dpo. Az je to teraz falosne, tak nas caka CAR a zrejme iui.

@veronika334 presne ako moj. 😀 Tieto dusiky mu ani neukazujem, nic nevidi a huka rovnako ako tvoj. Mna to nestresuje, skor to beriem ako sport. 😉 Gratulujem k tehotenstvu!

veronika334
7. srp 2016

@sunny1sis haha tak tyy chlapy 😀😀 asi su v niečom rovnaky predca 😀

No neukazes mu to ale casom sa dozvie hehe ked mimi bude rast 😊☺

Jeej ďakujeem už som v 18tt a necitim boh vie ake pohyby 😕 ale stale si hladkam bruško lebo viem ze je tam 😊 a moj chlap ze to prehanam ze uz od teraz rozmazlene bude 😀 a ja na nho ze uvidim koho budem odlepovať za 5mesiacov od postielky 😀😀teraz len tak hovory. .ty chlapy oni to nikdy nepochopia ake to je ked v nas rastie malinky drobec ☺☺

veronika334
7. srp 2016

@sunny1sis aa gratulujem aj jaa aa držim pršteky nech tie čiaročky len silneju a mimi tiež ☺

arielka222
7. srp 2016

Holky za jak dlouho jste měly druhou čárku na testu silnější než kontrolní?

katuskad1
7. srp 2016

@dddkkk tak co? Už si testila? Já predevcirem a bílo. 😣😕mam 12 DPO, a moc ani nevím zda jsem se tulenim trefila. Ovu byla asi 27 a tuleni bylo 25 a 26. Myslíte, že se muže zastestit?

veronika334
7. srp 2016

@arielka222 ahoj tak mne sa zo začiatku ukazala taka slabučka. Ze ju ani nebolo skoro vidieť .potom som si kupila clearblue test ukazal mi 1-2 tyzdne ale itak pre istotu som si kupila o tri dni obyčajny lacny digitalny a ukazal uplne silno 😊😊☺

veronika334
7. srp 2016

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru