Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

jarmulka
28. črc 2016

@kato83 gratulace, gratulace , gratulace a závist 😀 ... Moc Ti přeji, aby vše šlo hladce !!! 😵 😵 😵 😵

misina01
28. črc 2016

@kato83 já mu příští týden asi zavolám, brala jsem duphaston na srovnání, tak brnknu, že mám na testu dvě čárky a on si mě snad pozve sám 🙂

snailice
29. črc 2016

@misina01 taky beru duphaston na srovnani, tedy ted jsem mela posledni baleni. Stalo se ti, ze si pri jeho uzivani mela zpozdeni? Dnes mam 9.den zpozdeni a na testech nic neni.

snailice
29. črc 2016

@misina01 ps: gratuluji

peta73
29. črc 2016

@snailice ahoj, já jsem minulý cyklus dostala MS po vysazení duphastonu až po deseti dnech . TT byl pořád bílý ale nějak tak jsem doufala. Teď jsem si řekla, že už ničemu nevěřím a budu pěkně nad věcí - noo 5 DPO je člověk ještě hrdina 😀. Každopádně držím palce.

snailice
29. črc 2016

@peta73 tak snad ti to brzo vyjde 😉 no taky jsem tomu zacinala verit, ale zas si rikam, ze by to na testu uz muselo byt videt. Tak pokud o vikendu MS nedorazi, tak se v pondeli objednavam k dr.

beruszka82
29. črc 2016

Duch? Vidíte? Dopolední ne ranni moč 22 den cykl,mivam 25 dni cyklus.. 22.4. jsem po revizi ZT v 8 tt

nazka
29. črc 2016

@beruszka82 já ho vidím 🙂

iiiv
29. črc 2016

@beruszka82 taky vidim🙂

beruszka82
29. črc 2016

Snad to tentokrát vyjde...

nazka
29. črc 2016

@beruszka82 držím palce!!

deli_lah
29. črc 2016

@beruszka82 Vidím! Držím palce ať je vše v pořádku 🙂

terka228
29. črc 2016

@beruszka82 Jůůů, taky vidím !!!!! Držím palečky, ať sílí .... 😀

laura1972
29. črc 2016

@beruszka82 je tam 🙂 taky moc držím palce 🙂

fifacek
29. črc 2016

@beruszka82 vidím jí tam, sloboulinká ale je tam.. Držím palečky

slunickova
29. črc 2016

Ahoj holky jsem 3 dny pred menstruaci myslite ze yamneco je?

beruszka82
29. črc 2016

@slunickova myslím že jsi na tom jak já...je to tam!!!držím paalečky 🙂

slunickova
29. črc 2016

@beruszka82 no doufam ze to vyslo,mam uz doma 9 letou dceru a ted by to bylo po mesici snazeni😃,ale mam uz tyden trplotu v podpazi kolem 37,3 a bolest v podbridku to sem mela i u prvni hlavne tu teplotu ale necitim ze bych ji mela

slunickova
29. črc 2016

Taky z rana ale nevim vidiye tam duvha?😃

laura1972
29. črc 2016

@slunickova jj je tam 🙂 držím palce 🙂

ms.neomagic
29. črc 2016

Ahoj holky,tak jsem 2dni pres ms a test bilej...to uz by melo byt neco videt,ne?

beruszka82
29. črc 2016

@slunickova Tak já to nemám ranní moč až když jsem se vrátila z města a koupila v lekárně mi to nedalo,byla jsem v tescu a málem sebou švihla jak mi je zle a taky prsa mě nezkutečně bolí a celý spodek jak u prvních dvou těhu akorát ty prsa jsou moc bolavé a mám pořád hlad...uvidíme 🙂

fifacek
29. črc 2016

@slunickova vidím ho tam.. Držím palečky

terka228
29. črc 2016

@slunickova Vidím...Držím palečky 🙂

slunickova
29. črc 2016

No jsem uplne nervozni byl byl to sok necekala bych to po mesicnim snazeni😃,ale bricho me yeda boli desne jak kdyz kazdou chvili prijde ta potvora,jinak cykli mam po 31 dnech a ovu kolem 17 dne,tak me stve zeje tak slaba carka adi je jeste brzo

beruszka82
29. črc 2016

@slunickova taky jsem na tom stejně ale na to že je to 22 den cyklu a ne ranní moč tak myslím že čárka je dobrá,nestresovat...miminka jsou tam a vše bude v pořádku 😉

nazka
29. črc 2016

@slunickova taky vidim ducha 🙂

ms.neomagic
29. črc 2016

Moc vam holky gratuluju 😉

slunickova
29. črc 2016

@beruszka82 no doufam,ze se tam pekne hnizdi😃a ze to neni jen omyl nebo chyba testu

misina01
29. črc 2016

@snailice brala jsem duphaston od 17DC po dobu 10 dnů dvakrát denně a zpoždění jsem nikdy neměla 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru